Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 46 10 0.5
Call Girls 16 September, 2015 7923
Μαριαλένα - Κατερίνα (ντούο)
Γενική βαθμολογία
 
8.8
είχα ζητήσει από την Μαριαλένα την τελευταία φορά που την είδα να κανονίσει ένα ντούο με μία φίλη της. έτσι και έγινε. έφερε μαζί της μία φίλη της την Κατερίνα. την Μαριαλένα την έχω περιγράψει ήδη και δεν χρειάζεται ξανά. η φίλη της έχει κοντό μαλλί, στήθος 2άρι στητό και κορμί αρκετά αδύνατο. δεν έχει όμως την χάρη της Μαριαλένας και κάτι πάνω της δεν μου πήγαινε χωρίς να ,μπορείς να πεις ότι είναι άσχημη ή δεν βλέπεται.
μπάνιο η Μαριαλένα και ξεκίνημα αγώνα με φιλιά και πίπα. ήρθε και η Κατερίνα από το μπάνιο και άρχισαν τα γλωσόφιλλα μεταξύ τους και τα χάδια. πίπα και οι δύο μαζί, η μία πίπα η άλλη να γλύφει την γύρω περιοχή, ξανά φιλιά μεταξύ τους και πάλι τα ίδια. πέρασμα λάστιχου και πρώτη η Κατερίνα στα 4 (έχει στενό μουνάκι) και να γλύφει την φίλη της. mf στην Μαριαλένα, λάστιχο και είσοδος στην μουνάρα της με την άλλη να την γλύφει. mf στην Κατερίνα μέχρι δακρύων, λάστιχο και είσοδος στο κωλί της Μαριαλένας. το σκηνικό αυτό (mf και κωλαράκι Μαριαλένας) επαναλήφθηκε άλλες 2 φορές μέχρι που ήρθε το τέλος στο στοματάκι της Μαριαλένας με την φίλη της να ρουφάει τα μπαλάκια μου!!!!!!!!!
η αξία της Μαριαλένας, γνωστή!!!!!!!!!!
η Κατερίνα καλή αλλά όχι τόσο όσο η φίλη της. ίσως επειδή ήταν η πρώτη της φορά σε τέτοιο ραντεβού!!!
συμπέρασμα, το χάρηκα, το ευχαριστήθηκα, το έζησα......
ΥΣ. η βαθμολογία αφορά την Μαριαλένα.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
February 25, 2016
Πόλη
Αθήνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1½ ώρα
Κόστος €
300
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Deep Throat
  • Τα φτύνει
  • Mouth Fucking
A-level (πρωκτικό)
Ναι
Extra ball
Οχι
Ηλικία Πελάτη
49
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 February, 2016
Βρέχει ντουέτα αυτή τη περίοδο.Τι έγινε ρε πουστη μου Τώρα που θάλασσα έγινε γιαόυρτι εμείς δεν έχουμε κουτάλι
G
giannis_1978
07 March, 2016
Καλησπερα μπορεις να μου πεις πως θα επικοινωνησω με την κορασιδα σε ευχαριστω εκ τον προτερων.
K
koste
08 March, 2016
της στέλνεις μήνυμα και σου απαντάει η ίδια η Μαριαλένα.
E
ego-vangelis
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Αποτελέσματα ανά σελίδα: