Αναζήτηση

Review Detail

8.2 38 10 0.5
Call Girls October 31, 2013 2349
Απ΄τα κοσάρια στα εκατονεικοσαρια .....
Overall rating

6.4
Ημερομηνια στο περιπου, 1-2 μερες πανω κατω.

Αντε να δουμε τελικα ποτε θα συνελθουμε να βαζουμε κριτικες οσον το περισσοτερο αντικειμενικες χωρις να λαμβανεται υπ' οψιν η οποια επιπτωση θα εχει στην κοπελα. Ο στοχος μας ειναι να ενημερωθουν οι πελατες και μετα η επιλογη δικια τους.

Παμε λοιπον στα του γεγονοτος. Το ραντεβου κλειστηκε πολυ ευκολα με 1-2 μηνυματα και ως προς την συνενοηση με το γραφειο ολα καλα και ωραια. Η Μαρινα ηρθε στην ωρα της, αερατη και πολυλογου. Με το που μπηκε μου πεταξε ενα φιλακι, γδυθηκε κατευθειαν και μιλωντας συνεχως για κατι, που δεν θυμαμαι τι, μπηκε για φρεσκαρισμα.

Περιγραφη: Κορμι αδυνατο , χωρις λιπος, μινιον, εχει αδυνατισει απο 1 χρονο σχεδον που την ειχα δει, μετριο υψος, στηθος 2 - 2,5 αρι οχι σφιχτο ουτε ομως και πεσμενο ωστε να ειναι απωθητικο , μουτρακι συνηθησμενο συμπαθητικο. Γελαστο και ομιλητικο κοριτσι τοσο ομως που ξεπερνα το οριο της κουβεντας.
Σεξ: Διεκπεραίωση ειναι ο ορισμος που θα εδινα.
Η προηγουμενης καριερας της, (πρώην Μόνικα Νιάου από το μπουρδελάκι Φωκαίας 25 ισόγειο), της εχει αφησει καταλοιπα τα οποια δεν τα εχει αποβαλλει πληρως ακομα. Προσπαθει με γρηγορο τροπο να σε τελειωσει και να ξεμπερδευει.

Πιπα ρηχη με λιγοστες προσπαθειες βαθειας εισαγωγης, σε φτιαχνει μετα απο προσπαθεια αλλα τα χαλαει ολα οταν στο ξαφνικο λεει, ''να βαλουμε καποτα τωρα'' ; Οχι ρε κυρα μου δεν θα βαλουμε καποτα οταν θελεις εσυ , αλλα οταν το ζητησω εγω.
Τελος παντων Στο σεξ ειναι αγγουρι στεγνη χωρις λιγο καυλα βρε αδελφε, απλα καθεται να την πηδηξεις επειδη ετσι πρεπει να γινει. Ακομα και οταν τον εχει μεσα συνεχιζει να μιλαει στο ασχετο, φαση ντεκαβλε.........

Δεν κανει cim ουτε για αστειο και κοιταει την καποτα να δει μην τυχον και εφυγε ή εσπασε , λες και εγω θελω να την πηδηξω σκετα, φιλια λιγοστα με υποψια γλωσσας, περιποιηση του πελατη ισχνή, κωλος απαγορευμενη περιοχη, ουτε δαχτυλα στο μουνι, ποσο μαλλον στο κωλι :) . Σε ολο τον αγωνα δεν ενοιωσα οτι κατι της αρεσε, απο συμμετοχη δηλαδη πολυ κατω του μετριου.

Υπηρεσιες μπουρδελου δηλαδη, απλως με περισσοτερο χρονο, εξ' ου και ο τιτλος. Οι κριτικες που διαβασα για την κοπελλα για αλλα με προετοιμασαν αλλα εγω αλλα ειδα.
Αυτα.

Ταδε εφη rebetis και ισως γερασα και παραξενεψα.........

Πληροφορίες

Ημερομηνία
March 12, 2015
Πόλη
Αθηνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
120
Service Style
GFE
Φιλί
Χώρις γλώσα
Πίπα
Ξεσκούφωτη
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Extra ball
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Πραγματικές με λίγο photoshop
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σε καμία περίπτωση!
R
23 reviews
Report this review Was this review helpful? 0 0

Comments

6 results - showing 1 - 6
Ordering
Already have an account? or Create an account
March 17, 2015
Δεν την έχω πάρει αλλά τουλάχιστον στην εμφάνιση την αδικείς νομίζω.
Ειναι τόσο γλυκιά που σε σκλαβώνει, μπορεί αντικειμενικά να είναι 6,5-7 αλλά με την γλύκα της παίρνει 8+,
το αντίθετο από κάποιες το παιζουν ωραίες και μοιραίες και από 9 λόγο κρυοκολίτιδας πάνε στο 5,
εκτός και αν είναι μόνο μαζί μου.
Για σέρβις δεν ξέρω αλλά την έχω στα υπόψιν μου.
A
admin
March 17, 2015
In reply to an earlier comment

Αυτο ειδα αυτο εγραψα. Κανονας μου ειναι αν απο την καθε συναντηση παιρνω κατι ή στο ελαχιστο αν η κοπελλα προσπαθησε αλλα εγω δεν μπορεσα. Γιατι στην κριση βαζω και τον εαυτο μου σε καθε συνατηση και οχι μονο την κοπελλα.
Δεν με ενδιαφερει να εχω καλη σχεση με καμια κοπελλα, ακομα περισσοτερο με τα γραφεια.
Τα γροσια ειναι δυσκολα αυτη τη εποχη και η μαλακια μας ασταματητη, οπως και να γινει θα θελουμε να πηδηξουμε κι ας μην εχουμε να φαμε.
Επηξα με τις χαλαρες αποψεις του καθε παιχτη και την πατησα πολλες φορες οχι μονο τωρα αλλα και πιο παλια.
Οσο πιο πολυ αντικειμενικα θα γραφω, και οπως ειδες εκοψα την αφηγηματικη παρουσιαση και γραφω μονο τα γεγονοτα ξερα.
Αυτος ημουν, χαλαρωσα λιγακι, επανερχομαι με περισσοτερες απαιτησεις και αυστηροτητα μονο και μονο για την αξια του χρηματος την εποχη τουτη.
Σε οποιον αρεσω καλως, σε οποιον δεν αρεσω ακομα καλυτερα. Πολλες φορες οι κριτικες που ειναι πολυ κοντα στην αληθεια, λαμβανονται σοβαρα υπ' οψιν ωστε οι κοπελλες να κανουν το βημα και να ειναι καλυτερες στους επομενους πελατες. Οταν παιρνουν Αριστα χωρις να το αξιζουν, απλα αναπαυονται στις ''δαφνες'' τους.
R
rebetis
March 17, 2015
Είχα την εντύπωση ότι η Μαρίνα από το golden είναι από τις καλύτερες κοπέλες. Αυτή την την εντύπωση δεν την έχω αλλάξει ακόμα και από την κριτική που διάβασα από σένα. Δεν την έχω πάρει, αλλά τώρα με έκανες να θέλω να την πάρω! Ένας άνθρωπος που έχει την ανάγκη να γράψει σε κριτική που ξέρει ότι το διαβάζουν όλοι, ότι η κοπέλα δούλευε παλιά σε μπουρδέλο, δείχνει τις προθέσεις....(αυτά νόμιζα ότι καλό θα ήταν να τα λέμε στο forum) Aναρωτιέμαι αφού την έχεις πάρει στο παρελθόν, γιατί είχες την ανάγκη να την ξαναπάρεις?
M
mpakouros
March 18, 2015
Σε πολλα δεν εχεις αδικο κυριως για την συμπεριφορα της.
D
dingo
March 18, 2015
ρεμπετη δεν νομιζω οτι στην κριτικη της κοπελας ειναι 25 ατομα βαλτα με μεσο ορο 8.5 κ εσυ μπηκες τωρα να μας προσωαλεις οτι εμεις ειμαστε αναξιοπιστοι κ εσυ που μας λες κ την διευθηνση που δουλευε τα κοδικα ονοματα της στο μπουρδελο εισαι καλοπροερετος. επειδη σε παρακολουθω λιγο καιρο κ εχω αλλη γνωμη απο εσενα για την λέιτουργεια του φορουμ θελω να σου πω 2 3 πραγματα που πιστευω.πριν κατι μερες ειχες πει μια κοπελα σαν τραβελι ειδα κ τησ κριτικες σου κ εχεις πολλα 4αρια η 9αρια.φτιαχνεις οτι θες κ καταστρεφεις οτι δεν θες.οχι φιλε δεν το βλεπω ετσι οτι ξεφτυλιζω κ σε οποιον αρεσει...ουτε εγω ειμαι υπερ τον γραφειων αλλα δεν ειμαι κατα τον κοριτσιων.καποιη ανθρωποι απο εδω με nick name προσβαλουν ανθρωπινες ζωες.βλεπω μια κακια κ ειμαι καλοπροερετος γιατι μαρεσει να το λυσουμε η κριτικη ειναι για το ραντεβου που καλεσες κ οχι που δουλευε ποροπερσι.επισης δεν θυμασε τον διαλογο καν που εκανες με την κοπελα κ θυμασε που δουλευε πριν ποσα χρονια.ανοιξες θεμα για κριτικη θα την παρουμε με επιμονη κ θα τα πουμε σε συντομη κριτικι.
I
ivan69
March 20, 2015
Με απογοητευσατε , μονο 2 με την τεράστια εμπειρία έχουν να πουν οτι δειχνω προθέσεις, ξεφτυλιζω, φτιάχνω και καταστρέφω οπου μου αρέσει κλπ ;
Έχετε πλάκα ρε μορτες !!!!!!

Ελπίζω η κριτική μου να βοηθήσει ώστε η κοπέλλα να γίνει καλύτερη για να περάσουν καλά όσοι την τιμήσουν απο δω και πέρα. Αν αυτό γίνει το κέρδος θα ειναι αμφίδρομο .

Αυτό είναι και το τελευταιο μου σχόλιο για το συγκεκριμένο θέμα.
R
rebetis
6 results - showing 1 - 6
Results per page: