Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 23 10 0.5
Call Girls 08 April, 2012 3592
Βασίλισσα του Deap throat
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Ξεκινώ με την απάντησή μου αν θα τη ξανάβλεπα.Σίγουρα μετά από τέτοια πίπα που της ξεπέταξε τις αμυγδαλές.
Η συνάντηση τυχαία (μεγάλη συζήτηση από κωλοπρακτορα που άλλη ζητάς και άλλη στέλνει...ευτυχώς δύο φορές μου τόκανε και τις 2 φορές μου βγήκε σε καλό)
Η Latifa ουκρανέζα όπως δηλώνει, πολύ πρόσχαρη από το πρώτο καιρό που σε κερδίζει, στέλνοντας σεξουαλικά μηνύματα με τη παρουσία της άμεσα.
Οχι ιδιαίτερης ομορφιάς, σχετικά κοντή γιά εμένα, αλλά όλα αυτά είναι μακακίες με το overall που κάνεις εκτιμήσεις τελικά.
Μετά από μπανάκι της ξεκίνησε μιά πίπα που ίσως καλύτερη δεν μούχει τύχει (πλήν της Donna Bell).Πολύ υγρή και πολύ βαθύ ξελαρύγγισμα.Εκεί πνιγόταν και εκεί πάλι.Τόσο συνεχής βαθειά πίπα είναι τρέλλα....οι αισθητήρες μου τάπεξαν από τις αμυγδαλές της.Πίπα που διήρκεσε πολύ και γιά να μή τα παίξω τη γύρισα στα 4 στη άκρη του κρεβατιού και έγινε το έλα να δείς.Ακουστήκαμε από τις καβλωφωνές της στο Μητσ...καίικο.πουναι κοντά στο ξενοδοχείο.Ψηλιασμένος από προλαλήσαντες φίλους μήπως υπαινίσεται τόκοβα ...οπότε αυτή φορτσάριζε περισσότερο σπρώχνοντας ζητώντας να το σπρώχνω πιό δυνατά.Τότε ήρθε η ώρα του σαλιώματος της πίσω πορτας από μένα και η κατάκτηση της πίσω πόρτας.Δουλεμένη αλλά ...καλή που μετά από τα όσα έκανα άδειασα γεμίζοντας το λάστιχο (βλέπεις και η νηστεία των προηγούμενων ημερών)
Ντουζάκι και επανάληψη του ίδιου σκηνικού με εμένα αρχικά όρθιο στο κρεββάτι προσπαθώντας να κάνω αμυγδαλεκτομή.Μετά το δεύτερο πισωσπρώξιμο άδεια στις βυζάρες της που τρελλάθηκε να γλείφει και να επαλείφει με το θεικό μου ΄΄΄βούτυρο,,που έλεγε ...κάποια.
Να μη ξεχαστούμε υπήρξαν ενδιάμεσα και ιεραποστολικά και ψηλοκαμασουτραίικα
Το deap throat όμως είναι το top της περιγραφής...μαζί με κάποιες ξυλιές στη ασπροκωλάρα της και φουσκωτή μουν..α της.
Έφυγα και γιά πολλές ώρες με πόναγε από την επιθυμία της επανάλειψης της πίπας η κάτω γειτονιά μου

Πληροφορίες

Ημερομηνία
April 17, 2012
Πόλη
Αθήνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
170
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
A-level (πρωκτικό)
Ναι
Extra ball
Ναι
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 3 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *