Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 49 10 0.5
Hot
Call Girls 13 May, 2012 13774
Κουρδιστό σεξοκούνελο
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Κριτική καθυστερημένη κ χρωστούμενη, μιας κ την κοπέλα την είχα συναντήσει τον περασμένο Νοέμβρη, αλλά λόγω υποχρεώσεων στην πατρίδα, δεν είχα προλάβει να τη γράψω κ αφού δεν είχα κ πολλά να προσθέσω στα προηγούμενα, είπα να μην την πιέσω.

Η αλήθεια είναι το πάλεψα αρκετά να την πετύχω, αλλά τελικά η συνενόηση έγινε χωρίς προβλήματα μέσω SMS.

Ηρθε στην ώρα της κ ενώ περίμενα καμιά νυμφομανή απ' τα όσα είχα διαβάσει, στην πόρτα μου συνάντησα ένα πρόσχαρο πλάσμα, με πρόσωπο ελαφρώς σπασμένο απ'την ηλικία (πρέπει να φτάνει τα 40, αν δεν τα'χει πιάσει κιόλας) κ κάπως παρά φορτωμένο με την σιλικόνη στα χείλη, αλλά με μια όμορφη αγριάδα κ μια τρέλα στο βλέμμα, απ´ αυτή που σε προϊδεάζει για έξαλες καταστάσεις, οτάν την πετυχαίνεις σε κάνα ντιρλομένο γκομενάκι ξημερώματα Κυριακής στα κλαμπ της παραλιακής.

Ντυμένη μ' ένα μίνι φορεματάκι που άφηνε να χαζεύεις τις ατέλειωτες ποδάρες της, κ τις βυζομπαλάρες της σε πρώτη μόστρα, μπήκε στο σπίτι κ το γέμισε κάβλα. Δεν έχασε πολύ χρόνο στις γνωριμίες κ άρχισε κατευθείαν τα χουφτώματα, τα γλυψίματα κ τα (ρηχά) φιλιά κ πριν το καταλάβω, τα'χει πετάξει όλα κ είχε αρχίσει τα αεροπλανικά. Με είχε βάλει κάτω στον καναπέ κ έδινε ρεσιτάλ ασκέπαστου κλαρίνου, με της χειλάρες της να εξαφανίζουν τον Μαχητή μου ολόκληρο και τα μπαλάκια του από κάτω να μην μένουν παραπονεμένα. Με της γαλανές ματάρες της να με καρφώνουν, με ρούφαγε αχόρταγα κ αφού μου ξεκαθάρισε ότι δεν είναι κοριτσάκι για χαδάκια και τρυφερότητες, άρχισε να γυρίζει σα τη σβούρα για να μου έρθει σε 69, να καβαλάει τον καναπέ για να μου μοστράρει το μοσχομυριστό άτριχο μουνάκι της, κ να πηγαινοέρχεται από δεξιά κ αριστερά, χωρίς να με αφήνει απ'το στόμα της στιγμή. Μετά από κάνα 20λεπτο ακούραστου τρομπονιάσματος, τέλειωσα στο στόμα της, κ ώσπου να προλάβω να πάρω ανάσα, είχε ήδη πάει στο μπάνιο κ είχε γυρίσει για να βάλει μπροστά το δεύτερο γύρο.

Εδώ κατάφερα να χαζέψω κ λίγο πιο προσεκτικά το σφιχτό κορμί της, το απαλό, καθαρό λευκό της δέρμα κ τα τουμπανιασμένα, αλλά όχι και τόσο πετυχημένα στο φούσκωμα μαστάρια της. Η Μαρίνα έχει κορμί που κ σε 25άρα χρειάζεται να ψάξεις για να το βρεις, το κωλαράκι της μπορεί να είναι μικρό, αλλά στέκει στο ύψος του, κ χωρίς αμφιβολία, η ατέλειωτη ενέργεια της, είναι το υπερόπλο της, αφού δεν σε αφήνει σε ησυχία μέχρι να περάσει κ το τελευταίο λεπτό της ώρας σας.

Στην δική μου περίπτωση, οι συνθήκες των ημερών δεν μου είχαν αφήσει αρκετή ενέργεια για να μπορέσω να συναγωνιστώ τη δική της, κ έτσι ο δεύτερος γύρος δεν ήρθε ποτέ, αλλά δεδομένης της τιμής της, που είναι απίστευτη, για της υπηρεσίες πουροσφέρει, δεν με χάλασε ιδιαίτερα. Πάντως, τώρα που τα χακί με επέστρεψαν στη βάση μου, σίγουρα θα ψάξω ευκαιρία να το αναπληρώσω.
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού