Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 1 10 0.5
Lina Your Angels
Call Girls 14 March, 2020 2434
https://www.youtube.com/watch?v=Jh-rJbtI4jA
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση πρόσωπο
 
6.5
Εμφάνιση σώμα
 
9.0
Συμμετοχή
 
9.0
Συμπεριφορά/Social time
 
9.0
Καθαριότητα κοπέλας
 
9.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
 
9.0
ήρθε το κορίτσι στην ώρα του μες την τρελή χαρά, χασκογελούσε και με το που μπήκε άρχισε να χορεύει, το ντύσιμο απλό και καθημερινό, βάψιμο γιοκ, δεν με πειράζουν αυτά, κορμάκι πασχαλιάτικη λαμπάδα και όλα φυσικά με κάτι διάσπαρτα τατού.
βυζάκι μικρό - στητό με φουλ ανταπόκριση ( δεν φόραγε στυθόδεσμο , δεν το χρειάζεται )και κωλαράκι ποίημα. αγγλικά μια χαρά συνεννοήσιμα . μου ζήτησε κρασάκι όπου και της το πρόσφερα και ψιλοκουβέντα. φιλάκια με γλώσσα διστακτικά στην αρχή αλλά πήρε μπρος.
σταμάτησε να περάσει για φρεσκάρισμα και επιστροφή, στην αρχή πήγαμε χαλαρά αλλά φάνηκε νωρίς ότι θέλει αγριάδες, πολύ χαστούκι , δαγκώματα σε όλο το κορμί, τσιμπήματα-δαγκωνιές στις ρόγες και να την χαϊδεύω χαμηλά. το απολαμβάνει και το γουστάρει. πήρα το χέρι της και την έβαλα να χαιδεύει το μουνάκι της, ταυτόχρονα εγώ τα δικά μου, δαγκωνιές κτλ .ασχολήθηκα πολύ μαζί της. σηκώνομαι μετά από λίγο πάνω στον καναπέ και της το δίνω στο στόμα. προσπαθούσε για ντιπ και πνιγόταν παρά ταύτα συνέχισε.
πέρασμα στα ενδότερα και την αρχίζω στο γλύψιμο, καυλώνει , υγραίνεται και χύνει, με τα χέρια της να μου πιέζει το κεφάλι . βάλαμε αδιάβροχο και μέσα. αντέχει στα κόκκινα , δυνατό σεξ με παρελκόμενα χαστούκια, ,πνιξίματα , μαλλιοτραβήγματα.
τελείωσα πάνω στην κοιλίτσα της και πάμε για μπάνιο.
για άλλη μία φορά πολύ καλό σεξ από μία απλή κοπέλα, όχι όπως μερικές που την παίζεις με το που τις κοιτάς και μετά κοιμούνται στο κρεβάτι.

https://www.youtube.com/watch?v=Jh-rJbtI4jA

Πληροφορίες

Ημερομηνία
March 13, 2020
Πόλη
αθηνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
140
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
Ξεσκούφωτη
Extra ball
Οχι
Οι φωτογραφίες ήταν:
Πραγματικές με λίγο photoshop
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού