Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 26 10 0.5
Massage GIrls / Μασαζοκόριτσα 15 October, 2016 8218
Πυρκαγιά
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Φρέσκια συνάντηση ολίγων ημερών. Την έχω ξαναπάρει στο παρελθόν αλλά είναι η πρώτη φορά με τη νέα τιμή και είπα να το κάνω δίωρο. Δεν το μετάνιωσα. Η Μαρία είναι καλύτερη από κάθε άλλη φορά. Χωρίς άγχος, με απεριόριστη διάθεση να σε ικανοποιήσει όπως μπορεί και μετά από τα ραντεβού που έχουμε κάνει ξέρει πια ο ένας τα θέλω του άλλου. Μετά από μία τυπική κουβεντούλα - είχα καιρό να τη δω και μου είχε λείψει - την άφησα να ξεκινήσει με το μεγάλο της όπλο, την εξαιρετική πίπα που μόνο η Μαρία ξέρει να κάνει. Τι γλείψιμο, τι ρούφηγμα, τι σάλιωμα, πότε επιφανειακά πότε βαθιά τον εξαφάνισε και τον έλιωσε μέσα στο στόμα της. Έδειξα χαρακτήρα και δεν τελείωσα γρήγορα, ήθελα να το απολαύσω όσο πιο πολύ μπορούσα κι όπως έχουν γράψει συναγωνιστές δεν κουράζεται καθόλου, μπορεί να σε γλείφει αν την αφήσεις και σε όλο το ραντεβού και για να πω την αλήθεια μπαίνεις στον πειρασμό και να το κάνεις. Το πρώτο τελείωμα ήρθε με ένταση στο στόμα της κοιτώντας τα υπέροχα μάτια της, τα κράτησε για λίγο και μετά πήγε στο μπάνιο. Την ακολούθησα κι εγώ για να ετοιμαστώ για τη συνέχεια. Λίγη κουβεντούλα και η ανόρθωση της σημαίας δεν άργησε καθόλου, λίγη πιπούλα ακόμη και μετά πέρασμα καπότας και είσοδος στο μουνάκι της. Στην αρχή την έβαλα από πάνω, μου αρέσει πολύ να είναι επάνω και να θαυμάζω τις βυζάρες της να χορεύουν στο ρυθμό μας, σαν ροντέο ένα πράγμα. Άλλοτε την ξάπλωνα επάνω μου κι άλλοτε την σήκωνα όρθια, η μυρωδιά της με τύλιγε από παντού, αυτό το κορίτσι έχει το πιο μεταξένιο και μοσχομύριστο κορμί που έχω δει ποτέ σε call girl, τη ρουφάς με όλες σου τις αισθήσεις. Η καύλα είχε βαρέσει κόκκινο, γύρισμα στα 4 που της αρέσει πολύ με θέα το τέλειο κωλαράκι της, cow girl, reverse cow girl, στα όρθια, στα πλάγια, είχαμε χρόνο και δοκιμάσαμε αρκετές στάσεις. Η κοπέλα ξέρει να σε ικανοποιεί και είναι φοβερό εργαλείο κι επιπλέον με το χαμόγελο στα χείλη και ένα πολύ όμορφο πρόσωπο που σε κοιτά και λιώνεις. Τελείωσα άλλες 2 φορές, μία ενώ ήμουν μέσα της μέσα στην καπότα και την τελευταία πρόλαβα να απασφαλίσω και να βγω για να τελειώσω ξανά στο στόμα της. Τρεις φορές σε ένα ραντεβού για μένα είναι ρεκόρ, δεν τελειώνω εύκολα, αλλά πραγματικά μου έβαλε φωτιά από την καύλα, γι' αυτό και ο τίτλος Πυρκαγιά. Θα την ξαναδώ σίγουρα, αξίζει με το παραπάνω τα χρήματα που ζητάει, εξαιρετική επιλογή...

Πληροφορίες

Ημερομηνία
March 02, 2017
Πόλη
Αθήνα
Διάρκεια Μασάζ
120 λεπτά
Τιμή €
150
Χώρος
Outcall / Στο χώρο σου (hotel / home)
Τεχνική στο μασάζ
Πολύ καλή
Είδη massage
Αισθησιακό / Ερωτικό μασάζ
Happy Ending ?
Ναι / Yes
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού