Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 46 10 0.5
Call Girls 16 September, 2015 7952
ΚΑΡΝΤΑΣΙΝΑ ΣΚΕΤΗ ΚΑΥΛΑ
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Το κορίτσι ήθελα καιρό να το πάρω , αλλά δεν έδινε σημεία ζωής, το ψιλοπαράτησα είναι αλήθεια κ λίγο θυμωμένος, είναι και που γενικά δεν πολυγουστάρω ελληνικό pussy, μέχρι που για καλή μου τύχη απάντησε κάποια στιγμή μετά απο καιρό στα μηνύματά μου. Για το λόγο αυτό να ευχαριστήσουμε κ το φόρουμ που μας φιλοξενεί (δίχως να ποτίσω με παραμικρό σάλιο), γτ μας δίνει την ευκαιρία να καρφώσουμε τη τρίαινα πιο εύκολα απο το "δεν έχω τον παραμικρό μπούσουλα". Το φόρουμ βοηθάει, όπως βοηθάνε πολύ και τα μέλη του (εμένα προσωπικά αρκετές φορές κ τους ευχαριστώ γι αυτό-ξέρουν αυτοί ποιοί είναι).
Το κορίτσι έσκασε στο χοτελ με μια τρομακτική άνεση και φορώντας άνετα καθημερινά ρούχα, με πέτυχε σε καλό mood μολονότι άπειρα κουρασμένο, απο μεταμεσονύχτια δουλειά και ενω την επόμενη πετούσα για εξωτερικό πάλι για δουλειά. Μάλιστα είχα κ σκέψεις να το ακυρώσω το ραντεβού λόγω κούρασης, αλλά ευτυχώς δεν το κανα γτ δεν ήξερα για πόσο καιρό θα λείπω απο την επόμενη μέρα κ εαν θα ξανακολούσαν τα ωράρια - στο τηλεφωνο άλλωστε με προειδοποίησε οτι βάζει πρόγραμα στα ραντεβού και είναι δύσκολη στα ακυρώνω ξανα φιξάρω κλπ. Συστηθήκαμε κ έκατσε δίπλα μου συμμετέχοντας σε μασλάτι που ΕΓΩ ξεκίνησα κ άπλωσα (και όχι αυτήν για να ψαλιδίσει το χρόνο) κ με κανε πραγματικά να νιώσω οτι μιλούσα με φιλαράκι μου γυναίκα που την ήξερα απο 10ετια κ πάνω. Πραγματικά οικεία και ρεαλιστικά κορίτσι που απέχει πολύ απο το να την πεις κομοδίνο. Γελάσαμε μαλακιστηκαμε κ εφυγε για το μπάνιο προειδοποιώντας με πως θα βγει ξανα πιο sexy, να μην πάθω κανα κοκομπλόκο, loool! Επέστρεψε φορώντας μόνο το στρινγκάκι της με υπέροχα ψηλά γοβάκια, σκέτη καύλα! Η κοπελάρα προφανώς το έκανε επίτηδες καταλαβαίνοντας απο το νικ μου οτι γουστάρω την φάση, της έκανα κοπλιμέντο γτ τα ποδαράκια της ήταν όσο τέλεια ήταν κ τα γοβάκια κ καπάκια χίμηξε να με φάει. Υπέροχη πίπα σφικτή, ασταμάτητη, ατελείωτη, μουνί που τσιμπουκώνει έτσι, αποκλείεται να το κάνει δίχως να της αρέσει. Με βασάνισε άσχημα πολύ ώρα , τη γύρισα στο 69 όπου την έγλειφα με μανία καθώς σάλευε πάνω μου υγραίνοντας κ την πίσω τρύπα της, η θέα της οποίας είναι εντελώς σάλτα (η κοπέλα έκανε αθλητισμό παλιά το κορμί της είναι σφικτό οι πλάτες ανοικτές, όπως κ το στέρνο ). Με καβάλησε κατόπιν προτροπής μου γτ ήξερα οτι δεν θα αντέξω για πολύ όπου έχυσα άγρια μέσα της, καθως με είχε μουδιάσει ολόκληρο προηγουμένως. 2ο γύρο δεν είχε, ήμουν κομάτια, το κατάλαβε κ η ίδια που μάλλον γύρευε κ 2ο-χαλάλι την κράτησα ζεστή για τον επόμενο. Μιλήσαμε λίγο ακόμα, δέχθηκε το δώρο της κ είπαμε οτι θα ξαναβρεθούμε σίγουρα, γτ αφήσαμε στην μέση πράγματα κ κυρίως γτ δεν ασχολήθηκα με τα δαχτυλάκια της!
Α

Πληροφορίες

Ημερομηνία
July 28, 2017
Πόλη
Χαβούζα
Χώρα
Yunanistan
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
110
Service Style
PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
Ξεσκούφωτη
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Extra ball
Οχι
Dress Code
Τηρήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Παλιές
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Ηλικία Πελάτη
Before second -αντα
BDSM Types of play
Foot Fetish
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 August, 2017
Παντα τετοια ευχομαι φιλε μου αλλα "μασλάτι " τι σημαινει???
JS
Juan Solqueras
24 August, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τουρκική maslahat (υπόθεση, δουλειά) , μεταγενέστερα κ σε ....Βόρειο slang το κουβεντολόι, το μπούρου μπούρου. Δυνατό μουνί Svennis, το προτείνω ανεπιφύλακτα
P
patouses
30 April, 2018
Αδερφε για δωσε λιγες πληροφοριες για τα πατουσακια της και για τι παιχτηκε με αυτα.
F
feetlover
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Αποτελέσματα ανά σελίδα: