Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 19 10 0.5
XXX Hotels Sex Hotels 03 December, 2020 3411
Ξεπαρθενιασμα
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Όντας παιδί (που λέει ο λόγος) κακομαθημένο, δεν είχα ποτέ επισκεφτεί ξενοδοχείο ημιδιαμονής. Συνηθισμένος να συναντώ τα ct της επιλογής μου στο 4-5 αστέρων ξενοδοχείο τους ή τα cg στο χώρο μου, η προοπτική να κανονίσω συνάντηση σε σεξοχοτέλι ήταν αποτρεπτικός παράγοντας. Κάτι όμως η ανυπαρξία καλών επιλογών σε ct κάτι η μόνιμη ακαταστασία του δικού μου χώρου, σε συνδυασμό με την επιθυμία να δοκιμάσω κάποια από τα τοπικά cg για τα οποία διάβαζα καλά πράγματα με οδήγησαν αυτό το καλοκαιρινό απόγευμα στο Lacoba.
Ευτυχώς η παρθενιά χάθηκε όχι μόνο χωρίς πόνο αλλά ευχάριστα καθώς το συγκεκριμένο ανέτρεψε την εικόνα που είχα στο μυαλό μου γι αυτήν την κατηγορία ξενοδοχείων. Η πρόσβαση ήταν άνετη, η εξυπηρέτηση γρήγορη, και το πιο σημαντικό το δωμάτιο ήταν αξιοπρεπές και καθαρό. Αρνητικό σημείο η έλλειψη κουρτίνας στο μπάνιο, απορίας άξιο γιατί δεν το διορθώνουν.
Ελλείψη σημείου αναφοράς δε μπορώ να συγκρίνω την εμπειρία μου με κάτι αντίστοιχο, αλλά οπωσδήποτε δεν αποτελεί πλέον αποτρεπτικό παράγοντα για μένα η πραγματοποίηση ραντεβού σ' αυτό τουλάχιστον το χοτέλ του είδους.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
August 08, 2012
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού