Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.0 1 10 0.5
Lika Your Angels
Call Girls 03 April, 2022 866
Στην Κόψη Του Ξυραφιού
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση πρόσωπο
 
8.0
Εμφάνιση σώμα
 
8.0
Συμμετοχή
 
10.0
Συμπεριφορά/Social time
 
10.0
Καθαριότητα κοπέλας
 
10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
 
9.0
---Μπαίνω στους αγγέλους προσπαθώ για Αντελίνα αλλά μάταιες οι προσπάθειες ρεπό το κορίτσι μετά από τρικούβερτο ξέσκισμα Σ.Κ, άρχισα να ζαχαρώνω την Λίκα δεν έχει παρά μόνο να την δοκιμάσω και να το διαπιστώσω από κοντά γιατι από τις φωτός φαίνεται καλό κουλούρι, μου λένε διαθέσιμη τους λέω κλείσαμε το ραντεβουδάκι μας στο αγαπημένο μου πορνό ξενοδοχείο για ερωτικές περιπτύξεις.
--Φτάνω από την δουλειά μια ώρα νωρίτερα στο ερωτικό τρίγωνο λέω καλύτερα θα πάρω το χρόνο μου για χαλάρωση, παρφουμάρισμα και προεργασία, μόλις εχω ξαπλώσει στο κρεβάτι και στο βάθος να παίζει τσόντα για να μου διεγείρει την φαντασια και παράλληλα να κοιτάω μια προς μια τις φωτός της προσπαθώντας να μη δω σημάδια που σε προϊδεάζουν για τουράκι με κλιμακτήριο χαχαχαχα, κάπου εκεί χτυπαει η πόρτα με το που την ανοίγω αντικρίζω ένα όμορφο πλάσμα ακριβώς καρμπόν των φωτός αφήνοντας με μαλάκα με καρέ μαλλάκι μέχρι τους ωμούς και κορμί γυναικείο το οποίο διαγραφόταν από τα ρούχα που φορούσε μαύρο φόρεμα πάνω σε ήμι μποτάκια γόβες γυαλιστερές, απλά δεν την άφησα καν να κάνει βήμα από τα φιλιά που ανταλλάζαμε με πάθος αχ την άτιμη ξέρει να φυλάει καταπληκτικά με αυτά τα χείλια την έγδυσα σε κλάσματα δευτερόλεπτου σώμα ιδανικό για γυναίκα 27-30 άκρως σεξουαλικό σαν γλύκισμα κιλά παραπανίσια δεν υπήρχαν καν ούτε για αστείο όχι σαν κάποιες άλλες που κυματίζουν σαν σημαίες με βυζί 2+ να κοιταει τον ουρανό και άκρα λεπτά περιποιούμενα στο χρώμα του μαύρου χρυσού.
--Γύρος πρώτος με την μια στο κρεβάτι δεν την άφησα καν να πάει στο μπάνιο το οποίο μου ζήτησε από την αρχή είχαμε επικεντρωθεί και οι δυο στο να γαμηθούμε ανελέητα με πολύ πάθος και ηδονή, άρχισα να την φυλάω παντού σε όλο τις το σώμα αυτή να με διεγείρει και να με καυλώνει με την φωνούλα της την γλυκιά και τα βαθιά φιλιά της με μαεστρία, φτάνω στο μουνάκι της μάλλον είχε έρθει καυλωμένη αφού τα υγρά έρεαν σαν χείμαρρος στην συνέχεια γύρισα τον μητσαρα στο στοματάκι της μπαίνοντας με ευκολία ανάμεσα στις φυσικές χειλούμπες της, γλιστρούσε και ξανά έβγαινε κάνοντας τσουλήθρα σαν μικρο παιδάκι για να μην χύσω πριν την ώρα μου μέσα στο στόμα της γιατι ήθελα να δω και τα υπόλοιπα την γονάτισα στο πάτωμα τουρλώνοντας τον αχλαδωτό κώλο της να τον λατρεύει αφήνοντας τον να γλιστράει όλο και πιο μέσα δεν άντεξα κάθομαι καρεκλά σκουφί υποδέχοντας το υγρό μουνάκι τις πάνω στο μητσάρα και τα γλυκά τις μπούτια να σκάνε πάνω στα δικά μου την σηκώνω όρθια και στην διαδρομή καθώς ήμουν μέσα της για να την στήσω στο καθρέφτη εγινε το ευτύχημα με μια μόνο σφυροκοπανιά. Μου χαμογελάει λέγοντας τις τώρα πήγαινε να κάνεις το ντουζάκι σου έφυγε σαν πεταλουδίτσα βρίσκοντας την γυρνώντας και εγώ από το μπάνιο ξαπλωμένη στο κρεβάτι γνέφοντας άκρως αισθησιακά και σεξουαλικά λέω από μέσα μου δεν θα μου γλυτώσεις αν και αυτό ήθελε κουβέντες δεν παίχτηκαν δεν υπήρχε διερμηνέας ένας ήταν αυτός και το αφήσαμε στην άκρη του τραπεζίου για να συνεννοηθούν τα κορμιά μας.
Άρχισα να την γλύφω ολόκληρη φτάνοντας στο επίμαχο σημείο, δεν άντεξε και παραδόθηκε στην ηδονή και την απόλαυση που τις πρόσφερα με την γλώσσα μου βγάζοντας κραυγές, έχυσε φτάνοντας σε οργασμό μολις είχε αρπάξει τον μητσαρα κάνοντας τον κάγκελο με τις τσουλήθρες στο στοματάκι της τα δάχτυλα μου είχαν πάρει φωτιά από το νέκταρ της σκουφί και την σφυροκόπησα σε ότι ειχα χάσει από τον πρώτο γύρο ανακτώντας τα με τον δεύτερο με τελική κατάληξη με πίσω κολλητό χύνοντας την από τον κώλο μέχρι το μουνί της. Σηκωθήκαμε πήγε για μπάνιο τις άφησα το αντίτιμο το οποίο το άξιζε και με το παραπάνω φεύγοντας τις ειπα πέρασες ωραία και μου με απάντησε με χαμόγελο ευτυχίας τέλεια είσαι φωτιά και βγήκε την πόρτα του δωματίου με παραζάλη έχοντας χάσει τον προσανατολισμό της χαχαχαχαχα και εξαφανίστηκε
--Μάγκες το κορίτσι αυτό ειναι σκέτη γλύκα σώμα βυζί και πρόσωπο ακριβώς των φωτός χωρίς αστεία αν και περίμενα μεγάλη απόκλιση και όμως δεν έχει καμια, πεντακάθαρη από χρώματα πάνω στο βελούδινο δέρμα της, δεν έχει κριτικές και αυτό με παραξένεψε μάλλον κάποιοι τα κρατούν για πάρτι τους τέλος πάντων συστήνεται ανεπιφύλακτα στους λάτρεις των gfe και των pse και σε όσους θέλουν να το ριψοκινδυνεύουνε αν και εγώ έπαιζα στην κόψη του ξυραφιού χαχαχαχαχαχααχ ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογη σας. @(Written at adult Forum)

Πληροφορίες

Ημερομηνία
April 11, 2022
Πόλη
αθηνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
140
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Deep Throat
  • Τα φτύνει
Extra ball
Ναι
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού