Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 8 10 0.5
Massage 01 March, 2012 973
Ζωή
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Η επίσκεψη έγινε χθες το απόγευμα. Διαθέσιμες κοπέλες μόνο δύο. Η Χριστίνα με μακρί μαλλί, έντονο βάψιμο και νταρντανέ στυλ που δεν μου αρέσει προσωπικά. Ζωή, Ελληνίδα, κανονικό ύψος, καλό σωματάκι μακρί καστανό μαλλί και έντονο βάψιμο κι εκείνη. Ηλικιακώς δεν μπορώ να την προσδιορίσω λόγω του έντονου βαψίματος, δεν είναι πιτσιρίκα πάντως, την κάνω γύρω στα 30. Στο σαλονάρισμα δεν εντυπωσιάστηκα από καμία, καθαρά λόγω σωματότυπου επέλεξα τη Ζωή.

Το κλασσικό ντουσάκι πριν, μέχρι να έρθει η κοπέλα για τη θεραπεία..... Δεν είναι πολύ του μπλά μπλά, προσπάθησα να κάνω λίγο κουβέντα αλλά με τις απαντήσεις της δεν μου άφησε και πολλά περιθώρια οπότε το παράτησα κι εγώ. Έχει καλό χέρι, μετά από αρκετές επισκέψεις σε μασατζίδικα μου έκαναν ένα αξιοπρεπέστατο μασάζ. Αυτό που δεν προσέφερε ήταν το ερωτικό μασάζ. Αυτή την ανατριχίλα που αισθάνεσαι όταν παίζει με τα χέρια της, το κορμί της και το στόμα της πάνω σου, δεν την ένιωσα....

Η συνέχεια συμπαθητική, στοματικό με προφύλαξη και φιλιά από το λαιμό και κάτω... Της αρέσει να την περιποιούνται, αναλώσαμε πολύ χρόνο σε αυτό, γενικά καλή η συμμετοχή χωρίς βιασύνες.. Ντουσάκι και από τους δύο πριν αποχωρήσω.

Πρόκειται για άλλη μία από τις συναντήσεις με ανάμεικτα συναισθήματα. Γενικά πάντως δεν με έκανε να νοιώσω όσο άνετα ήθελα ώστε να πάρω το μέγιστο από αυτή τη συνάντηση.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Ζωή
Κοπέλες διαθέσιμες
Χριστίνα
Ημερομηνία
March 23, 2012
Κόστος €
60
Βάρδια
Απογευματινή
Υπηρεσίες
  • Μόνο μασάζ
  • Στάση 69
Θα την ξανάβλεπες?
Δύσκολα.
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 March, 2012
αυτή δηλαδή πληρώνεται για να της γλείφουν το μουνί, καθόλου άσχημο deal ...
I
intherye
13 August, 2012
φιλε αυτες και οι δυο ειναι αλβανεζες και μη σου λενε ελληνιδες και τετοια.
G
gr-punk
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Αποτελέσματα ανά σελίδα: