Λεπτομέρειες αξιολόγησης

Call Girls A admin 13 May, 2012 956
ουκρανικο...F-16
Γενική βαθμολογία 

8.6
Εμφάνιση πρόσωπο 

7.0
Εμφάνιση σώμα 

8.5
Συμμετοχή 

9.5
Συμπεριφορά/Social time 

9.5
Καθαριότητα κοπέλας  

8.5
Σχέση απόδοσης/τιμής 

10.0
μια απιστευτα ερωτικη.....καυλιαρα....γυναικα με γαμα κεφαλαιιο....θα πω μονο οτι οι δυο γυροι τελειωσαν μεσα σε λιγοτερο απο 20 λεπτα και αυτο εχει σημασια αν σκεφτης λιγο και την ηληκια μου....47 και........απο το ασανσερ καθως πηγαιναμε στο δωματιο αρχισε την επιθεση...ειναι αυτο που λενε και πεθαμενους αναστενει!!!!ακριβως αυτο.......γλυκια χαμογελαστη βγαζει κατι το προστυχο που ομως δεν σε ενοχλει..σε ολα της συνατησης θα πω οτι ειναι θετικα η τιμη σλεσιαλ 60!!! οχι 150 που ζητουν συνηθως για τις ιδιες υπηρεσιες,,,,,,,,τελος και 1 αρνητικο για μενα οχι για ολους φανταζομαι η σιλικονη στο στηθος εμενα δεν................ οποιος εχει την ευκαιρια να την συναντησει νομιζω οτι δεν θα το μετανειωσει να το κανει το συντομοτερο δυνατον..... Υ.Γ. φιλε ευχαριστω για το τιλ και παλι.......

Πληροφορίες

Ημερομηνία
April 15, 2012
Πόλη
ΑΘΗΝΑ
Χώρα
Ε΄ΛΛ΄ΑΣ
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
60
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Fetish
ΟΠΟΥ ΘΕΣ
Extra ball
Δεν ζητήθηκε
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Συνεννόηση με το γραφείο
Εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 May, 2012
Ζηλεύω...ζηλεύω...ζηλεύω.....μπορώ να πάρω σειρά πλιιιιιιζζζζζ!!!!!!!!!!????????????????(βασικά να πάρω το τηλ!!!!!!!!1)Ευχαριστώ προκαταβολικά!
3
33aoratos33
21 May, 2012
Φίλε erikos21 διάβασα την κριτική σου και βρήκα την περίπτωση Marina 60 πολύ ενδιαφέρουσα ,επειδή θα ήθελα και γω μια ....πτήση με το F-16 όπως μας λες θα μπορούσα να έχω το τηλέφωνό της ή κάποιο τρόπο επικοινωνίας (προσωπική της σελίδα στο διαδίκτυο ή στο Facebook ή ότι άλλο τέλως πάντων), ευχαριστώ εκ των προτέρων.
C
christof
21 May, 2012
Αγαπητε συναγωνιστη ..... αν μπορεις ...θα με βοηθησεις να ερθω σε επαφη με την εν λογο Κυρια?.....για ενα test drive

ευχαριστω
M
moralles
21 May, 2012
παρακαλω τον συναγωνιστη ..τηλ της κυριας...ευχαριστω
N
n4384
23 May, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

οπως καταλαβενεται και εγω το ιδιο ζητώ,,,τηλέφωνο της κυριας!
N
nvtr100
26 May, 2012
Στοχεία επικοινωνίας please?
Ευχαριστώ
Z
zvolos
27 May, 2012
Φιλαράκι αν μπορεις στειλε το τηλέφωνο.
Ευχαριστώ!!!!!
P
pavlosal
27 May, 2012
Φίλε θα μου έκανες μεγάλη χάρη αν μπορούσες να μου δώσεις ένα τρόπο επικοινωνίας με την κοπέλα..Ευχαριστώ
K
kostis23
07 June, 2012
φιλε συναγωνιστη επειδη εχει χαλασει πολυ ο κοσμος και γεμισαμε μπαζα που ζητουν ενα καρο λεφτα χωρις να προσφερουν κατι ιδιαιτερο,
θα σου ημουν ευγνωμων αν μου εστελνες στοιχεια επικοινωνιας της εν λογω κοπελας,μπας και δοκιμασω κατι διαφορετικο.ευχαριστω..
B
bistas007
11 June, 2012
φίλε συναγωνιστη μόλις είδα την καταχωρηση σου και ενθουσιαστηκα.... αν μπορούσες να μου δώσεισ το τηλεφωνο της Μαρίνας θα σου ήμουν ευγνώμων....

Σχόλιο από τον διαχειριστή

Υπάρχει στο φόρουμ ψάξε βρες το.
L
lustyman
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Αποτελέσματα ανά σελίδα:

Αφήστε μια απάντηση