Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 8 10 0.5
Massage 01 March, 2012 973
γλυκόπικρη γευση
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Επισκέφθηκα το μαγαζί πριν κάποιες μέρες στην νέα του διεύθυνση
λοιπόν ο νεος χώρος είναι επιεικώς απαραδέκτως για λαδαδικο ισως για μπουρδέλο να ηταν αποδεκτός .
Φτανοντας βλεπεις μια σιδερένια πόρτα στον δρόμο
και μπαίνοντας σκαλίτσα με ροζ βαμμένους τοίχους , φτάνοντας πάνω μου ανοίγει την πορτα η σεριφυσα και περασα μεσα σε ενα μικρο υποτυπώδες σαλονάκι .
Εγω πήγα για την Αλινα που ειναι στανταρακι μου , και ευτυχώς την πετυχα ηταν ακομα 4 κοπελες η 2 κάτω απο τον μεσο ορο και άλλες 2 ποιο καλες .
Την Αλινα την εχω ξαναπεριγραψη ειναι σε μια απρσδοριστη ηλικα απο 28-33 που σε κερδιζει αμεσως με το αθωο βλεμα της απο τα καταγαλανα ματακια της ουτε γεματη τη λες ουτε κοκαλο με δικο της βυζι 3αρι κανει ενα καλο μασαζ και οταν γυριζεις απο την αλλη εχει μια γλυκια συμπεριφορα κοπελας της διπλανης πορτας και ηταν πεντακάθαρη
Να σημειωσω προς ενημερωση σας οτι η Αλινα δεν κάνει ακαποτο δεν φυλάει οσο και αν πιεστεί και οσο για πρωκτικο ουτε καν το κουβεντιαζει ,οκ τηρεί τους κανόνες υγεινης .
Η απογοητεση ηταν το 2 επι 2 δωμάτιο οκ δεν πας για διανυκτέρευση αλλά λιγο άνεση δεν βλάπτει .
Πιστεύω κακώς έφυγαν απο την Ζησιμοπουλου ήταν ωραίος χώρος , τουλάχιστον απο εμένα το μαγαζί εφαγε ακυρο ,
Επιδει βαθμολογούμε κοπελα και οχι το μαγαζί θα βαλω καλη βαθμολογία γιατι δεν εχω παράπονο απο τις υπηρεσιες ειδικα σε σχεση με την σωστη τιμη .

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Alina
Κοπέλες διαθέσιμες
4
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
March 01, 2013
Κόστος €
60
Βάρδια
Απογευματινή
Υπηρεσίες
  • "Ισπανικό"
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού