Αναζήτηση

Review Detail

8.3 25 10 0.5
Massage GIrls / Μασαζοκόριτσα October 14, 2016 5898
Περασα σχετικα καλα
Overall rating

7.4
Εμφάνιση πρόσωπο

8.0
Εμφάνιση σώμα

9.0
Συμπεριφορά/Social time

9.0
Συμμετοχή

9.0
Καθαριότητα κοπέλας

9.5
Ποιότητα / Γνώσεις Μασάζ

1.0
Σχέση απόδοσης/τιμής

8.5
Ηθελα απο καιρο να δω απο κοντα την Μαρια.. ειχα διαβασει καλες κριτικες κ εχει κ το στυλ που μου αρεσει. Μετα απο παρα πολλες προσπαθειες για να κλεισουμε ραντεβου, η ωρες δν βολευαν κ επειδη ειμαι κ απο επαρχια ειναι κ λιγο δυσκολα τα πραγματα, κλεινουμε το ραντεβου απο την προηγουμενη. Ειμαι Αθηνα λοιπον λιγες ωρες πριν πεταξω για Λονδινο, κλεινω δωματιο σε κεντρικο πορνο χοτελι κ στελων μηνυμα με αριθμο δωματιου. Οντως στην ωρα της η Μαρια χτυπαει την πορτα. Βλεπω μια γυναικα ετσι ακριβος οπως την φανταζομουνα. Περνω καφεδακια, μιας κ ηταν πρωι κ ημουνα κ το 1το ραντεβου της ημερας μπαινει για μπανιο κ κσεκιναμε.
Φιλια πολλα κ με γλωσσα. Τσιμπουκι ωραιο (οχι το τελειο, για εμενα παντα) μουνακι πολυ ωραιο κ πολυ καθαρο!!!
Περασμα πλαστικου κ στα 4 με πολυ ωραιο στησιμο, η κωλαρα τις ηταν απιστευτη!!!
Μετα απο καποιες στασεις κ ωραιο σχετικο γαμισακι τα πηρε ολα στο στομα της κ πηγε πολυ διακριτικα στο μπανιο! Ντουζακι κ απο τους 2 μας κ αραγμα να πιουμε τα καφεδακια μας. Ωραια social αν κ μου την εσπασε λιγο οταν μου ειπε να γραψω καλo review, ειναι με τους απεναντι αλλα anyway! εγω γραφω αυτο που εζησα.
Μασαζ ουτε για δειγμα, βεβαια μπορει να φταιω κ εγω που δν ζητησα αλλα οκ το προσπερναω. Βασικα δν ειναι μασαζοκοριτσο αλλα καθαρα call girl.
Περασα ωραια για 1,30 ωρα αλλα δν ηταν κ ακριβος αυτο που ηθελα απο θεμα στυλ κτλπ. ειμαι του ποιο GFE αλλα οκ καλο ειναι να δοκιμαζουμε.. Αν σας αρεσουn οχι τα πολυ αγρια αλλα ουτε κ το πολυ GFΕ πιστευω οτι η Μαρια θα σας καλυψει πληρως!!!
Καλα να περνατε αδερφια!!!

Πληροφορίες

Ημερομηνία
March 04, 2019
Πόλη
Αθηνα
Διάρκεια Μασάζ
90 λεπτα
Τιμή €
120
Χώρος
Outcall / Στο χώρο σου (hotel / home)