Αναζήτηση

Review Detail

7.3 25 10 0.5
Strip clubs December 05, 2020 1928
Κακός Οιωνός για το 2014
Overall rating

6.0
Πολλοι ισχυριζονται οτι η πρωτη μερα τους καθε ετους ειναι καθορηστικη.. Ελπιζω να κανουν λαθος γιατι αν οντως ισχυει αυτο, τοτε με περιμενει ενα πολυ ασχημο 2014

Πρωτοχρονια λοιπον χθες και με εκλεκτη παρεα επισκεπτηκαμε γυρω στις 2:30 το Κινκυ Οπερα.. Ημασταν λιγο αγχωμενοι για το αν θα βρουμε τραπεζι να καθησουμε(γιατι περυσι τετοια ωρα δε χωραγες καν να μπεις) αλλα τελικα ημασταν τυχεροι και υπηρχαν μερικα τραπεζια ελευθερα. Διαλεξαμε 2ο τραπεζι μπροστα στη σκηνη μιας και τα 1α ηταν ρεζερβε.

15 ευρω εισοδος λοιπον χθες(σε αντιθεση με περυσι τετοια μερα που ηταν 16). Γενικα της καθημερινες εχει 10, Παρασκευη/Σαββατο 15.

Τα ποτα που μας εφερα ηταν καθαρα. Ενιωθα μια δυσφορια ειναι η αληθεια και στην αρχη κατηγορουσα το ουισκι μου, αλλα μαλλον τελικα ηταν απ το πολυ φαγητο που ειχα καταβροχθησει αμασητο.

Το χωρο το βαθμολογω με 5. Προσωπικη μου αποψη ειναι, γενικα δεν μου πολυαρεσει σαν μαγαζι, δεν ξερω γιατι..

Απο το επιπεδο των γυναικων εγω προσωπικα εμεινα ικανοποιημενος, αλλα με βαση τα λεγομενα του Σμηναρχου Μαθιου που ειναι γνωστης, χθες υπηρχαν πολλες απουσιες.. Αντιγραφω το ροστερ απ την ημερησια ενημερωση που εκανε ο Σμηναρχος, γιατι δεν τα παω καλα με τα ονοματα
Κρύσταλ
Γιασμίν
Ρωξάνη
Κάτια
Ντενίσα
Βικτώρια
Χέιντι
Σάντρα
Νίκη
Αλίνα
Κλαούντια
και μερικές ακόμη

Να δωσω και μια πληροφορια για τους Φυλιανους, η Ρωξαννη που γραφω, ειναι η ΜΟΥΝΑΡΑ Ρωξανη το "τζιτζιλονι", η ξανθια 19 χρονη τοτε Ουγγαρεζα που δουλευε μεχρι πριν κανα χρονο στο Φυλης 59.. Πανεμορφη οπως και τοτε και εχει παρει και μερικα κιλα και εχει φτιαξει συγκλονιστικη ΚΩΛΑΡΑ!

Η μουσικη σε γενικα γραμμες μετρια και λιγο σε υπερβολικη ενταση. Ο dj πλακα ειχε μπορω να πω, δεν με κουρασε οπως οι περισσοτεροι.

Ο χορος των κοριτσιων ηταν καλος,(δυστυχως οχι full nude ομως), αν και λογο του οτι υπηρχαν λιγες κοπελες υπηρχαν τεραστια κενα απο χορο σε χορο που καποιες φορες ξεπερναγαν τα 25 λεπτα.

ΑΠο show ειχαμε 2 λεσβιακα απο 2 ξανθιες καυλες (Χειντι και Κατια αν δεν κανω λαθος στα ονοματα), αρκετα καυλωτικα με γλωσσοφιλα, γλυφομουνια, δονητες κλπ και αλλο ενα Σεξ σου με ενα μπυλντερι μαλλια που ειχε ντυθει μπατσος και βιασε πανω στη σκηνη τη Χειντι.. με το στραπον του
Α και για τις γυναικες πελατισες ηταν ενας τυπας σφιχτης ντυμενος καουμποης που εκανε και αυτος ενα σοου

Η εξυπηρετηση του προσωπικου μετρια. Μονο τασακι μας αλλαξαν κανα 2 φορες.. Ουτε νερα δε μας εφεραν

Τα κοριτσια απ οτι εβλεπα γενικα καυλαντιζαν αρκετα στα τραπεζια αλλα ο αριθμος των πιρφορων ηταν τοσο μεγαλος και οι γυναικες τοσο λιγες που δεν τις χορτασαμε οσο θα θελαμε... σχεδον καθολου για την ακριβεια..

Τιμη απλου χορου 10 ευρω, τιμη πριβε 50.

Δυστυχως η Ρωξαννη που περιμενα να ερθει στο τραπεζι δεν ηρθε ποτε και εφυγα απραγος. Θα ξαναπαω οταν μου περισεψουν κανα 2 φραγκα μπας και γινει κανα σκηνικο σε πριβε. Οποιος εχει πληροφοριες για τις επιδοσεις της και τις υπηρεσιες της στο πριβε ας με ενημερωσει παρακαλω..

Θα μου πειτε "καλα ρε μαλακα την εχεις γαμησει 3 φορες στο 20 ρικο και θα πας να σκασεις χοντρα για πιθανοτατα χειροτερο γαμησι(και αν)"??
Ε τι να κανω ρε τυποι, αλλη φαση το γαμησι σε στριπ, με εξιταρει!!

Καλη χρονια να εχουμε

Πληροφορίες

Ημερομηνία
January 01, 2014
D
17 reviews
Report this review Was this review helpful? 1 0

Comments

Already have an account? or Create an account