Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 27 10 0.5
Strip clubs 30 November, 2020 3947
Alcatraz καθημερινη!!
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Πηγα την πεμπτη πριν τις εκλογες να δω πως ειναι καθημερινη.. κοπελες οντως λιγοτερες απο πσκ και κοσμος πολυ λιγοτερος απ το σαββατο.. αφου ειχε κ λιγα αδεια τραπεζια κατα καιρους.. κατσαμε κατα τις 2.. πηρα 2 στοχευμενους χορους.. την Αλικα μια μελαχρινη ψηλη με ομορφο προσωπο και γυαλια, ωραιο σωμα και πολυ μικρα βυζια που στον απλο χορο ηταν τουρμπο, με καυλωσε πολυ και την Νικα απ την εσθονια, πολυ μικρη ξανθια αδυνατη ψηλη με ωραια καταγαλανα ματια και σωμα ποιημα- εγω ξετρελαθηκα μαζι της- μεση μια χουφτα, μουνακι απιστευτο-οπως το ειδα ακριβως απο πανω μου στο σοου που εκανε στους κυλινδρους στο πανω μερος του μαγαζιου οπου χαιδευοταν.. ερωτας λεμε.. στο χορο κι αυτη με καυλωσε απιστευτα απλως ηταν λιγο πιο "σκληρη" στην επαφη με τα αρχιδια και σε καποια φαση με πονεσε λιγο> πονος-καυλα 0-1 .. ετσι λοιπον αν και ελειπαν αρκετα ηχηρα ονοματα εγω βρηκα αυτες που ηθελα και εφυγα ευχαριστημενος απ το μαγαζι.. α επισης μπηκα τζαμπα ως φοιτητης και πληρωσα 10 ευρω το ποτο.. θα επιδιωξω να γνωριστω καλυτερα με την εσθονη αδυναμια μου και να την παρω γ πριβε.. till then goodbye

Πληροφορίες

Ημερομηνία
June 14, 2012
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού