Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 49 10 0.5
Hot
Call Girls 13 May, 2012 13771
Ενα σωμα χωρις προσωπο
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Για να μην τα πολυλογουμε, ολοι αυτοι οι διθυραμβοι και η αναστατωση που αφορουν τη Μαρινα δεν ξερω αν οντωs ισχυουν οσον αφορα τις υπηρεσιες της και δεν θα το μαθω ποτε διοτι και αυτο ειναι προς τιμην της κοπελας (αρα θα επαιρνε 9 στη συμπεριφορα μονο και μονο απο αυτο) , η ιδια μου εδωσε το περιθωριο να επιλεξω αν με ικανοποιει και να την δω πρωτα περιμενοντας με στην υποδοχη του ξενοδοχειου. Η διαδικασια ηταν συντομη , ενα συγνωμη απο μεριας μου, ενας ψιλοεκνευρισμος απο πλευρα της και η συναντηση ελαβε τελος.

Ο λογος ? Θα προσπαθησω να το πω κομψα. Η κοπελα δεν ταιριαζει καθολου στα εμφανισιακα μου γουστα οσον αφορα στην ηλικια που αντε πες αυτο το ξεπερνας, αλλα το προσωπο δεν μου εκανε κλικ πουθενα, το αντιθετο μαλιστα (θα εβαζα φατσα 4,5 κατι που δεν το κανω συχνα) παρολο που φαινοταν οτι εχει ωραιο σωμα μεσα απο τα ρουχα (γιαυτο θα της εβαζα 7 στο σωμα).

Ο σκοπος της κριτικης ειναι οτι αν σε καποιον αρεσουν οι ομορφες και γλυκες νεες κοπελες , καλυτερα να παει καπου αλλου.

Βαθμολογιες εβαλα στα πεδια που αναφερω και στα υπολοιπα ετσι στην τυχη οποτε ειτε μπουν ειτε δεν μπουν, κατανοητο

Πληροφορίες

Ημερομηνία
May 01, 2012
Πόλη
Αθηνα
Χώρος
Δεν έγινε η συνάντηση
Διάρκεια
Δεν έγινε η συνάντηση
Κόστος €
60
Service Style
PSE
Φιλί
καθόλου
Πίπα
Δεν έγινε η συνάντηση
Extra ball
Δεν έγινε η συνάντηση
Πλαστικές επεμβάσεις
Στο στήθος
Θα την ξανάβλεπες?
Σε καμία περίπτωση!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 1

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 May, 2012
καλησπέρα φιλε , μηπως είναι εύκολο να μου στείλεις το τηλεφωνό της? ευχαριστώ
F
filipaparas
31 May, 2012
φιλε επειδη ψαχνομαι βδομαδες τωρα για το δευτερο call girl που θα παρω στην συντομη ζωη μου και επειδη αν εξαιρεσουμε την δικη σου κριτικη ολες οι υπολοιπες με εχουν ψησει να παρω αυτη την τυπισσα μπορεις να μου δωσεις το τηλεφωνο της η καποιον τροπο επικοινωνιας μαζι της?
και μια ερωτηση.πιστευεις οτι ολοι οι υπολοιπη την εχουν εκθειαση υπερβολικα?
K
kevinslipknot173
31 May, 2012
Επιτέλους και μία κριτική που μπορεί να βοηθήσει....

Καλό είναι να τα βλέπουν και οι υπόλοιποι με τα 9αρια και τα 10αρια...
T
tallathens
31 May, 2012
Δηλαδη φίλε μου αν σου καθόταν -αν λέω- ο Γ.Α.Π. ή κάποιος άλλος στην ηλικία του τι θα έγραφες ? Οτι έχει ωραίο σώμα αλλά η μούρη του θυμίζει γιαούρτι ? Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω τι σόι κριτική έγραψες για την Μαρίνα. Η Μαρίνα πού σημειωτέον δεν έχω πάει ακόμη, δεν διαφημίζεται ούτε περιγράφεται απο κανένα σαν κοριτσάκι μικρό και γλυκό σαν την Κατερίνα να πούμε. Αλλά εμφανίζεται σαν μια ΓΥΝΑΙΚΑ 35 τόσων χρόνων πού έχει κορμάρα και ξέρει την τέχνη του έρωτα όπως λίγες άλλες. Γι αυτό άλλωστε έχει βαθμολογηθεί τόσο ψηλά. Α μην το ξεχάσω . Την 1η Μαίου η Μαρίνα δεν είχε εμφανιστεί ακόμη. Να έχετε ένα όμορφο βράδυ.


Μαντ : Εγώ την θεωρώ την ποιό σωστή/ακριβή κριτική που έχει μπει για την κοπέλα.
O
orila
01 June, 2012
Ενταξει...η κοπελα υπεβληθει σε οντισιον και δεν περασε,αν και κανεις δεν ειπε οτι ειναι κοριτσακι με κουκλιστικο προσωπο.Προσωπικη μου αποψη ειναι οτι η εν λογω κριτικη εγινε περισσοτερο για να προβαλει τα ακριβα γουστα του κριτη παρα τις ικανοτητες της κρινομενης
O
oldman
02 June, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ένα τηλέφωνο της?
3
33aoratos33
02 June, 2012
φιλε μπορεις σε παρακαλω να μου στειλεις το τηλεφωνο της...
M
manel
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Αποτελέσματα ανά σελίδα: