Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.9 2 10 0.5
Call Girls 23 March, 2013 2286
DREAM COME TRUE
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Η φαντασίωση όλων των αντρών πιστεύω είναι μια καλή παρτούζα με δύο ή και περισσότερες γυναίκες αν αντέχει η τσέπη και η στύση. Το προσπάθησα αυτό παλιότερα με δύο βλήματα που δεν εμπιστευόταν η μια την άλλη και ούτε καν φιλιόντουσαν μεταξύ τους και μου την έσπασαν, μούντζωνα τον εαυτό μου συνέχεια για αυτή την αποτυχημένη παρτούζα.

Γι αυτό στη συννενόηση που έκανα με την Εύα τα ξεκαθάρισα όλα αυτά πριν την συνάντηση και αφού με διαβεβαίωσε ότι θα περάσω τέλεια. Το ραντεβού κλείστηκε μία μέρα νωρίτερα για γνωστό πεντάστερο ξενοδοχείο της πόλης.

Πριν την συνάντηση είχα ζητήσει κάποια πράγματα σχετικά με dress code no smoking και τηρήθηκαν όλα.

Την πόρτα μου την άνοιξε η Μαρλέν φορώντας ένα πολύ ωραίο μαύρο σέξυ ρούχο και η Εύα με παρόμοια εμφάνιση καθόταν στο κρεβάτι.

Την Εύα την είχα ξαναπάρει μία φορά στο παρελθόν και ήξερα τι θα αντικρύσω, η Μαρλέν έχει φοβερό σώμα με ένα πολύ ωραίο τατουάζ στη μέση που σου δείχνει το δρόμο για την ηδονή.

Αφού έκανα ντους και είπαμε κανα δυό κουβέντες να σπάσει ο πάγος με την Μαρλέν που ήταν πολύ φιλική εξ αρχής ανέβηκα πάνω στο κρεβάτι και εκεί τα είδα όλα, οι κοπέλες

Οι κοπέλες άρχισαν να φιλιούνται στο στόμα και αμέσως μπήκα κι εγώ στο παιχνίδι, ήταν κάτι το φοβερό τρέλα φιλιά μπλεξαμε τις τρεις γλώσσες μας τα χείλη μας όλα έχασα το φως μου και παράλληλα χαιδευα και τα κωλαρακια των κοριτσιών ο πουτσος δε είχε γίνει τούρμπο.

Μπορεί να φιλιομασταν γύρω στα δέκα λεπτά κι αυτές ακαθεκτες σαν λυσσασμενες δεν θα σταματούσαν αν δεν τις έλεγα να κατεβούν προς τα κάτω γιατί δεν άντεχα άλλο λίγο ακόμα και θα εχυνα χωρίς να μ ακουμπησουν τον πουτσο.
Μόλις κατέβηκαν κάτω έπαθα δεύτερο σοκ να γλείφουν μαζί τον πουτσο από πάνω μέχρι κάτω να ακουμπανε οι γλώσσες τους μεταξύ τους να μου γλείφουν τα αρχιδια εναλαξ αλλά και ταυτόχρονα, το θέαμα δε ότι καλύτερο εχω δει στη ζωή μου ακόμα καλύτερο κι από την καλντερα στη Σαντορίνη. Φέρνω την Εύα προς τα πάνω να με φιλάει και η Μαρλεν να συνεχίζει το εξαιρετικό τσιμπουκι, ανεβάζω την Μαρλεν για φιλιά και αφήνω την Εύα να τσιμπουκωνει τρέλα. Πέρασμά προφυλακτικού βάζω την Μαρλεν από κάτω είδα ότι θα εχυνα την βάζω από πάνω όπου το έχει η Μαρλεν, την βάζω στα τέσσερα ρίχνοντας μπατσουλες στα υπέροχα κωλομερια της και παράλληλα φιλούσε την Εύα. Μετά ρώτησα την Εύα αν θέλει κι αυτή λίγο πουτσο και μου απάντησε όχι λίγο πολύ πουτσο θέλω
Αφού με καβάλησε και λίγο η Εύα ήμουν έτοιμος για εκτόξευση και έβγαλα το προφυλακτικό σηκώθηκα όρθιος και έδινα πίπα εναλαξ το καλύτερο ζαπιγκ της ζωής μου ώσπου τα έριξα όλα μέσα στο στόμα της Εύας.
Μπανακι κουβεντούλα για λίγα λεπτά και αμέσως μετά έναρξη δεύτερου γύρου με. Με ακόμα πιο πολύ καβλα και τρέλα όπου παραμελησα λίγο την Εύα και ασχολήθηκα λίγο παραπάνω με την Μαρλεν που έχει τρελή καβλα. Και όρεξη για πουτσο. Και τελείωμα στα βυζια των κοριτσιών με μπόλικο ιδρώτα στο μέτωπο. Η καλύτερη εμπειρία της ζωής μου να μην ξέρεις ποια να πρωτογαμησεις να μην ξέρεις ποια να φιλησεις να μην ξέρεις ποια να χυσεις.

Ξέρω πολλοί συναθλητές Αθηναίοι θα βρουν υπερβολικά τα λεφτά για 1 ώρα ντουέτο αλλά δυστυχώς η Θεσσαλονίκη πάσχει σ αυτό το θέμα και δεν έχει τα call-girls ούτε καν τα στούντιο που προσφέρουν ντούο. Δεν μετάνιωσα κι αν μπορέσω στο μέλλον από οικονομικής άποψης θα ξανακάνω ντούο αφού πρώτα συναντήσω τη Μαρλεν για ένα σόλο.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
March 19, 2013
Πόλη
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Χώρα
ΕΛΛΑΔΑ
Χώρος
Incall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
400
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Extra ball
Ναι
Dress Code
Τηρήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 2

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 March, 2013
πάντα τέτοια φίλε μου.
A
admin
29 March, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

και σε εμάς εεεε
J
john-tikhs
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Αποτελέσματα ανά σελίδα: