Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 3 10 0.5
Studio Girls 19 May, 2015 5712
Συμπαθητικη παρουσία
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Μετα απο αρκετό καιρό κα τσάρκες στα περίχωρα, αποφάσισα να δοκιμάσω για τελευταίο γαμισι του χρονου την Λαούρα. Εμφανισιακά μου αρεσε αλλα όχι πως ειναι και θέα. Βεβαίως οποίος ειναι λάτρης του ωραίου στήθους πρέπει οπωσδήποτε να την επισκεφτεί! Μιλάει άπταιστα ελληνικά και μαζι μου ήταν και πολυ ευδιάθετη. Μάλλον λόγω πρωτοχρονιάς και εξόδου. Ξεκινάει με γλύψιμο στα αρχιδια τα οποία περιποιήθηκε αρκετή ώρα, σκουφάκι με το άτομα και κλαρίνο. Πρώτη στάση ιεραποστολικό. Μόλις με είδε και κουράστηκα λίγο γυρνάει με βάζει κάτω ανεβαίνει πάνω μου και αρχίζει να κουνάει το κολαρακι της κυκλικά και μπρος πίσω. Με τρέλανε. Εδω θελω να πω πως δεν φάνηκε καθόλου οτι δεν απολαμβάνει αυτο που κανει. Και η κραυγές ακούγοντας φυσικές και με κοιτούσε στα μάτια. Μετα απο λόγω την ξαπλώνω μπρούμυτα και αφού την ξεσκίσω όσο πιο δυνατά μπορώ γυρνάει στο πλάι, αγκαλιάζει με το ενα της πόδι την μέση μου και αρχίζω και την πηδάω. Μου έδειξε οτι το γούσταρε πολυ και εκει παρέδωσα ψυχή!
Στο τέλος πιάσαμε κανα δεκάλεπτο συζήτηση για το που θα παει το βραδυ σε ποια μπουζούκια τι μουσική της αρεσει αν πέρασε καλα κλπ. Ευχάριστη κοπέλα, πέρασα πολυ καλα αλλα θα ξαναπηγαίναμε μονο αν δεν είχα κάποια καλύτερη. Ειναι σίγουρα η πρώτη μου εναλλακτική.

Πληροφορίες

Studio συνάντησης
Κασσανδρας 3
Ημερομηνία
December 31, 2015
Βάρδια
Βραδινή
Τιμή €
50
Φιλί
Δεν φιλάει
Πίπα
Με σκούφο
Fetish
Γλύψιμο στα αρχιδια
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού