Αναζήτηση

Review Detail

8.8 3 10 0.5
Marina
Call Girls July 28, 2021 617
Σενιοριτα εγγυηση για μια ακομη φορα
Overall rating

9.0
Εμφάνιση πρόσωπο

9.0
Εμφάνιση σώμα

9.0
Συμμετοχή

9.0
Συμπεριφορά/Social time

9.0
Καθαριότητα κοπέλας

9.0
Σχέση απόδοσης/τιμής

9.0
Καλησπέρα συναθλητές με τα από ακύρωση με την Αντζελικα λόγω στοματικών διαταραχών ίσως έχει πέσει πολύ σπέρμα τώρα τελευταία και όλο κάτι παθαίνουν οι κοπέλες τελευταία στιγμή πριν το ραντεβού :think: πρέπει να το κοιτάξετε αυτό άγγελοι σοβαρά, έτσι καταϊδρωμένος στο ξενοδοχείο και με το κινητό στο χέρι προσπαθώ να προλάβω να κλείσω κοπέλα από τις επιλογές που είχα της τελευταίας στιγμής κάτι που το σιχαίνομαι γιατί όταν κλείνω μια κοπέλα από πριν σημαίνει ότι έχω κάνει τις κατάλληλες προετοιμασίες με ότι συνεπάγεται αυτό, με αποτέλεσμα να κλείσω για μια ακόμη φορά την Σενιοριτα Μαρίνα στην ώρα που ήθελα γιατί δεν είχα και πολύ χρόνο στην διάθεση μου. Αφού έφτασα στο πορνό δωμάτιο μετά κόπων και βασάνων αρχίζω να παρφουμαρίζομαι για την πολυαγαπημένη μου Σενιοριτα, με το που χτυπάει η πόρτα τις ανοίγω και με ένα πλατύ χαμόγελο μου σκάει φιλί στο στόμα λέγοντας χαίρομαι που σε βλέπω και πάλι, τα μεγάλα και αξέχαστα γαμήσια δεν ξεχνιούνται έτσι τόσο εύκολα και ιδικά ο μητσάρας ριζώνουν για τα καλά, είχα να την δω από το καλοκαίρι αν και συνηθίζω να μην παίρνω τα ίδια τουράκια κάθε φορά αλλά μόνο όταν αξίζουν πραγματικά και στην προκείμενη περίσταση ήταν εγγύηση ότι θα αναβιώσουμε τα προηγούμενα :zfuck::fuck1::happy::rockon: και έτσι έγινε. Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες βαρομετρικών σωματικών στοιχειών μιας και προηγούμενη κριτική τα αναφέρει όλα για τον χρήστη κοιτάξετε το εγχειρίδιο. Στα του αγώνα τώρα παίχτηκε ένας γύρος ολόκληρος και ένας στην μέση όπου δεν ολοκληρώθηκε διότι ο μητσαρας τώρα τελευταία δεν ξέρω τι έχει πάθει :headbang::headbang: μάλλον θα έχει κουραστεί να δίνει ηδονή και απόλαυση προφανώς με λίγο ξεκούραση θα επανέλθει δριμύτερος στα φυσιολογικά του το έχει ξανά πάθει άλλη μια φορά άλλα δεν κράτησε και πολύ. Την άρχισα με παθιάρικα φιλιά γλύψιμο στο όμορφο ροζακί και κάλο ξυρισμένο αιδοίο της στην συνέχεια τις έδωσα τον μητσαρα στο στοματάκι της με στάση 69 άλλα και σε γονατιστή θέση αναβιώνοντας για μια ακόμη φορά με θέα την θεϊκή τουρλωμένη κωλαρά της στον καθρέφτη να μου γνέφει ότι θέλει ξέσκισμα με πίσω κολλητό βάζω το σκουφί και την αρχίζω στο κρεβάτι καθισμένος για ταίριασμα μετά στον τοίχο με τελική κατάληξη να κάνω τον καβαλάρη σφυρίζοντας την πρώτη λήξη. Το υπόλοιπο τις ώρας τον περάσαμε με φιλιά και αγκαλιές βεβαία δεν άφησα να πάει χαμένος ο δεύτερος γύρος προσπάθεια για αναστήλωση έγινε με πολύ κόπο όπως και στο μουνάκι της όπου ένα πέρασμα έγινε απλά λήξη δεν είχαμε σε μια φάση είχαμε χάση την αίσθηση του χρόνου αφού την ρώτησα πόσο ακόμα και η απάντηση ήταν δεν θυμάμαι :rockon::rockon: τις έδωσα το αντίτιμο με αποχαιρετιστήριο παθιάρικο φυλή στο στόμα ανοίγοντας την πόρτα με βαριά καρδιά :2funny::2funny:. Λοιπόν η Σενιοριτα είναι εγγύηση για όποιον θέλει να περάσει καλά και να έχει δίπλα του έναν Μούναρο τηρώντας όλες τις προδιαγραφές, ανανεωμένη από την προηγούμενη φόρα χωρίς να έχει χάσει την όρεξη και την διάθεση τις όπως σαν κάποιες άλλες που ξεψαρώνουν και στο δεύτερο τουρ αναρωτιέσαι μα τι άλλαξε τόσο γρήγορα αυτά από έμενα ελπιζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογή σας .

Πληροφορίες

Ημερομηνία
October 08, 2021
Πόλη
αθηνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
140
Service Style