Λεπτομέρειες αξιολόγησης

περασα πολύ ωραια
Γενική βαθμολογία 

9.0
Εμφάνιση πρόσωπο 

8.5
Εμφάνιση σώμα 

8.5
Συμμετοχή 

9.5
Συμπεριφορά/Social time 

9.5
Καθαριότητα κοπέλας  

9.5
Σχέση απόδοσης/τιμής 

9.0
καλησπέρα
την μαρια προσπαθούσα πολύ καιρο να την δω καθως ειναι απο τα πλεον γνωστα κορίτσια αυτα του χώρου
το τελευταιο καιρο γενικά γκρινιάζω οτι δεν εχουμε νεες εγχωρίες παρουσίες στον χωρο , αλλα τελικα ανακαλύπτεις οτι υπάρχουν και παλιες που δεν εχει κατσει να δει κανεις
το ραντεβου λοιπόν το εκλεισα ευκολά καθως προσπαθούσα καιρο
ηρθε η κοπέλα στην ωρα της πολύ φιλική και επικοινωνιακη με απολύτη διαθεση να με ικανοποιησει και να σεβαστη καθε ευρω που της εδωσα
παικτηκαν δυο γύροι άνετα
το κορίτσι ειχε βάλει στόχο να με κανει να περασω καλα και τα καταφερε
εχω διαβασει οτι κανει κάποια πραγματα μηχανικά αλλα επειδη ηταν η πρωτη μου φορά δεν το διαπίστωσα αυτο
το σωμα της πολύ καλο, στηθος τέλειο,
γενικά ολα καλα
λογικά θα την ξαναδω

ειναι εργατρια σωστη

Πληροφορίες

Ημερομηνία
June 03, 2019
Πόλη
αθηνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
80
Service Style
PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
Ξεσκούφωτη
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Extra ball
Ναι
Ηλικία Πελάτη
37

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 June, 2019
Την ειχα παρει προχθές αλλα δεν απάντησε αμεσως και κανονισα κάτι άλλο
M
mad-or-bad
06 June, 2019
Ο επιμένων νικά αγαπητέ mad... Keep walking...
I
iuakoya
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Αποτελέσματα ανά σελίδα:

13 thoughts on “Maria Moldavi Μαρία Μολδαβή”

1. iuakoya Ο/Η iuakoya λέει:

Posted by: voyagerΘα συμφωνήσω με τον antgratis. Πάει πάνω από ένας χρόνος που έχω βάλει αυτό το κορίτσι στη λίστα μου και θέλω να το συναντήσω αλλά την τελευταία στιγμή λοξοδρομώ. Εικάζω ότι φταίει ότι το νήμα και οι κριτικές της κινούνται υποτονικά. Για να δούμε….

Έπαιξε ρόλο ότι το νήμα της ήταν σε λάθος κατηγορία… Τώρα με την αλλαγή που έκανε ο admin λογικά θα δεις τη διαφορά 😉

1. iuakoya Ο/Η iuakoya λέει:

Posted by: voyager

Posted by: iuakoya

Posted by: voyagerΘα συμφωνήσω με τον antgratis. Πάει πάνω από ένας χρόνος που έχω βάλει αυτό το κορίτσι στη λίστα μου και θέλω να το συναντήσω αλλά την τελευταία στιγμή λοξοδρομώ. Εικάζω ότι φταίει ότι το νήμα και οι κριτικές της κινούνται υποτονικά. Για να δούμε….

Έπαιξε ρόλο ότι το νήμα της ήταν σε λάθος κατηγορία… Τώρα με την αλλαγή που έκανε ο admin λογικά θα δεις τη διαφορά 😉

Έχω την αίσθηση ότι γνωρίζεις καλά τη Μαρία οπότε θα σου κάνω 2 ερωτήσεις. Πλην Μεταξουργείου πάει σε άλλα χοτέλια π.χ Salem, Priamos Ηλιούπολη κ.λ.π? Είναι χρονικά συνεπής στα ραντεβού της, ειδικά με νέους πελάτες?

Στα ραντεβού της δεν αργεί ποτέ, αρκεί βέβαια να μην την ειδοποιήσει κάποιος τελευταία στιγμή. Τώρα για τα ξενοδοχεία, πάει στο κέντρο αλλά και πιο βόρεια. Θα αναφέρω όσα γνωρίζω στα σίγουρα: Bill, Prive, Priamos Μεταμόρφωση, Pines, Hotel Maroussi, Lacoba.

2. MaD or BaD Ο/Η MaD or BaD λέει:

Το μηχανικά το έχω ακούσει πολλές φορές και εγώ από άλλους, δικιά μου γνώμη δεν εχω

3. iuakoya Ο/Η iuakoya λέει:

Μάλλον θα έτυχε φίλε γιατί η πίπα της είναι σούπερ. Και γενικά πρόκειται για ένα πολύ σέξι κορίτσι που σε απογειώνει πολύ εύκολα…

4. artinos Ο/Η artinos λέει:

Εγω μια φορά την εχω δει αλλα την ειδα οτι τα εκανε καπως μηχανικά ολα… ειδικά την πιπα που κάποιοι γράφουν τα καλυτερα… δεν τις ριχνω μαύρο και θα ξανακανω ραντεβού μαζί της γιατί μπορεί να έτυχε εκείνη την φορά να ηταν έτσι! 

5. ant gratis Ο/Η ant gratis λέει:

θελω και εγω να την δω κάποια στιγμη  σύντομααλλα ολο το αφηνω

6. MaD or BaD Ο/Η MaD or BaD λέει:

Αν εχει περάσει πάνω από μήνας απο την τελευταία , μπορείς.

7. MaD or BaD Ο/Η MaD or BaD λέει:

Εμενα μαρεσε το πρόσωπο της σύντομα ελπίζω και κριτική

8. fanis t Ο/Η fanis t λέει:

Από τις καλύτερες πίπες….την έχω πάρει πριν 2 χρόνια…σύντομα θα επαναλάβω και θα ανέβει και κριτική

9. voyager Ο/Η voyager λέει:

Εργαλείο το Μαράκι και η ρώγα βγάζει μάτια

10. iuakoya Ο/Η iuakoya λέει:

Επειδή 1 εικόνα αξίζει 1000 λέξεις! 

1. al Ο/Η al λέει:

Posted by: iuakoyaΕπειδή 1 εικόνα αξίζει 1000 λέξεις! 

Από τα καλά κορμιά που παίζουν στα 80. Στο πρόσωπο τα χαλάει λίγο αλλά δεν μπορείς να τα έχεις όλα σε φιηνη τιμή. 

11. artinos Ο/Η artinos λέει:

Στα 80 ειναι ακομα, ομορφη και προσχαρη κοπελα , μια φορα που την συναντησα καποια πραγματα μου φανηκαν πολυ μηχανικα ειδικα η πιπα….θα τις δωσω αλλη μια ευκαιρια καποια στιγμη για να δω αν μπορει να θεωρηθει vfm !

Comments are closed.