Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 27 10 0.5
Strip clubs 30 November, 2020 3943
Τα κορίτσια ωραία,το κλιμα παραξενο!
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Μετά από Χολίδη και αρκετα ποτά επισκεθφήκαμε το εν λόγο μαγαζί με γυναικοπαρέα κατα τις 6 το πρωί.Με το που μπήκαμε μέσα πρώτη εντύπωση για τον χώρο αρνητική καθώς δεν μου θύμισε καθόλου στριπτιτζάδικο!Η πιστα δεν είναι στο κέντρο του μαγαζιού αλλα στην μια άκρη!Αυτό είχε ως αποτέλεσμα να καθισουμε αρκετά μακριά από την πίστα καθώς είχε αρκετό κόσμο.Με το που είδα όμως τα κορίτσια αμέσως έφτιαξε η διάθεση μου.Μπορώ να πω οτι έχει αρκετές κοπέκες μέσα, μέτρησα τουλάχιστον 17, οι οποίες αρκετές απο αυτές ήταν παρα πολύ ωραίες,τουλάχιστον για τα γούστα μου.Για τον χορό δεν μπορώ να πω οτι ενθουσιάστηκα αφού κάποια στιγμή για κάνα 20λεπτο έπαιζε μόνο μουσική χωρίς κάποια κοπέλα να χορεύει στην πίστα!Από σόου είδα μόνα ένα που ήταν και καλά 6 κοπέλες αεροσυνοδοί και αφού χόρεψαν στην πίστα βγήκαν με κάτι δονητές στα χέρια και πήγαιναν στα τραπέζια και έκαναν πως σου έπαιρναν τσιμ...κι.Prive χορός μου άρεσε αρκετά αφού η κοπέλα ήταν αρκετέ ανεκτική και έκανε και κάτι ωραία αεροπλανικά,Η εξυπηρέτηση του σερβιτόρου πάντως ήταν πολύ καλή αφού απο μαλακία ξεχάσαμε να πάρουμε το ένα εισητήριο από την είσοδο και επειδή δεν έβγαιναν για τα ποτά πήγε μόνος του στο ταμείο και έλυσε το θέμα μόνος του.
Συμπερασματικά ηταν μια ευχάριστη ώρα αφού έχει πολλές κοπέλες να κάνεις παιχνίδι μαζί τους αλλα για να απολαύσεις και το σόου πρέπει να κάτσεις κοντά στην πίστα,Νομίζω θα ξαναπήγαινα αλλά μόνο για τις κοπέλες!

Πληροφορίες

Ημερομηνία
February 12, 2011
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού