Λεπτομέρειες αξιολόγησης

Call Girls K katty 28 April, 2017 2282
Η γλύκα της δεν περιγράφεται!
Γενική βαθμολογία 

9.1
Εμφάνιση πρόσωπο 

9.0
Εμφάνιση σώμα 

8.5
Συμμετοχή 

9.5
Συμπεριφορά/Social time 

9.5
Καθαριότητα κοπέλας  

10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής 

8.5
Τι να πω γι' αυτό το κορίτσι λίγο πολύ ότι και να γράψω θα είναι γνωστά, όμως καλό είναι κάποια πράγματα να γράφονται ξανά και ξανά. Την Katy την γνωρίζω πάνω από τρία χρόνια, απ' όταν πρωτοξεκίνησε, ήταν και τότε πολύ γλυκιά και τρυφερή έτσι είναι και τώρα. Τώρα έχει αποκτήσει και μεγαλύτερη εμπειρία και πραγματικά ξέρει πως να φερθεί στον παρτενέρ της και να το ικανοποιήσει.

Με περίμενε στο λόμπι του ξενοδοχείου, επειδή έφθασε πιο νωρίς, με τον φίλο της ρεσεψιόν να κάνει άκρως κολακευτικά σχόλια για την εμφάνισή της. Το πρώην Γκαλινάκι ήταν πράγματι πανέμορφο, αυτό το κορίτσι ξέρει πως να ντυθεί και γενικά πως να εμφανισθεί στα ραντεβού της.

Ήταν πέραν του δέοντος γλυκιά, τι γλωσσόφιλα παναγία μου, συνέχεια και με σφικτές αγκαλιές, φιλιά και χάδια παντού κι από τους δύο. Μ' αυτό το κορίτσι δεν κάνεις σεξ αλλά έρωτα. Ίσως ήταν και το γεγονός ότι είχα καιρό να την συναντήσω. Με άναψε η παρουσία της στο πάρτυ και φυσικό επακόλουθο ήταν αν την δω το συντομότερο.

Η Katy παραμένει ένα από τα πιο καθαρά κορίτσια, ήταν τόσο γλυκιά και τόσο όμορφη που με την παρουσία της και μόνο σε φτιάχνει. Έχει τα γνωστά ΜΗ δεν δέχεται δάχτυλα, δεν κάνει cim, cif, anal μάλιστα στον πρωκτό ούτε για αστείο να τον πλησιάσεις χαχαχα

Στο σεξ ναι όπως γράφει και ο φίλος pourager (χάθηκες φίλε) έχει βελτιώσει το στοματικό της. Εδώ να τονίσω ότι έχει αποκτήσει εμπειρία και φροντίζει για την ικανοποίησή σου συγκεκριμένα παρ' όλο που δεν ήμουν σε πολύ καλή φάση, ήμουν καταπονημένος από έντονη αερόβια άσκηση (στο γυμναστήριο), εντούτοις το κορίτσι κατάφερε να με κάνει να τελειώσω.

Το μόνο παράπονο που έχω είναι ότι δεν μ' αφήνει να βγάλω φωτό το όμορφο προσωπάκι της με τα πανέμορφα ματάκια της, όσο κι αν της το ζητώ μου το αρνείται χαχαχαχα

Καλό είναι τα κορίτσια που μας τιμούν με την παρουσία τους στα πάρτυ να τα βλέπουμε, εφ' όσον μας αρέσουν, συχνότερα, τους δίνουμε με αυτόν τον τρόπο ένα επί πλέον κίνητρο για να έρχονται. Η Katy ήρθε για 2η συνεχόμενη φορά σε πάρτυ μας, μπράβο στο κορίτσι.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
March 02, 2019
Πόλη
Αθήνα
Χώρα
Ελλάδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €