Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 4 10 0.5
Call Girls 25 September, 2012 855
Μαρια Ρωσιδα Μιλφαρα!!
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Τελικα χρειαζεται να κανεις και τυφλο ραντεβου απο το freelist!!Δευτερη φορα που κανω τον κασκαντερ και για καλη μου τυχη ολα ηταν αψογα!!Εψαχνα καιρο για ενα καλο μιλφ και επιτελους το βρηκα!!Δεν ειναι ελληνιδα οπως γραφει στην αγγελια αλλα ποιος νοιαζεται.Το τηλεφωνο το σηκωνει η ιδια,ζεστη και γλυκια φωνη που δειχνει την ηλικια της(??).Οι φωτογραφιες δεν ειναι δικες της αλλα ειναι πολυ καλυτερη.Η ξανθια ρωσιδα μλφαρα ειναι 1.72 υψος περιπου ,εχει 3 αρι γεματο και στητο στηθος και μονο που την χαιδευα στα απαλα της μπουτακια επερνε φωτια.Στο προγραμμα της εχει και anal για οποιον ενδιαφερεται(+20).Το ωριαιο ραντεβου ειναι 100 και μετα ολα τα εξτρα ειναι +20 οπως μου ειπε.Στα του αγωνα τωρα η Μαρια ειναι ...τρελα,το στηθος(φυσικα) και τα χειλη(επισης φυσικα) ολα τα λεφτα.Παιρνει πολυ καλη πιπα με αυξομειωσεις εντασης και βαθους,μια εγλειφε το κεφαλακι και μετα μου τον εξαφανιζε(εμπειρια!!).Αντεχει στο δυνατο σφυροκωπημα οταν ειναι στα τεσσερα και σου φωναζει να μην σταματησεις.Ποικιλια στασεων χωρις παραπονο.Της αρεσει να φωναζει οταν γαμιεται,πρεπει να μας ακουσαν ολοι στον οροφο του ξενοδοχειου.Σεξοπροστυχολογα καθολη την διαρκεια του ραντεβου.Την δευτερη φορα επειδη αργουσα να τελιωσω με εβαλε μπροστα απο τον καθρεπτη και μια μου εκανε πιπα ,μια μου τον επαιζε. Μετα με εβαλε στο κρεβατι και μου τον ετριβε με τον κωλο .Οταν τελικα τελιωσα,εκανα καταθεση στον λαρυγγα της,τα καταπιε μεχρι τελυταιας σταγονας.Οπως καταλαβαινεται εδωσα μαχη στο κρεβατι με εναν ισαξιο αντιπαλο.Η Μαρια ειναι σουπερ και απο κοντα δειχνει μικροτερη(??)αλλα ποια γυναικα λεει τα χρονια της.Μακαρι ολες οι γυναικες της ηλικιας της να ηταν ετσι!!

Πληροφορίες

Ημερομηνία
September 23, 2012
Πόλη
Αθηνα
Χώρα
Ελλαδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
100
Εξτρά €
40
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Χώρις γλώσα
Πίπα
Deep Throat
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Extra ball
Ναι
Ηλικία Πελάτη
33
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 5 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού