Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 21 10 0.5
Call Girls 14 August, 2016 8549
Τελεια σε ολα της!!!!!!!
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Συναντηση με το Λιζακι πριν αρκετες μερες σε ξενοδοχειο στο Μεταξουργειο. Η ημερομηνια ενδεικτικη. Η συνενοηση με την κοπελα ηταν ευκολη μεσω sms οπως προτιμαει. Φτανοντας στο ξενοδοχειο εστειλα μηνυμα με ριθμο δωματιου στο οποιο δεν μου απαντησε και εκει καπου με ζωσαν τα φιδια μηπως και με στησει, αλλα τελικα τσαμπα η ανησυχια μου. Το Λιζακι χτυπησε την πορτα 3-4 λεπτα πιο νωρις απο το ραντεβου μας (οτι ειχα προλαβει να κανω ενα ντουζακι) και ανοιγοντας την πορττα βλεπω μια σεξυ και γελαστη σιλουετα να με περιμενει.Προσωπακι νεανικο γυρω στα 25 χωρις πολυ βαψιμο. Αμεσως μπαινει μεσα και με ξεκιναει σε ενα γλυκο και βαθυ γλωσσοφιλο (ξερει να φιλαει αρκετα καλα) λεμε δυο κουβεντες για τον τροπο που κλειστικε το ραντεβου (ηταν λιγο επεισοδιακος)για να σπασουμε τον παγο και αμεσως παει για ντουζακι. Πολυ γρηγορα εμφανιζεται μπροστα μου (δεν χρονοτρυβει καθολου στο μπανιο) φορωντας μια πετσετα και τις ψυλοτακουνες γοβες της(που δεν τις εβγαλε στο κρεβατι) . Πεταει την πετσετα και αμεσως αποκαλυπτεται το υπεροχο κορμακι της (για τους petit ειναι οτι πρεπει) με το φανταστικο ολοστρογγυλο κωλαρακι της, κοιλια επιπεδη με piercing στον αφαλο βυζακι μικρο στητο με 2 ρογες μικρες αλλα σε ολη την διαρκεια του ραντεβου ηταν καγκελο και που τρελενεσαι να τις γλυφεις με τις ωρες. Ξεκιναει με γλωσσοφιλα και μετα κατεβαινει προς τα κατω οπου αρχισε μια πιπα αργη βαθια με φτυσιματα και πολυ καλη περιποιηση της γυρω περιοχης. Σταματημα απο μεριας μου για να μην τελειωσω ετσι γρηγορα. Αφου ασχοληθηκα λιγο με τις ρογες της σειρα μου να κατεβω προς τα κατω να την ευχαριστησω και γω. Το μουνακι της ηταν καταπληκτικο. Μικρο, φρεσκοξυρισμενο, ευοδιαστο. Δεν χορταινα να το γλυφω. Καποια στιγμη μαλιστα εχυσε (ή οχι) δεν εχει τοσο σημασια αλλα εχωσε 2 δαχτυλα μεσα της και πασαλειψε ολο της το μουνακι με τα υγρα της. Ακολουθησε περασμα προφυλακτικου και διεισδυση απο την πισω τρυπουλα της με χρηση λιπαντικου τοσο ωστε να καταλαβαινεις το ποσο στενη μπορει να ειναι. Το τελειωμα ηρθε μεσα της μετα απο λιγο οπου το ευχαριστηθηκα πολυ. Μπανακι και απο τους 2 και λιγο σοσιαλ για να ηρεμησουμε. Ειναι ευχαριστη κοπελα που ανετα θα μπορουσες να την βγαλεις εξω και να συζητησεις σοβαρα μαζι της. Ο δευτερος γυρος ξεκινησε μετα απο λιγο χωρις να χρονοτρυβει η κοπελα με πιπα καραμελωμα της γυρω περιοχη και αυτη την φορα στησιμο στα 4 οπου δειχνει να το γουσταρει πολυ. Μετα απο αγριο σφυροκοπημα και πολυ ιδρωτα (παροτι το air condition δουλευε φουλ στο κρυο) ηρθε το φιναλε με τελειωμα παλι μεσα της. Μειναμε λιγο ξπλωμενοι για να ηρεμησουμε και στην συνεχεια μπανακι , αποχαιρετισμος και υποσχεση να ξαναβρεθουμε συντομα. Εδω να πω οτι τα χρηματα αν δεν της τα εδινα εγω μπορει και να τα ξεχναγε (αλλο ενα υπερ της κοπελας οτι δεν τα ζηταει στην αρχη).
Αυτα απο μενα , συγγνωμη αν σας κουρασα με την περιγραφη μου.
Λιζακι θα τα ξαναπουμε συντομα!!!!!!!

Πληροφορίες

Ημερομηνία
September 01, 2016
Πόλη
Αθηνα
Χώρα
Ελλαδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
100
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Deep Throat
A-level (πρωκτικό)
Ναι
Extra ball
Ναι
Οι φωτογραφίες ήταν:
Καλύτερη από τις φωτογραφίες
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού