Λεπτομέρειες αξιολόγησης

Call Girls K katty 28 April, 2017 2587
Δεν εδεσε το γλυκο
Γενική βαθμολογία 

7.6
Εμφάνιση πρόσωπο 

8.0
Εμφάνιση σώμα 

8.0
Συμμετοχή 

6.0
Συμπεριφορά/Social time 

6.0
Καθαριότητα κοπέλας  

10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής 

7.5
Ας ξεκινησω πρωτα απο τα θετικα.Πολυ ευκολη συννενοηση με δυο μηνυματα στο viber και κλεισιμο του ραντεβου για την επομενη μερα.Ακριβως στην ωρα της εκανε την εισοδο της στο δωματιο του ξενοδοχειου.Πετιτ κοπελιτσα οπως μου αρεσει δηλαδη και ηλικιακα γυρω στα 25 την εκοψα.Το στηθος της αρκετα μεγαλο αλλα ολιγον πεσμενο μικρο το κακο.Απο την αρχη καταλαβα απο τις πρωτες κουβεντες οτι εχω να κανω με ενα κοριτσι χαμηλων τονων οπως το περιμενα και οχι με καποια διαχυτικη κοπελα.Πηγε για μπανακι και ειπα απο μεσα μου οτι στο κρεβατι μπορει να ειναι αλλιως.Αμ δε.Οσο και καραφτιαγμενος και ετοιμος να μουν και με καλη διαθεση γενικοτερα αυτο στην συνεχεια αλλαξε.Ξεκινημα του αγωνα λοιπον και εβλεπα σε ολες τις κινησεις της μια απαθεια να την πω κουραση να την πω βαριεστημαρα να την πω δεν ξερω.Ισως ολα αυτα μαζι.Γενικα μια ελλειψη παθους που αναζητουσα, αν βαλω και την μουγκα στη στρουγκα καθολη την διαρκεια που εμενα αυτο με χαλαει παρα πολυ.Αυτο ειχε ως συνεπεια μετα το πρωτο 30αλεπτο να με κανει και εμενα να χασω την ορεξη και διαθεση που ειχα αρχικα και να σκευτομαι ηδη την ΑΜΑΣΗΤΗ Δημητρα και αυτο που εζησα στο περιφημο ντουο με την Βικυ.Ετσι απλα περιμενα να τελειωσει η υπολοιπη ωρα.Ισως της κοπελας να μην ηταν η μερα της η χρειαζεται καποιο χρονο για να λυθει,και κατι και οι δικες μου υψηλες προσδοκιες που ισως εχω δημιουργησει πηγαινοντας για πολυ καιρο με στανταρ κοπελες που ξερω οτι σιγουρα περναω καλα να οδηγησαν σε αυτο το αποτελεσμα.Αυτα τα ολιγα.Τα χει αυτα το σπορ.Παμε για αλλα.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
November 18, 2018
Πόλη
Αθηνα
Χώρα
Ελλαδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
80
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
Ξεσκούφωτη
Extra ball
Οχι
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Θα την ξανάβλεπες?
Δύσκολα..

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 November, 2018
Κρίμα ρε φίλε, ρε γαμώτο στεναχωρήθηκα που δεν πέρασες καλά. Τι να πω δε ξέρω ίσως όπως είπες δεν ήταν η μέρα της, όπως το έγραψες τα έχει αυτά το σπορ.
L
liaris
20 November, 2018
Ίσως είναι αυτό που λες: "Γενικα μια ελλειψη παθους που αναζητουσα ..." και "οι δικες μου υψηλες προσδοκιες ..."
L
live
21 November, 2018
Από όσο θυμάμαι και εγώ στο πρώτο μου ραντεβού με το κουκλάκι, γενικά ήταν ντροπαλό, συνεσταλμένο και λιγομίλητο. Παρόλα αυτά πέρασα πολύ όμορφα, κυρίως από τη γλύκα που βγάζει ως γυναίκα. Στο δεύτερο ραντεβού μας που ήταν και δίωρο, η κατάσταση ήταν ριζικά διαφορετική μιας και πλέον δεν είμασταν μεταξύ μας ''άγνωστοι''.
V
voyager
21 November, 2018
Κουμπαρούλη μου τα έχει αυτά το σπορ, σε όλους μας έχει συμβεί - πίστεψε με...
Μάλλον δεν το πέτυχες το γαλακτομπούρεκο στις μέρες του ...
Μία είναι η λύση πας για άλλα A.S.A.P....
S
spipis71
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Αποτελέσματα ανά σελίδα:

1 thought on “katy@”

Αφήστε μια απάντηση