Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 25 10 0.5
Strip clubs 05 December, 2020 4990
Μια φλογερή Kinky περιπλάνηση
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Βραδάκι Παρασκευής κατηφορίσαμε την Συγγρού με τον φίλο lustyman για να βρεθούμε στον γνώριμο χώρο του Kinky Opera κατά τη 01.30. Ο κόσμος ήταν αρκετός. Χωρίς να είναι γεμάτο το μαγαζί (€ 15 είσοδος με ποτό), αποκόμιζες την εντύπωση ότι ένα κομμάτι του ανδρικού πληθυσμού της Αθήνας έπαιρνε μια βαθιά ανάσα από τη διαφαινόμενη συμφωνία με τους εταίρους.
Για τις επόμενες δύο ώρες υπήρχε μεγάλη κινητικότητα με πολλούς χορούς στην πίστα, αλλά και εναλλαγές σε παρέες που έρχονταν κι έφευγαν. Πέρα από τους χορούς, είδαμε και δύο ερωτικά show - το γνωστό με την Κλεοπάτρα και τον Φαραώ αλλά κι ένα νέο, πιο καλοκαιρινό με τρία μωρά να λιάζονται σε μια παραλία υπό τους ήχους του Baywatch και να αρχίζουν σύντομα τα μπαλαμουτιάσματα. Σε αυτό το show, η συμμετοχή του κοινού ήταν καθοριστική.
Συνεχίζοντας να πίνω την κόκα-κόλα μου (στα ποτά έβαλα 5 γιατί δεν ήπια αλκοόλ, καθότι ποτέ δεν εμπιστεύομαι τα στριπτιζάδικα), ξεκίνησα να περνάω σε διαδοχικούς απλούς χορούς (€ 10 έκαστος) δεδομένου ότι η όρεξή μου ήταν περισσή!
Ας προχωρήσω στις κοπέλες:
1) Sandra - Νεαρή καλλονή εκ Ουγγαρίας ορμώμενη. Το στήθος της (νεανικό στητό 2 1/2) είναι για μένα στο ΤΟΠ 5 όσων έχω ποτέ αγγίξει. Μου κάνει εντύπωση αυτή η κοπέλα, γιατί ενώ την πετυχαίνω πολλές φορές να μην έχει όρεξη, όποτε την επιλέγω για χορό, ποτέ δεν απογοητεύομαι.
2) Μελαχρινή Μολδαβή με πολύ καλά Ελληνικά (δυστυχώς δε θυμάμαι το όνομά της). Πάντως, η κοπέλα το'χει κ τιμά κάθε μας ευρώ. Καταπληκτικός χορός, μάλλον ο καλύτερος της βραδιάς μου!
3) Estera - Ρουμάνα, η σταρ του μαγαζιού (συμμετέχει και στα δύο show που είδα). Ο ερωτισμός που εκπέμπει δεν αφήνει κανέναν πιστεύω ασυγκίνητο. Έχω χημεία μαζί της και δεν ξέρω αν μπορώ να είμαι αντικειμενικός.
4) Catalina - Ρουμάνα μελαχρινή με ωραίο νεανικό κορμί, αλλά ψιλομούφα χορός που κρατάει μόνο 2 λεπτά.
5) Κοκκινομάλλα Ρουμάνα πιτσιρίκα - Λίγο άγαρμπη κ επίμονη στην προσέγγιση, αλλά δεν μετανιώνεις αν ακουμπήσεις το δεκάρικο για απλό χορό.
6) Ξανθιά στρουμπουλή Ρουμάνα - νέα άφιξη. Καλή, αλλά δε θα μείνει στο μυαλό μου για καιρό.
7) Κοκκινομάλλα - Ωραία φατσούλα με παχουλό σώμα (Συγγνώμη που δεν συγκράτησα το όνομά της κι αυτής) - Είπα να τη δοκιμάσω, αλλά δεν επιτρέπει πολλά σούξου - μούξου. Δε θα την πεθυμήσω...
Μη νομίσετε ότι μου έπεσε η καύλα μετά τους πρώτους χορούς. Απλώς έτυχε να δοκιμάσω νωρίτερα, αυτές που μου άφησαν τη θεικότερη εντύπωση.
Όπως καταλάβατε (και πρώτος ο υπογράφων), καλύτερα να είχα πηδήξει με τέτοια κατάθεση χρημάτων....
Δε μετανιώνω πάντως, γιατί συνολικά, πέρασα πολύ καλά!
Και εις άλλα...

Πληροφορίες

Ημερομηνία
July 17, 2015
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού