Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 4 10 0.5
Call Girls 12 December, 2013 1731
Την ιδρωνει την φανελα η μανταμιτσα !!
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Δευτερη συναντηση με την Κλελια, μια οταν πρωτοξεκινησε και μια τωρα που εχει γραψει καποια χιλιομετρα στον στιβο. Να πω οτι η συνεννοηση ηταν ευκολη και γρηγορη κατι που δεν το περιμενα μετα τα οσα εχουν γραφτει στο τοπικ, οτι δεν απαντα κλπ. Παμε στην περιγραφη της κοπελιας οπως ειναι τωρα. Λοιπον η Κλελια εχει αδυνατισει, εχει αλλαξει το μαλλι της, τωρα ειναι καλυτερο απο πριν και εχει παρει τον αερα της δουλειας, καλο αυτο και αποδιδει!!!!

Ακριβεστατη στην ωρα της, χτυπησε την πορτα και με χαμογελο μπουκαρε στον οντα λες και γνωριζομαστε χρονια. Ακομα κραταει την αμφιβολια αν αρεσει ή οχι και αυτο τελικα ειναι που σε κανει να την συμπαθησεις, γιατι αυτο ακριβως ειναι η Κλελια, μια συμπαθητικη ψηλη καθημερινη κοπελα με τα φυσικα 4αρια στηθη της, η χαρα της Ισπανικης, το ψηλο, 1,100 m. με τα τακουνια, μπαμπατσικο κορμι , η χαρα του χουφτωματος και της μακρυες ποδαρες της να σε τυλιγουν σαν μεγγενη !!!

Με το που μπουκαρε στοχευσε στο στομα και μου εσκασε απανωτα γλωσοφίλια που μου εκοψαν την ανασα, ναι ρε την λυσσαρα επεσε με τα μουτρα στην δουλεια!!! :)

''Στακα λιγο μανταμ να πουμε δυο κουβεντες γαμω το φελεκι μου ειναι και ωρα μεσημεριανη και ειμαι νηστικος. '' Το χαβα της αυτη συνεχιζε τα χαδια και το μπαλαμουτιασμα, '' ρε λες να αλλαξαμε ρολους και στο τελος να με πληρωσει αντι να την πλερωσω εγω, τι διαλο αυτη με καλεσε ή εγω;'' :-) , σκεφτηκα και την εστειλα στο μπανιο για φρεσκαρισμα.

Γυρισε το κοριτσι και αρχισε να με ξεντυνει σιγα -σιγα γλυφοντας με απο την κορυφη μεχρι τα νυχια κυριολεκτικα. Πιπα με πεισμα βαθια και ασταματητη αρκετα καλη, χαδια και φιλια συνεχια μην και χασει καμια λεπτομερεια απο το γερικο κορμι μου!!! Με πηρε μονοτερμα και κατι επρεπε να γινει να σωσουμε το ματς γιατι δεν ειμαστε και γ΄ κατηγοριας ... νομιζω;

Ντου λοιπον στο κορμι, ενα κρεβατι κορμι ειναι αυτη, και επιθεση στους βυζους γλυφοντας, μασουλοντας και τραβοντας με δυναμη και αντε λιγο πιο κατω και πιο κατω και στον αφαλο πιο παρα κατω φτασαμε να πασπαλιζουμε τον ζουμερο μουναρο !!!! ''Δωσε, δωσε κι' αλλο'' μουγκριζε το μικρο, μεχρι που ηρθε και μουσκεψε για τα καλα!!!

Τουμπα παλι το παιχνιδι και δωστου πιπα - χάδια - 84,87 (69 με το ΦΠΑ 23%), ακουραστη ειναι, αυτης δωστης κατι να βαλει στο στομα της και δεν λεει οχι :) :) :) , η καυλα εφτασε στο ζενιθ εκατερωθεν, μεχρι που βαλαμε λαστιχο και αρχισε το πανηγυρι. Για σχεδον 45 λεπτα γαμηθηκαμε πανω στο κρεβατι, κατω στο σαλονακι, διπλα στον καναπε, ορθια στον τοιχο , φατσα στον καθρεφτη, βαραγα με οση δυναμη ειχα, της τραβαγα τα βυζια και εκεινη εσκουζε '' δωσε μου , σκισε με, κι' αλλο, κι΄αλλο'', αμαν αδελφε μου πολυ το φχαριστηθηκα λεμε!!! Αφου αλλαξαμε ολες τις στασεις απο Αεροδρομειο μεχρι Κιατο, μουσκεμα στον ιδρωτα και οι δυο, ξεφορτωσα στο στομα της, τα μαζεψε ολα και χωρις βιασυνη πηγε στο μπανιο να τα αποθεσει.

Ειλικρινα μετα απο πολυ καιρο ιδρωσα, (κατι που μου συνεβηκε και με μια αλλη κοπελα που θα βαλω κριτικη αργοτερα), και κουρασμενος οπως ημουν αραξα να ξαποστασω αφου στα σχεδια μου ηταν να μιλησουμε λιγο ειχε περασει και η ωρα και να φυγουμε ο καθεις για το κονακι του, ετσι ελεγα εγω, ομως η μανταμ ειχε αλλα στο νου της και μολις βγηκε απο το μπανιο μου λεει ταχατις αθωα, ''Δεν θα πας να ξεπλυθεις, τοσο ιδρωτα που εριξες''. Ε, βεβαια καθοτι δεν ειμαστε ρεμαλια πηγα εκανα ενα ντουζακι να ντυθω μετα και να παμε στο καλο.

Μπα δεν εγινε ετσι ομως, η μικρα αρχισε το χαμουρεμα παλι με χαδακια, φιλακια και πειραγματα που ομως εγω την κοιταγα και ελεγα απο μεσα μου, ''ασε κοριτσι μου ο παππους ενα ριχνει και για δευτερο δεν το συζηταει''. Εκει το θηριο να με πιπωνει με μανια ωσπου ηρθα και εγινα τουρμπο παλι, και εδω εχει την σημασια του για μενα οτι δευτερη φορα εχω καιρο πολυ να κανω. Λαστιχο και χτυπημα παλι πιο καυλωμενος απο πρωτα παιξαμε για κανα τεταρτο και αδειασα οτι ειχε απομεινει μεσα στη μουναρα της!!! Εκει τελειωσα και δεν μπορουσα να παρω ανασα. ''Ειδες που μπορεις και δευτερη φορα'' μου ειπε το τσογλανακι γεματη ικανοποιηση οτι καταφερε αυτο που θεωρουσα αδυνατον.

Συμπερασμα: Τουτο το κοριτσι δεν ειναι το ομορφοτερο στο προσωπο, δεν ειναι το τελειοτερο στο κορμι, ειναι ομως δουλευταρου,ειναι καθαρη και τιμαει τα λεφτα που παιρνει, πουτενευεται γιατι τελικα μαλλον της αρεσει!!! Δεν κοιταει ρολοι και θελει οπωσδηποτε να ικανοποιησει τον πελατη, και ει δυνατον να ικανοποιηθει και αυτη. Στα 100 γροσια θεωρω οτι ειναι μια τιμιοτατη επιλογη που παντα θα ειναι μεσα στα σχεδια μου να την ξαναδω.

Ταδε εφη rebetis ..... και δευτερη φορα καιρο ειχαμε να κανουμε !!!! Ολε !!!!!!

Πληροφορίες

Ημερομηνία
April 10, 2014
Πόλη
Αθηνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
100
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Deep Throat
  • Mouth Fucking
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Extra ball
Ναι
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 3 0

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 April, 2014
που μπορω να βρω το τηλ της φιλε??
αν το εχεις και θες...
ευχαριστω
M
mikele74
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Αποτελέσματα ανά σελίδα: