Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.1 4 10 0.5
Studio 07 December, 2020 2431
Σονια και τα μυαλά στα κάγκελα
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Τελικά κριτικές από έμπειρους μαχητές πρέπει να τις ακούς,
Ετσί βρέθηκα ένα πρωινό στα στενά της Κυψέλης και πάρκαρα τον πάπιο μου άνετα απέναντι του ιδρύματος (με αμάξι ακόμα θα έψαχνα πάρκιγκ)

Πάντα με γοητευαν τα κτίρια της περιοχής, πριν αρκετά χρόνια είχα επαγγελματική στέγη κάπου εκει κοντά, σένα ψηλοντάβανο και άνετο χωρο του μεσοπολέμου.
Το στούντιο στεγάζεται σε όμορφο χώρο και είναι αρκετα προσεγμένο και άνετο, με ντουζιέρα στο δωμάτιο και μεγάλα κρεβάτια.
Μπουκάρο μέσα κατά της 10:30 πρωινή και με υποδέχθηκε μια τσατσά πολύ ευγενική. Η εργαζόμενη ήταν η Σόνια που δεν την είχα ματαδεί. αλλά γιαυτή πήγενα. Μου την παρουσίασε λοιπόν και έμεινα κάγγελο.
Μια μιλφάρα ΘΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.

Πήρα το απλό πρόγραμμα των 50, για μια πρώτη γνωρημία.

Ξαπλωσα στο καθαρό μεγάλο κρεβάτι και χάζευα εκπεδευτική τηλεόραση για κανα 10λεπτό (ντουζ είχα κανει σπίτι καθότι μερικές φορές τα έντονα αρωματικά σαπουνια μπορεί να προδόσουν έναν πανδρεμένο).

Σκάει μυτη η Σόνια με εσώρουχα της απολύτου αρεσκίας μου και αφού έγιναν οι τυπικές συστάσεις με ξεκινά με πάρα καλό ζέσταμα (φιλάκια στο στήθος και στο λαιμο- χαλάκια κλπ). Την χαιδεύω και γώ - χωρίς δακτυλάκια όμως και δεν μου λέει οχι.

Με καβλά ύφος ξεκινά ένα ανεπαναλυπτο γλυψιμο στα αρχί@@ια (που φυσικά ήταν ξουρισμένο κόντρα) και
ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Φοβερη πίππα στην συνέχεια που έπαθα την πλάκα μου (στυλ Λίντας) και έκει όμορφα και ευγενικά της ζητάω 69 και δέχεται.
Την έγλυφα και με πίππονε κανα 10λεπτο, παραλίγο να καταθέσω.
Την βάζω από κάτω ιεραποστολικά (να της διδάξω τον λόγο του Θεού) και ωωωωωωωωωωω!!!!! την επλήξης ευχάριστη δεν είναι τιγκά στην κρέμα και το βρισκω μάλιστα και στενό.
Την σηκωνω ορθια και την πέρνω από πίσω, ,μπρός από τον καθρέπτι, όπου σχεδόν άμεσα επέρχεται το τέλος.

Ευγευνική αποχώρηση της Σονιας αφού μου καθάρησε τον μπέη μου με μορομάντηλο και εγώ την στόλισα με φιλοφρονήσεις που τις άξιζαν φυσικά

υγ. Σόρρυ για την καθηστερηση της ενημέρωσης.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
ΣΟΝΙΑ
Κοπέλες διαθέσιμες
1
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
November 23, 2010
Τιμή €
50
Φιλί
Δεν φιλάει
Πίπα
  • Με σκούφο
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Πλαστικές επεμβάσεις
στα στήθη
Service Style
GFE+PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού