Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 38 10 0.5
Call Girls 31 October, 2013 4425
Αχ ψυχούλα μου....
Γενική βαθμολογία
 
9.3

Γνώρισα και εγώ λοιπών το Μαρινάκι…. Με μία λέξη που να μπορώ να περιγράψω το συναίσθημα με τον οποίο με άφησε είναι πως είναι φοβερή ψυχή. Η Μαρίνα είναι κοπέλα χαμογελαστή, με το που ανοίγεις την πόρτα βλέπεις μια γυναίκα χαμογελαστή, ευγενική και με συμπεριφορά που σου δίνει να καταλάβεις ότι θα κάνει τα πάντα να περάσεις καλά.

Εμένα προσωπικά μου έφτιαξε την διάθεση όταν την είδα. Μπήκε μέσα και μου έριξε ένα ρουφηχτό φιλί γεμάτο υπονοούμενα.

Η Μαρίνα δεν είναι ψηλή αλλά δεν την λες κοντή, το σόμα στην όψη είναι πολύ όμορφο, θα πρέπει να προσέχει διότι ο ποπός της είναι αρκετά χαλαρός όπως και το στήθος της.

Στα του σεξ είναι δεκτική σε όλα, και με αρκετή ευγένεια θα σου πει αυτό που δεν τις αρέσει χωρίς να χαλαστής.

Πίπα καλή, όχι κάτι το ιδιαίτερο (προσωπική άποψή), σε κάθε στάση κοιτάει να στηθεί έτσι ώστε να το ευχαριστηθείς όσο περισσότερο γίνεται, άρα τέλεια.

Παρόλα που η Μαρίνα ήταν σουπερ, και σαν χαρακτήρας και εμφανισιακά, εγώ πέρασα ΟΚ, χωρίς μα μου αφήσει αυτήν την αίσθηση πως σε ένα επόμενο ραντεβού θα γίνει ακόμα περισσότερος χαμός. Ένιωσα ότι τα πήρα όλα από την συγκεκριμένη, άρα δύσκολα θα την ξανά δώ.

Εσείς που δεν έχετε πάει, να το κάνετε διότι είναι μία πολύ καλή επιλογή, και θα σου φτιάξει την διάθεση αν είσαι στα μαύρα σας.

Ελπίζω να βοήθησα.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
April 09, 2014
Πόλη
Αθήνα
Χώρα
Ελλάδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
120
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Extra ball
Δεν ζητήθηκε
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Συμπεριφορά του γραφείου
Καλή
Συνεννόηση με το γραφείο
Εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Ηλικία Πελάτη
33
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 3 2

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού