Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 23 10 0.5
Call Girls 08 April, 2012 3535
Αρωμα Ανατολής + Burlesque
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Συμφωνώ με τους προλαλήσαντες ότι η Λατίφα είναι μια τσουπάτη κοπέλα με άρωμα ανατολής με φυσικές βυζάρες και λευκό δέρμα. Ισχύει πως έχει λίγα σημάδια χαλάρωσης. Αν χάσει ορισμένα κιλά και γυμναστεί θα είναι πέρφεκτ. Στα του σεξ μαζί μου έκανε ακριβώς ότι της ζήτησα χωρίς διαμαρτυρία καθόλου, καθώς και ένα δυο στάσεις που δεν τις συνηθήζω όπου αν και νταρντανοειδές ήταν μια χαρά στις μανούβρες. Κάναμε και αναλ και ήταν μια χαρά όπου τον πήρε χωρίς διαμαρτυρία. Επιτρέψτε μου να διαφωνήσω όσο αφορά την πίπα της ήταν μια από τις πιο ωραίες πίπες που δέχτηκα πρόσφατα, εξαιρετικά υγρή και το ρουφάει τόσο πολύ που ακούγεται με αποτέλεσμα να τσουτσουριάζουν οι δίσκοι της σπονδυλικής στήλης (προσοχή όσοι υποφέρουν με δισκοπάθειες) το οποίο είναι ότι πιο καλό θυμάμαι από αυτή χωρίς να υστερεί στο υπόλοιπο της σέρβις. Το κλίμα κινήθηκε σε GFexperience κάνει κραυγούλες και την ώρα του σεξ έλεγε διάφορα καβλωτικά τα οποία πιο πιθανό θα τα ακούσεις από την γκόμενα σου παρά κάποια adult worker. Πολύ καλό σοσιαλ ταιμ όπου δεν με έκανε να βαρεθώ καθώς δεν έλεγε μπούρδες αλλά προσγειωμένες κουβέντες και μου φάνηκε και καλή παρέα για να βγεις και για ένα ποτό/καφέ έξω. Θα γούσταρα να την πάρω και ντουο με την άλλη κοπέλα μόλις τα καταφέρω και χωνέψω το αρνί μετά το πάσχα. Ιδανική για όσους έχουν βίτσιο με εσώρουχα κορμάκια στυλ 40s. Το όλο στυλ με τα εσώρουχα 40s και το λευκό της δέρμα την κατατάσσει στην πιο Burlesque γκόμενα που πήρα ποτέ.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
April 01, 2012
Πόλη
Αθήνα
Χώρα
Ελλάς
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
170
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
Τα καταπίνει
A-level (πρωκτικό)
Ναι
Extra ball
Ναι
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Πραγματικές με λίγο photoshop
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 3 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού