Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 21 10 0.5
Call Girls 14 August, 2016 8543
Επαναληπτική μετά από έναν χρόνο.
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Επικοινωνία εύκολη καθώς με είχε κρατήσει από παλιά (και μέσω viber).

Η συνάντηση μου άφησε ανάμεικτα συναισθήματα. Καταρχήν πρέπει να παραδεχτώ ότι έκανα λάθος επιλογή ξενοδοχείου και ειδικά για Σάββατο βράδυ, έπρεπε να είχα πάει αλλού. Το αναφέρω μόνο και μόνο για την δικιά μου περίπτωση, καθώς ο χώρος για εμένα παίζει μεγάλο ρόλο. Το συγκεκριμένο (Attiki) με ξενέρωσε εκείνο το βράδυ, ενώ έχω ξαναβρεθεί σε αυτό παλαιότερα με άλλη κορασίδα (που δεν θέλω να γράψω κριτική καθώς θα είμαι οχετός και δεν το συνηθίζω) όπου και τότε με χάλασε εκτός από την κορασίδα και το δωμάτιο. Είπα από μέσα μου, δεν γαμιέται, πάμε μια φορά ακόμα μήπως σπάσει η γκίνια. Τες πα, δεν είχα καλή διάθεση.

Η Λίζα έφτασε στο δωμάτιο με λίγη καθυστέρηση αλλά με είχε ενημερώσει για αυτό, οπότε όλα καλά. Αυτό που παρατήρησα από πέρυσι είναι ότι πλέον έχει οδηγό και δεν έρχεται μόνη.

Η εμφάνιση παραμένει το ίδιο καλή με την προηγούμενη φορά με βελτιωμένη την μυτούλα. Οι ρώγες πραγματικά παιδιά, δεν παίζει να πέφτουν ποτέ, σε κάνουν να ασχοληθείς αρκετή ώρα μαζί τους (αυτήν τη φορά με μεγαλύτερη προσοχή).

Στα του αγώνα, κινηθήκαμε σε χαλαρούς ρυθμούς καθώς είχα ξενερώσει με το δωμάτιο οπότε δεν το απήλαυσα όσο την πρώτη φορά και για αυτό αναφέρω ότι μου άφησε ανάμεικτα συναισθήματα. Ήθελα να πάρω και κουλούρι αλλά ΔΕΝ είχα ενημερώσει και έτσι δεν μου έκανε την χάρη, δεν πειράζει όμως την επόμενη φορά θα ξεκινήσω πρώτα με αυτό.

Αυτό που παρατήρησα επίσης ήταν μια μικρή κόπωση σε σχέση με το αρχικό μας ραντεβού, χωρίς αυτό να σημαίνει κάτι αρνητικό. Ίσως να έφταιγε το Σάββατο, το δωμάτιο, εγώ, ποιος ξέρει, διαπιστώσεις κάνω.

Στο social το μωρό δεν πιάνεται, με θυμήθηκε μετά από έναν χρόνο και αυτό μου άρεσε. Γενικά περάσαμε μια ώρα καλή. Να πω την αλήθεια μου ΔΕΝ ήταν όπως την πρώτη φορά, αλλά εδώ είμαστε για να επανορθώσουμε.

Αυτά από εμένα, όπως καταλαβαίνετε για εμένα παίζει πολύ σημαντικό ρόλο ο χώρος και στην συνάντηση αυτή έπαιξα και έχασα δυστυχώς. Να είστε όλοι καλά.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
May 06, 2017
Πόλη
Αθήνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
80
Εξτρά €
35 Hotel
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Deep Throat
  • Τα φτύνει
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Extra ball
Οχι
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού