Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 25 10 0.5
Strip clubs 05 December, 2020 4987
αρκετες βελτιωσεις σε σχεση με το παρελθον
Γενική βαθμολογία
 
7.8
2η επισκεψη μου στο εν λογω μαγαζι συνοδευομενη απο το ταιρι μου.Συνεχιζω να επιμενω στην αποψη μου οτι τα 16 ευρω ειναι πολλα.
Μπορω να πω οτι ειναι πιο ανεβασμενο το επιπεδο ομορφιας των κοριτσιων, και πιο γηινες σε εμφανιση.Αρκετες βυζοπουλες βεβαια (καλο αυτο) αλλα και κανα 2 κοντοπουτανα (για τους λατρεις του ειδους). Απο ονοματα δεν θυμαμαι και πολλα εκτος απο την Μολδαβη την Ηλεκτρα, με τις καταπρασινες ματαρες (αν δεν ηταν φακοι), που ειναι κοριτσι εξω καρδια. Πολυ ανετες στο τροπο προσεγγισης για ποτο, κι οχι αποτομος, οπως σε αλλα μαγαζια, μπορω να πω οτι το πριβε πηγαινε με τα ολα του απ' οσο προσεξα.
Πολυ καλη μουσικη, μου αρεσε το οτι δεν ηταν τοσο σκοτεινα οσο αλλα μαγαζια, που για να πας τουαλετα κανεις και μια προσευχη μην πεσεις κατω αν δεν δεις κανενα σκαλι.
Στο χωρο επι πιστας δεν μπορω να πω οτι ηταν πολυ εντυπωσιακα τα κοριτσια, πολυ απλο στυλ, συνηθισμενο, κι οχι πολλα ακροβατικα οπως σε αλλα στριπομαγαζα.
Καθαρο το ποτο και πολυ ανετη η προσβαση σε παρκινγκ.
Στα μειον του μαγαζιου ειναι οτι αν σε καθισουν στο πλαι δεν υπαρχει καλη οπτικη , ετσι δεν εδωσα τοσο βαση στα σοου, και ασχολιομουν πιο πολυ με τον συνοδο μου.

θα ξαναπηγαινα αλλα οχι συντομα

Υ.Γ για το πριβε η βαθμολογια ειναι βαση της κινησης που ειχε, μιας και δεν εχω προσωπικη αποψη

Πληροφορίες

Ημερομηνία
December 17, 2010
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού