Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 46 10 0.5
Call Girls 16 September, 2015 7953
μια καλη pse συναντηση
Γενική βαθμολογία
 
7.7
αφου μου πηρε μερικους μηνες να βρω το τηλεφωνο της και μερικους ακομα για να ταιριαξουν τα προγραμματα μας κανονισα μια συναντηση με την μαριαλενα αρχες αυγουστου

η συναντηση εγινε στο μπιλ και η μαριαλενα αργησε κανα τεταρτο μιας και ειχε αλλο ραντεβου πριν. οταν ειρθε ειπαμε 2 κουβεντες για να γνωριστουμε, εκανε το μπανακι της και περασαμε στον αγωνα.
απο εμφανιση οπως εχουν πει και οι προηγουμενοι εχει στεγνο αδυνατο σωμα, μικρο στηθος με μεγαλες ρωγες και ωραιο αδυνατο κωλαρακι. το προσωπο προσωπικα δεν με ξετρελανε, ενω ειχε και περιεργη φωνουλα

στο του σεξ ειχε ορεξη, εκαβε βαθυ στοματικο μεχρι δακρυων με λιγο mouth fucking και δεν ειπε οχι σε τπτ. το μοναδικο τελειωμα ηταν στο στομα και μετα απο μπανακι και λιγη κουβεντουλα συνεχισαμε το σεξ στους ιδιους ρυθμους, χωρις αποτελεσμα ομως λογω κουρασης μου. η μαιραλενα τελικα εκατσε και 15 λεπτα παραπανω επειδη αργησε να ερθει, κατι που το εκτιμησα.

συμπερσματικα μια κλαη συναντηση, με πολυ διαθεση σε pse ρυθμους. γραφω ισως στο αν θα την ξανασυναντουσα, μιας και ρποσπαω να βλεπω δαιφορετικες κοπελες τις λιγες φορες που ειμαι ελλαδα και βλεπω cg για ποικιλια και γιατι μαρεσουν πιο γεματα μωρα

Πληροφορίες

Ημερομηνία
August 05, 2016
Πόλη
Αθηνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
100
Service Style
PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Τα φτύνει
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Extra ball
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Ηλικία Πελάτη
33
Οικογενειακή Κατάσταση Πελάτη
Ελεύθερος
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού