Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 46 10 0.5
Call Girls 16 September, 2015 7953
ΑΨΟΓΗ!!!
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Η βαθμολογία μου είναι υποκειμενική για 2 λόγους:
1. Γιατί είχα φάει τις φόλες με τη fake , και τη μη εμφάνιση από την άλλη...
2. Γιατί είναι η πρώτη μετά από χρόνια, που με τελείωνει δεύτερη φορά σε 1 ώρα...

Στα του αγώνα:
Μετά από αρκετή προσπάθεια (δεν ταίριαζαν οι ώρες μας) τελικά συναντηθήκαμε στο ξενδοχείο στο Μαρούσι. Από τα μηνύματα έδειχνε πρόσχαρη και με είχε φτιάξει από πριν.
Ήρθε στην ώρα της. Με το που άνοιξε η πόρτα το πρώτο ξάφνιασμα.
Ένα πολύ όμορφο κορίτσι (όχι μοντελέ) αλλά απο αυτά που πάντα κοιτας όταν είσαι έξω. Ντυμένο με ένα κοντό μαύρο φορεματάκι, τα τακουνάκια του, και τις υπέροχες βυζάρες της ασούτιενες να με κοιτάν στα μάτια.

Μετά από τις χαιρετούρες, μπήκε για μπανάκι και ξεκίνησε η μάχη.

Ξεκίνησε με γλωσσόφιλα μέχρι να κατέβει στο εργαλείο και να του κάνει ακριβώς αυτά που θέλω. Μία DT, μια με το χέρι γλύφωντας το κεφάλι. Εγώ ασχολήθηκα με τις τρυπούλες της (μπροστά δε σε αφήνει να βάλεις δάχτυλο).

Αμέσως μετά με καβάλησε και άρχισε να δίνει πόνο. Η απόδοση έφτασε στο maximum όταν ενώ ήταν από πάνω, δαχτύλωνα τη πίσω τρυπούλα της.
Επόμενη στάση στα 4 όπου απολάμβανα το θέαμα της πίσω τρυπούλας της ταυτόχρονα με το υπέροχο μαύρισμα της. Μετά από λίγο πίσω τρύπα με λίγο λιπαντικό όπου τρελλαθήκαμε και οι δύο. Έσπρωχνε από μόνη της για να μπει όσο βαθιά γίνεται. Τελείωμα στο στοματάκι της.
Κατευθείαν πήγε στο μπάνιο να τα φτύσει διακριτικά, νέο μπανάκι και για τους δυο.

Λίγο social πολύ καλό και από μόνη της ξεκίνησε το δεύτερο γύρο. Ακόμη καλύτερη πίπα, λίγο από πάνω, και κατευθείαν στα 4 για να ξαναπάρω αυτό το υπέροχο κωλαράκι....
Στο τέλος πίπα και νέα κατάθεση στο στοματάκι της.
Παρότι πέρασαν 10 λεπτά παραπάνω, δε γκρίνοιαξε και αποχαιρετισμός.

Για PSE καταστάσεις είναι άψογη, και θα ξανατιμηθεί αμα την επιστροφή μου. Σαν ίσως μοναδικό αρνητικό η τιμή του anal.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
September 01, 2017
Πόλη
ΑΘΗΝΑ
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
110
Εξτρά €
50
Service Style
PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Deep Throat
  • Τα φτύνει
A-level (πρωκτικό)
Ναι
Extra ball
Ναι
Πλαστικές επεμβάσεις
Στο στήθος
Dress Code
Τηρήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Ηλικία Πελάτη
35
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού