Λεπτομέρειες αξιολόγησης

Call Girls K katty 28 April, 2017 2587
Συνεχεια απο την προηγουμενη φορα!
Γενική βαθμολογία 

9.7
Εμφάνιση πρόσωπο 

9.0
Εμφάνιση σώμα 

10.0
Συμμετοχή 

10.0
Συμπεριφορά/Social time 

9.5
Καθαριότητα κοπέλας  

10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής 

10.0
Αφου καταφερα μετα απο πολυ καιρο να ερθω Αθηνα για δουλειες κ μετα απο πολυ δυσκολο προγραμμα καταφερα να βρω λιγο free time για να ξεδωσω λιγο! οποτε ειπα να παρω παλι την γλυκια Katy@ μιας κ την τελευταια φορα δν το ευχαριστηθηκα οπως επρεπε (επρεπε να φυγω στη μεση του ραντεβου). Οποτε μηνυμα στο viber στην Katy@ κ κλεινουμε ωρα! Παω κεντρο περνω δωματιο κανω μπανακι κ περιμενω να ερθει το "γλυκο".
Χτυπαει η πορτα, ανοιγω κ μπαινει με εναν πολυ ομορφο αερα η κοπελα. Φιλακι στο στομα για τα χρονια πολλα κτλπ!! Μιλαμε λιγακι για τις γιορτες καθως γδυνετε διαπιστωνω το απιστευτο σωμα τις.. Πολυ ωραιο σωμα. Φοραγε κ τα αγαπημενα μου εσωρουχα σε συνδιασμο με μαυρες καλτσες.. εκανε μπανακι κ μολις βγηκε ξεκινησε το σερβιρισμα!!
Πολυ ωραια πιπα.. πολυ ωραια φιλια, βαθεια με γλωσσα. σταση 69 που απολαυσα το πεντακαθαρο μουνακι τις, την εγλυφα κ βογκαγε. Τα υπολοιπα ειναι γνωστα σε ολους. περασμα σκουφακι κ την βαζω σε ιεροποστολικο κ ξεκιναει η μαχη μετα γυρισμα στα 4 κ τελειωσα στο απιστευτο στηθος τις!
Μπανακι μετα κ αραγμα για τσιγαρο κ ομορφο social!!!

Ξεκινημα 2ρου γυρου με πολυ ωραιο τσιμπουκι κ πολλα φιλια σε στομα κ σε ολο μου το σωμα.. επειδη ημουν κ λιγο κουρασμενος απο το προγραμμα μου δν ειχαμε ολοκληρομενο 2ρο γυρο κ το παλεψε παρα πολυ η κοπελα κ για αυτο τις δινω πολλα μπραβο!!

Το ραντεβου βγηκε πολυ ωραιο, για καποιον που θελει χαλαρα πραγματα με μια κοπελα που σου δινει το 100% η Katy@ ειναι best choice!!! Θα την ξαναδω σιγουρα στο μελλον!!
Να εισαι καλα κοριτσι μου!

See you soon!!

Πληροφορίες

Ημερομηνία
January 07, 2019
Πόλη
Αθηνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1½ ώρα
Κόστος €