Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 10 10 0.5
Call Girls 30 December, 2020 2037
καθε εμποδιο για καλο!!! Αλλη ζητησα ....θαυμασια περασα!!
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Αρχίζω εξηγώντας τη βαθμολογία. Δεν πιστεύω στους αριθμούς γιατί δεν μπορώ να είμαι αντικειμενικός. Αλλά ούτε και οι συνθήκες είναι πάντα οι ίδιες και οι κοπέλες δεν είναι ποτέ στην ίδια κατάσταση απέναντι στον καθένα. Έβαλα λοιπόν δυο 9 για να μην την αδικήσω αλλά ούτε και να χάσω κάθε ίχνος αντικειμενικότητας. Αυτή τη στιγμή (λίγες ώρες μετά τη συνάντηση) κατάφερα να βάλω 9….όσο ήταν εδώ ήθελα να βάλω 10. Πέρασα θαυμάσια μαζί της. Έκανα ερώτα σαν να ήμουν με κάποια κοπέλα μου.
Ήρθε σχεδόν στην ώρα της. Σεμνά αλλά πολύ όμορφα και απλά ντυμένη. Λεπτή, καλλίγραμμη και λυγερή. Μακριά μαύρα μαλλιά και….θαυμάσια δάχτυλα.
Πρακτικοί λόγοι είχαν περιορίσει τον διαθέσιμο χρόνο στη 1,5 ώρα. Και όμως δεν αγχώθηκα. Μιλήσαμε χαλαρά και πολύ φυσικά καταλήξαμε στο κρεβάτι. Δεν έχει νόημα να περιγράψω τι ακριβώς κάναμε αλλά ανταποκρίθηκε θαυμάσια σε ότι ζήτησα. Τέλειωσα μια φορά και αυθόρμητα …την αγκάλιασα. Τόσο ικανοποιημένος ένοιωσα.
Μου άρεσε το χαρούμενο πρόσωπο της. Μου άρεσαν οι αριστοκρατικές ,ήρεμες και χαλαρές κινήσεις της. Μου άρεσε ο τρόπος που έδειχνε την ευχαρίστηση της και ο ευγενικός τρόπος της να μου δείξει αν κάτι δεν της άρεσε ή δεν την βόλευε. Με χαλάρωσαν όλα αυτά και έτσι μπόρεσα να απολαύσω το σεξ.
Θέλω πολύ να την ξαναδώ.
Πολύ εύκολη και διακριτική η συνεννόηση με το γραφείο. Θα το επιλέξω σίγουρα πάλι…

Πληροφορίες

Ημερομηνία
May 22, 2011
Πόλη
αθηνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1½ ώρα
Κόστος €
250
Εξτρά €
50
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
A-level (πρωκτικό)
Ναι
Extra ball
Δεν ζητήθηκε
Πλαστικές επεμβάσεις
Στο στήθος
Dress Code
Τηρήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Καλύτερη από τις φωτογραφίες
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού