Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.1 4 10 0.5
Studio 07 December, 2020 2430
Ντιάνα
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Πρωτάρης στο ΛΚ35 μια που μού πέφτει αβολο. Επίσκεψη το απόγευμα στη Ντιάνα (πρωτιά και εδώ), Ρωσίδα (~1,65-1,7μ, 25-30 χρ.), συνηθισμένο πρόσωπο, χαμογελαστή και ευγενής όσο είχα την ευκαιρία να διαπιστώσω, με σπαστά ξανθά μαλλιά μέχρι τους ώμους, πλουσιο φυσικό στηθος λίγο πεσμένο, περιφέρεια, πιασίματα-καμπύλες. Πρόγραμμα φουλ (50). Εισέρχεται στο δωμάτιο καθώς έβγαινα από τη ντουζιέρα. Ξεκίνημα με αμοιβαία χαδια. Συστηματική ενασχόληση με το στηθος μου (φιλιά, πιπίλισμα ρόγες, κτλ). Συνέχεια κάτω, στον κορμό, και τριγύρω με γλώσσα, με στόμα ή/και χέρια. Ακάποτο χωρίς βιασύνες, βαθύ δουλευντας και τη γλώσσα της και κοιτάζοντας με. Πήρα τη σκυτάλη για να απασχολησω το στόμα μου με τις ρόγες και τα στήθη της και κατόπιν της έκανα στοματικό. Αναστέναζε διακριτικά και χαιδευε. Λάστιχο και έναρξη σεξ με κλασική σταση, μετά εκείνη καβάλα, μετά εκείνη ξαπλωμένη πάνω μου, γυρισμα σε κλασικό, και μετά στα 4 και τέλος. Μού φάνηκε πιό φυσικό να μην διακόψω για τελειωτικό στοματικό. Στο τέλος της είπα να με στραγγίξει με το στόμα της (όπως ήμουν με το λάστιχο). Καθε τόσο, αλλά και στις εναλλαγές κάναμε και σφιχταγκαλιάσματα. Η Ντιάνα δεν είναι η σουπερ στουντιομοντέλα στην εμφάνιση και το ταμπεραμέντο, αλλά είναι σωστή στη δουλειά της, δεν βιάζεται, είναι μιά τίμια και οικονομική επιλογή, απόλυτα συνεργάσιμη. Αξίζει κανείς να ξαναπάει καθώς η πρώτη φορά είναι συνήθως αναγνωριστική. Και εάν είναι του τύπου του να την καθιερώσει. Ντιάνα σ’ευχαριστώ πολύ και να είσαι πάντα καλά.
Το στούντιο σε παλιό διατηρητέο. Εσωτερικά δεν έχει μεγάλες πολυτέλειες. Έχει όμως τον βασικό και απαραίτητο εξοπλισμό του. Πετσέτα ανοιχτή μεν (μού έφεραν) μεγάλη δε (συγχαρητήρια). Κρεβατι μεγάλο και βολικό. Μεγάλος πλευρικός καθρέπτης.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Κοπέλες διαθέσιμες
Ντιάνα
Ημερομηνία
January 14, 2012
Τιμή €
50
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού