Αναζήτηση

Review Detail

8.8 10 10 0.5
Call Girls December 30, 2020 796
ONE MORE TIME WHTI LAURA
Overall rating

9.3
Ένα τηλεφώνημα από τον Κώστα σχετικά με την LAURA φεύγει για διακοπές στην πατρίδα της,μαζί με την Μεγάλη μου συμπάθεια την ALEXANDRA GR και την TAMARA ,στη Μαύρη Θάλασσα έχουν κλείσει μεζονετα τα κορίτσια για της καλοκαιρινές διακοπές στους, φαντάζεστε τη μοσχοβολιά από Μουνάρες θα έχει αυτή η μεζοννέτα,
Στην ώρα της η κοπέλα όπως και όλες οι κοπέλες του γραφείου,όμορφα ντυμένη όπως πάντα μου αρέσει και είναι το μονό που ζητάω από το γραφείο,μοσχοβολιά που αν δεν είχα την ιδιοτροπία να τους ζητάω να πάρουμε μαζί ένα πρώτο ντουζάκι δεν το είχε ανάγκη η κοπέλα ,σύντομα περάσαμε στον καναπέ αχ αυτός ο καναπές τη όμορφα μουνιά έχουν αφήσει τη χαρά τους επάνω του,δροσερή γλυκιά πίπα ένα όμορφο γλυφομούνι από μένα ,και σύντομα στο πρώτο τέταρτο έγινε η πρώτη κατάθεση στο κωλαράκι της,ένα σφιχτό τραγανό κωλαράκι που χαίρεσαι να το γαμάς,
Ένα δεύτερο ντουζάκι ,και μια όμορφη συζήτηση με μεγάλο ενδιαφέρον σε πολλά θέματα,είναι πολλές φορές να απορεί κανείς πως τέτοιες κοπέλες με αρκετή καλλιέργεια σε κάνουν να ξεχνάς πως έχει ένα callgirls και όχι μια φιλενάδα σου,το ίδιο αισθάνθηκα και με την AMANTA την ΑΜΑΝΤΟΥΛΑ όπως μου αρέσει να την λέω,από το studio 50,περάσαμε σε μια δεύτερη πίπα που με την μαστοριά της ,δεν δυσκολεύτηκα για μια δεύτερη κατάθεση στο στόμα της,
Πέρασε στο μπάνιο και τα έφτυσε ,έχοντας περάσει η ώρα και δίχως καμιά τηλεφωνική παρέμβαση, το εκνευριστικό τηλεφώνημα από τον οδηγό, χαλαρώσαμε πίνοντας ένα ποτήρι κόκκινο κρασί μια ,και θα τη δω μετά τον Σεπτέμβριο που θα έχουμε γυρίσει από της διακοπές έκτος και αν αποφασίσω να δεχτώ την πρόσκληση από μέρους τους για ολιγοήμερη επίσκεψη στη Μαύρη Θάλασσα που θα είναι ,απλά τους έδωσα υπόσχεση και όχι δέσμευση γιατί σαν την ΕΛΛΑΔΑΡΑ εγώ δεν βάζω τίποτα,ακόμα και αν ξέρω πως θα έχω να περάσω μαζί με τρεις ΜΟΥΝΑΡΕΣ,
Κάλο καλοκαίρι και πάλι.
Υ/Ευχαριστώ Laura για το δωράκι σου το όμορφο πανάκριβο κιλοτάκι σου της Victoria Secret

Πληροφορίες

Ημερομηνία
July 26, 2011
Πόλη
ΑΘΗΝΑ
Χώρα
ΕΛΛΑΔΑ
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €