Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 27 10 0.5
Strip clubs 30 November, 2020 3947
Χειρότερα γίνεται; Κι όμως γίνεται...
Γενική βαθμολογία
 
7.9

Έχω αποφασίσει ότι μια ή δυο φορές το χρόνο, θα καίω ένα 15αρι για να βλέπω πως παν τα πράγματα εκεί.
Λοιπόν, για το 2014 έχουμε τα ίδια χάλια με πέρυσι... Η κατάσταση δεν έχει αλλάξει και πολύ. Ή μάλλον, δεν έχει αλλάξει σχεδόν καθόλου...
Ότι έγραψα στην προηγούμενη κριτική για το 2013 (εδώ λίγο πιο κάτω), δυστυχώς ισχύει σχεδόν στο ακέραιο.
Αυτό το μαγαζί έχει χάσει εντελώς τον στριπ προσανατολισμό του και δεν το νομίζω πως θα τον ξαναβρεί σύντομα...

Πριν απ' οτιδήποτε άλλο, επιτρέψτε μου να κάνω μια παρένθεση: με το που μπήκαμε, μου ήρθε η κεραμιδα κατακέφαλα. Η Γκαμπριέλα σε ρόλο barwoman... Αντί να εργάζεται έξω απ' την μπάρα, αποφάσισε να περάσει από μέσα. Πίκρα και απογοήτευση στο φουλ... Ελπίζω να μην είναι μόνιμη αυτή η στροφή στην καριέρα της.
Το τελειωτικό χτύπημε ήρθε λίγο αργότερα, όταν κατάλαβα ότι η πιθανότητα να έχει επιστρέψει η Αννίκα, παραμένει ακόμη άπιαστο όνειρο...

Οπότε την άραξα σε μια γωνιά και παρατήρησα τα εξής:

Την Εμμανουέλα πρώην Lido και Kinky (την κολλητή της Sunny Wild), να εργάζεται πια σε αυτό το μαγαζί.

Την Έμμα να έχει ομορφύνει επικίνδυνα! Επίσης, τέλος το μπαμπάτσικο στυλ. Έχασε κιλά και έχει γίνει και κορμάρα!

Το μαγαζί να είναι γεμάτο από γυναίκες πελάτες... Δύο απ' αυτές την είχαν αράξει στο μπαρ και μίλαγαν με τον τύπο που τις συνόδευε ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ! Όση ώρα ήμουν εκεί, δεν έβαλαν γλώσσα μέσα, αδιαφορώντας παντελώς για όσα γινόντουσαν γύρω τους. Μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα

Δυστυχώς παρακολουθήσαμε και τα γνωστά, πολύ βαρετά, τρομερά χαζά και με απίστευτα μεγάλη διάρκεια shows επί σκηνής... Το τσίρκο, τον cowboy, το καμπαρέ κλπ κλπ κλπ

Τις πολύ ωραίες, μεγάλες και "γαλακτερές" βυζάρες της Ανδριάννας!!!

Το μέτριο ρόστερ. Κάθε φέτος γίνεται και χειρότερο... Ειδικά όταν σκέφτεσαι ότι έχεις πληρώσει το 15αρι στην είσοδο, σε πιάνει απελπισία...

Το πιο τραγικό απ' όλα είναι ότι οι κοπέλες επιμένουν στη γνωστή τους τακτική να λένε μόνο μια φράση "πάμε για χορό" από πέντε βήματα απόσταση.

Δεν έχω να προσθέσω κάτι άλλο, εκτός από ένα μικρό κομμάτι του ρόστερ: Έμμα, Ρενάτα, Λαβίνια, Μόνα, Εμμανουέλα, Μαρία, Άλικα, Βανέσσα, Ανδριάννα, Ναταλί κ.α.


Υ.Γ. Να σημειώσω ότι οι επισκέψεις αυτές έγιναν Σαββατόβραδο. Ίσως τα πράγματα να είναι καλύτερα τις καθημερινές. Ίσως...

Πληροφορίες

Ημερομηνία
March 22, 2014
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού