Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 23 10 0.5
Call Girls 08 April, 2012 3556
Oriental guzel
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Η Latifa ειναι μια τσουπατη κοπελα με oriental look και οτι αυτο συνεπαγεται.Κωλαρα ,μπουταρες, βυζαρες αλλα και σημαδια χαλαρωσης και μαγουλακια (να τα λεμε ολα paras και alma). Στο social time εξαιρετικη συζητητης, σοβαρη και ανοιχτη για κουτσομπολιο. Ας πουμε απο αυτη εμαθα πως δαγκωσε καποια το πουλι του para στο παρτυ και ο καημενος παραλιγο να χασει οτι πολυτιμοτερο εχει!
Στο κρεβατι το κοριτσι ειναι δυναμη αλλα οταν την παραζορισεις τσιριζει και οταν σταματας απο το φοβο μην μπουκαρουν οι καθαριστριες αρχιζει τα γελια. Ειχα παρει οδηγιες πως τις αρεσουν τα κωλοσκαμπυλα και το δυναμικο sex και το παρακανα λιγο αφου η λευκη κωλαρα γεμισε δαχτυλιες απο τις ξυλιες. Σε ολη τη φαση βεβαια το οτι κοιταγε καθρεπτη και μορφαζε θυμιζε λιγο επιθεωρηση στο δελφιναριοα αλλα αμα εχεις κεφι να γαμισεις δεν σε χαλανε τετοιες λεπτομερειες. Η πιπα της μετρια θα την ελεγα αλλα θορυβωδης, και τα φιλια με γλωσσα μεν αλλα κινηματογραφικα...σε γενικες γραμμες ειναι καλη οχι για τα 170 αλλα εως 120-130 (για μενα που δεν πηρα κωλο). Τα υπολοιπα μαγκες ειναι σαλτσες και περιτυλιγμα γιατι στα 150 παιζουν πλεον μουναροι οπως και στα 100 ας πουμε η Dani που συγκριτικα διπλα της φαινεται διαστημοπλοιο.
Αυτα και αν στεναχωρησα καποιους φιλους καλη καρδια

ΥΓ: Paras περαστικα ρε συ :)

Πληροφορίες

Ημερομηνία
April 07, 2012
Πόλη
Αθηνα
Χώρα
Ελλας
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
170
Service Style
PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
Τα καταπίνει
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Extra ball
Οχι
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Συμπεριφορά του γραφείου
Καλή
Συνεννόηση με το γραφείο
Εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Δύσκολα..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 4 0

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 April, 2012
Καλημερα ευχαριστώ nitro αυτά είναι τα μικρά άλλα Ωραία ατυχήματα του αγωνίσματος τη να κάνω αφού ήτανε αγριεμένο το κορίτσι στη θεά του καραπουτσαρα μου.
P
paras
11 April, 2012
Παιχταρα μου εισαι σωστος!
Θα συμφωνησω σε ολα εκτος απο το στοματικο!
Ισως απο τα καλυτερα που εχω δεχτει ποτε. Απο την αλλη, η αποψη μου ειναι οτι δεν ειναι υπερτιμημενη και πιστευω οτι στα 150 με αναλ, cim, extraball κτλ ειναι ενα καλο vfm.
Nα περνας καλα και να διαφωτιζεις ολους με τις κριτικες σου Γίγαντα μου!!!
A
almazer
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Αποτελέσματα ανά σελίδα: