Λεπτομέρειες αξιολόγησης

Call Girls K kalxas 17 July, 2017 1731
Πιπινάκι όμορφο!
Γενική βαθμολογία 

8.2
Εμφάνιση πρόσωπο 

8.0
Εμφάνιση σώμα 

9.0
Συμμετοχή 

7.0
Συμπεριφορά/Social time 

9.0
Καθαριότητα κοπέλας  

9.0
Σχέση απόδοσης/τιμής 

8.0
Συνάντηση με την Λίλα εδώ και αρκετό καιρό και αποφάσισα και εγώ να κατεθέσω την εμπειρία μου μαζί της (Έχει αρκετές κριτικές αλλα +1 ακόμη, σίγουρα θα είναι καλύτερα για όποιον θέλει να την συναντήσει). Ημερομηνία συνάντησης, ενδεικτική. Το ραντεβού κλείστηκε σε ξενοδοχείο στο κέντρο. Η επικοινωνία με το γραφείο πολύ εύκολη με μερικά μηνύματα. Η κοπέλα έφτασε ακριβώς στην ώρα που είχαμε πει χωρίς κάποια καθυστέρηση. Ανοίγωντας την πόρτα αντικρίζω μια πολύ όμορφη κοπέλα γύρω στα 20 έτη. Χαιρετιόμαστε, μου σκάει ένα φιλί στο στόμα λίγο πεταχτό, μπαίνει στο δωμάτιο αφήνει τη τσάντα της και μέχρι να ξεντυθεί κλπ είπαμε 2 κανά δυο κουβέντες (Με το social το έχει αρκετά, οπότε χρειάζεται λίγο προσοχή απο μεριάς σας) και έπειτα μπαίνει για μπάνιο. Εγώ την περίμενα στο κρεβάτι όπου και βγαίνοντας μου έρχεται εντελώς γυμνή και αρχίζει τα γλωσσόφιλα με ένταση και εγώ να χουφτώνω τα βυζιά, την κωλάρα της χωρίς να χορταίνω! Πολύ καλό σώμα, γυμνασμένο με ιδανικές αναλογίες. Κατεβαίνει προς τα κάτω και μου παίρνει μια αρκετά καλή πίπα με μπόλικο σάλιο και αρκετές προσπάθειες για deep throat όπου το κατέχει αρκετά καλά. Στα θετικά επίσης πως έγλειψε και τα @@ απο μόνη της χωρίς να της πως κουβέντα. Την άφησα για λίγη ώρα έτσι να με πιπώνει και μετά την γυρνάω σε 69. Η κοπέλα είναι πολύ καθαρή, την προσέχει την καθαριότητα της. Με δική της πρωτοβουλία σταματάει και μου στήνεται στα τέσσερα (Άλλο που δεν ήθελα!!), γνωρίζει πως πρέπει να στήνεται και δεν κλέβει. Όσο τη γαμούσα στα τέσσερα και τις έριχνα σφαλιάρες στα κωλομέρια της (Το γουστάρει αυτό, γενικά γουστάρει σφαλιάρες κλπ) έβγαζε καυλιάρικες φωνές και έλεγε και κάποια προστυχόλογα αλλά τουλάχιστον σε εμένα μου φάνηκε κουρασμένη και ήταν λίγο πιο πεσμένη απ'ότι περίμενα. Τέλος πρώτου γύρου μέσα της έτσι όπως ήμασταν (Με σκούφο εννοείται!!) και ένα μικρό διάλειμμα να ανακτήσουμε δυνάμεις. Όπως ανέφερα και πιο πριν, με το social το έχει αρκετά καλά οπότε προσέξτε το γιατί μπορεί να περάσει ο χρόνος και να μη το καταλάβετε. Μπανάκι και απο τους δυο μας και ξανά για το 2ο ημίχρονο. Στέκομαι όρθιος, την βάζω να γονατίσει και ξεκινάω να της γαμάω το στόμα αρχικά αργά και μετά γρήγορα και δυνατά. Άφηνε τα σάλια να τρέχουν και να πέφτουν πάνω στο στήθος της. Δεν μπορώ να πω πως ήταν απο τα πολύ καλά mouth fuck που θα το θυμάμαι, αλλά η κοπέλα δεν έλεγε όχι και το προσπαθούσε, δεν έδειξε να θέλει να το αποφύγει ή οτιδήποτε σχετικό. Ίσως όπως είπα ήταν εκείνη την στιγμή κουρασμένη κλπ... Πέφτουμε στο κρεβάτι και της ζητάω να έρθει απο πάνω όπως και έγινε. Έχει καλά κουνήματα και ξέρει πως να ανταποκριθεί. Αλλαγή τελευταίας στάσης σε ιεραποστολικό (Διότι είχε περάσει και η ώρα) να την γαμάω και εκείνη να έχει ανοίξει τέρμα τα πόδια της ώστε να μπορώ να μπω όσο πιο βαθιά γίνεται, ταυτόχρονα με γλωσσόφιλα. Τελείωσα έτσι όπως ήμασταν. Χωρίς βιασύνες πήγε στο μπάνιο, ετοιμάστηκε, της έδωσα τα χρήματα και με χαιρέτησε με ένα όμορφο γλωσσόφιλο και χουφτωνοντάς με. Γενικά δεν έχω κάποιο παράπονο και φυσικά δεν μπορώ πως δεν ήταν ένα καλό ραντεβού. Απλώς όπως έγραψα και πιο πάνω, ίσως την πέτυχα εγω σε όχι και τόσο καλή ημέρα και μου έβγαζε καθ' όλη τη διάρκεια του ραντεβού κάτι το μηχανικό/κουρασμένο. Κατά πάσα πιθανότητα, θα την ξανά συναντούσα.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
November 06, 2018
Πόλη
Αθήνα
Χώρα
Ελλάδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
150
Τεχνική στο Σεξ
Αρκετά Καλή
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Deep Throat
  • Mouth Fucking
Extra ball
Ναι
Οι φωτογραφίες ήταν:
Πραγματικές με λίγο photoshop
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 January, 2019
Την έβαλα καλα ? Ελπίζω πως ναι
M
mad-or-bad
19 January, 2019
Ναι, όλα καλά. Κανένα πρόβλημα.
(Συγνώμη για την καθυστερημένη απάντηση)
S
sicimaf
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Αποτελέσματα ανά σελίδα:

Αφήστε μια απάντηση