Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.2 12 10 0.5
Call Girls 18 August, 2016 5252
Best case scenario...
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Δε μου αρέσει να λέω τα χιλιοειπωμένα, αλλά όπως είχα γράψει σε ένα θρεντ, βλέποντας ότι έχει μόνο 3 κριτικές είπα να συνδράμω κι εγώ με μία ακόμα.
Δυστυχώς (ή ευτυχώς μάλλον) δεν έχω να πω κάτι διαφορετικό.
Η κοπέλα είναι αστέρι.
Θα δυσκολευτώ να βρω αρνητικά αλλά θα το παλέψω.

Ήρθε στην ώρα της, φρέσκια, ξεκούραστη, χαμογελαστή.
Υπό άλλες συνθήκες θα κόμπλαρα βλέποντας ένα τέτοιο πλάσμα, αλλά είναι τόσο γλυκιά και γήινη που σε κάνει αμέσως να νιώσεις οικεία.

Φορούσε ένα εφαρμοστό φόρεμα, σέξυ αλλά όχι ξέκωλο, που για να είμαι ειλικρινής (παρ'ολο που τα δικά μου γούστα στο σώμα είναι λίγο διαφορετικά) δεν έχω γνωρίσει και πολλές γκόμενες που θα μπορούσαν να υποστηρίξουν έτσι τέτοιο ρούχο.
Ένα πολύ γλυκό προσωπάκι (το αδικούν οι φωτογραφίες), ύψος μάλλον κάπου στο 1,60-1,65, και γενικότερα μια γλυκιά αλλά "επιβλητική" με την καλή έννοια παρουσία/σιλουέτα/εμφάνιση όπως θέλετε πείτε το.
Με λίγα λόγια είναι μούνος. Τελεία.
Αν είσαι στο αυτοκίνητο και οδηγάς και περάσει δίπλα σου δεν το γλιτώνεις το στούκο.

Ίσως ένα μικρό αρνητικό ότι δεν την έκανα για 27 ή πόσο λέει το γραφείο ότι είναι.
Αλλά μπορεί και να κάνω λάθος. Προσωπικά δε με ενδιαφέρει αλλά ενημερώνω για τους υπόλοιπους.

Καθίσαμε να πιούμε κάτι και να πούμε δυο κουβέντες γιατί "θα τον φας που θα τον φας, ας γνωριστούμε πρώτα" που λέει και το ρητό...
Τα Ελληνικά της ήταν λίγο σπαστά αλλά κατέληξα ότι είναι απλά η προφορά της.
Θέλω να πω, δεν είναι ότι δεν τα μιλάει καλά. Αντιθέτως, έχει ευφράδεια, είναι ευφυέστατη, μπορείς άνετα να πεις και 2 και 5 πράγματα μαζί της.
Σε καμία περίπτωση δεν είναι ένα άδειο μύδι με βυζιά και 3 τρύπες, όπως ίσως περιμένουμε (ή έχουμε βιώσει) σε συναντήσεις με άλλες πορνοστάρ.
Να τονίσω εδώ ότι το social time ήταν καθαρά δική μου επιλογή. Δεν έκανε καμία προσπάθεια να μου φάει ούτε λεπτό. Το αντίθετο.

Μετά από το social λοιπόν, σηκώθηκε να πάει για ντουζάκι (αυτό δεν ξέρω πλάκα πλάκα γιατί το γράφουμε. Το θεωρώ δεδομένο. Προσωπικά αν συναντούσα κοπέλα που δεν έμπαινε για ντους πριν το game θα την έστελνα και θα τη μαύριζα χωρίς δεύτερη σκέψη κι ας ήταν και η Μπελούτσι).

Μόλις την είδα γυμνή έπαθα σοκ.
Και το τονίζω ότι δεν είμαι λάτρης τέτοιων σωματότυπων.
Κορμί αλαβάστρινο, γυμνασμένο, με καμπύλες μόνο εκεί που πρέπει, ούτε παραγγελία να το είχε κάνει.
Η κοπέλα γυμνάζεται και μάλιστα πολύ. Αλλά δεν είναι ούτε κανά μπιλντέρι ούτε πέτρα με την κακή έννοια.
Βυζί πλαστικό αλλά ωραίο, κώλος τούρλα και ιδανικό μέγεθος για το σκαρί της.

Ξεκινήσαμε με περιποίηση από μεριάς μου σε εκείνη.
Μοσχομυριστή πεντακάθαρη κλπ, δεν το συζητάμε.
Το έριξα στην εργατιά για κάμποση ώρα γιατί το απολάμβανα και φαινόταν να το απολαμβάνει κι εκείνη.
Τώρα τελείωσε ή προσποιήθηκε δεν ξέρω, πάντως το μόνο σιγουρο είναι ότι δεν υπήρχε καμία υπερβολή και οι αντιδράσεις της ήταν καυλωτικές όσο πρέπει.
Συνεχίσαμε με πίπα.
Εδώ είναι ίσως το μοναδικό αρνητικό που μπορώ να της χρεώσω.
Για να κάνεις dt πρέπει να μπορεί να ανοίξει ο λαιμός σου. Όχι να προσπαθείς να το χωρέσεις όλο μέσα στο στόμα σου.
Στο λαιμό της δε χωρούσε να κατέβει (δεν καμαρώνω την ψωλή μου, μπορεί απλά να μην το είχε τη συγκεκριμένη στιγμή), και προσπαθούσε να το πάρει όλο μέσα στο στόμα της και δεν τα κατάφερνε, με αποτέλεσμα να πιέζει δυνατά στο πίσω μέρος του ουρανίσκου/λαιμού της και να ψιλοπονάω.
Τη φρέναρα λίγο, και κατάλαβε κατευθείαν και προσαρμόστηκε ακριβώς όπως έπρεπε (η προσαρμογή είναι κάτι το οποίο εκτιμώ ίσως περισσότερο κι από την εργατιά).
Το μόνο αρνητικό λοιπόν ήταν αυτή η αρχική προσπάθεια για dt. Η πίπα κατά τα άλλα και πολύ καλή ήταν και υγρή όσο πρέπει και απ'όλα.

Στο σεξ τα πάντα όλα.
Δεν μπορώ να πω κάτι πιο αναλυτικό. Απλά αυτό. Τα πάντα όλα, όσο πρέπει, όταν πρέπει, με ακρίβεια χειρουργική.
Ούτε υπερβολή, ούτε αδιαφορία, ούτε να χοροπηδάει σαν καγκουρώ, ούτε να κουνιέται σαν πολυθρόνα.
Όλα άψογα.

Κωλαράκι φιλόξενο κι ωραίο, που το γάμησα για αρκετή ώρα και σε διάφορες στάσεις με εκείνη όχι απλά να μη φέρνει αντιρρήσεις αλλά να συμμετέχει κι ενεργά.
Από τα πολύ καλά που έχω πάρει μπορώ να πω.
Ούτε δουλεμένο και πηγάδι σε βαθμό που να μην καταλαβαίνεις Χριστό, ούτε υπερβολικά στενό σε βαθμό που να πρέπει να μπαίνεις πόντο πόντο και να γαμάς λες και φοβάσαι μη σπάσεις κανά αυγό.
Κι επίσης πε-ντα-κά-θα-ρο.... Όταν κάνεις ταρζανιές και έμπα εύγα μετά από κοπάνημα για να καμαρώσεις την τρυπούλα της να ανοίγει, πάντα πρέπει να περιμένεις ότι μπορεί να παίξει και κανά μικροατύχημα... Ανθρώπινο είναι...
Ούτε κατά διάννοια. Όλα έλαμπαν!

Έχει περάσει και κάμποσος καιρός, η ημερομηνία είναι κατα προσέγγιση, και δε θυμάμαι κι όλες τις λεπτομέρειες, εκτός από αυτές που μου έκαναν μεγάλη εντύπωση. Κι ευτυχώς μόνο καλές οι εντυπώσεις.
Δύο μπαλάκια πέσανε και μάλιστα ευχάριστα, ξεκούραστα κι αβίαστα.
Τελείωμα στο στόμα της χωρίς την παραμικρή προσπάθεια να αποφύγει κάτι, ή να τρέξει να φτύσει πριν ακόμα αδειάσω.
Ίσα ίσα μετά άνοιξε και το στόμα της χαμογελώντας να μου δείξει το κατόρθωμα της, και με την ησυχία της πήγε στο μπάνιο.

Τον τίτλο "best case scenario" τον έβαλα γιατί συνολικά, περιμένοντας να γαμήσεις μια πορνοστάρ, δεν ξέρεις τί θα σου βγει.
Worst case τουπέ και μαλακισμένο υφάκι, ή κομοδίνο, ή μετριότητα, ή υπερβολές και ουρλιαχτά και πάει λέγοντας.
Η Μαριλού είναι το best case scenario. Όλα από όσο πρέπει (για τα δικά μου δεδομένα πάντα. Δεν ξέρω αν κάποιος με 30 πόντους ψωλή θέλει να της σφυροκοπάει τον κώλο για 1,5 ώρα πώς μπορεί να αντιδράσει).

Φουλ PSE κατάσταση αλλά μόνο με την καλή έννοια.
Συνδυασμός PSE με γλυκιά και τούμπανη κοπέλα.

Η τιμή σαν απόλυτο νούμερο μπορεί να είναι υψηλή, αλλά τη σχέση απόδοσης τιμής την έβαλα 10άρι γιατί πραγματικά το πιστεύω.
Τα (αρκετά μεν) λεφτά τα τίμησε όλα στο έπακρο και μέχρι τελευταίου σεντ.

Δεν ξέρω αν θα την ξαναέβλεπα, όχι γιατί έχω κάποιο παράπονο, αλλα γιατί την εμπειρία που ήθελα να ζήσω την έζησα στο φουλ κυριολεκτικά και πιστεύω ό,τι είχα να πάρω το πήρα από τη μία αυτή συνάντηση.
Και δεν πήρα λίγα....

Πληροφορίες

Ημερομηνία
December 01, 2016
Πόλη
Αθήνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος €
350
Service Style
PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Τα φτύνει
A-level (πρωκτικό)
Ναι
Extra ball
Ναι
Πλαστικές επεμβάσεις
Στο στήθος
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Καλύτερη από τις φωτογραφίες
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 January, 2017
ΑΝΑΛυτική κριτική και Ωραια κριτικη...+1! :)
T
the-cult
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Αποτελέσματα ανά σελίδα:

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *