Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 3 10 0.5
13214_masha5_1545517024
Call Girls 23 December, 2018 3160
ντουέτο NIKA+MASHA
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση πρόσωπο
 
7.5
Εμφάνιση σώμα
 
8.5
Συμμετοχή
 
10.0
Συμπεριφορά/Social time
 
10.0
Καθαριότητα κοπέλας
 
10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
 
10.0
Η Συνεννόηση με το γραφείο ήταν τέλεια.
Τα κορίτσια ήρθαν στην ώρα τους και ταυτόχρονα.
Είσοδος στον χώρο μου με χαιρετούρες πιο εγκάρδιες προς την Νίκα (το κορίτσι με ξέρει από δυο προηγούμενες συναντήσεις μας) και με γνωριμία με φιλάκι στα χείλη στην Masha.
Η Νίκα παραπονέθηκε αστειευόμενη που δεν της είχα έτοιμο το κρασί και η Masha ζήτησε να πιει ουίσκι – κόλα.
Η Νίκα είναι πρόσχαρος άνθρωπος, με πολύ καλό κορμί και όμορφη φατσούλα , το μόνο αρνητικό το στήθος της που είναι σκληρό και ίσως υπερβολικό .
Η Masha πιο κοντούλα , νορμάλ επίπεδα, πρόσωπο πιο άγριο , προδιαθέτει άγριες καταστάσεις, κορμί αδύνατο , μαυρισμένο αλλά θα πρέπει να το προσέξει στο μέλλον , στήθος Α.
Δεν πρόλαβα να βάλω τα ποτά και τα κορίτσια έχουν γδυθεί και παίζουν μεταξύ τους.
Πάμε τώρα: Ποτά, τσιγάρο και σεξ , πολύ σεξ, γλωσσόφιλα μεταξύ τους , κάπου κάπου ανακατευόμουν και γω, χαστούκια ελαφριά , να δακτυλιάζονται μπρος και πίσω να γλείφονται μεταξύ τους από πάνω μέχρι κάτω , να σκουιρτάρει η Masha, (αλλάξαμε σεντόνια –μαξιλαροθήκες μετά), να με γλείφουν μπρος και πίσω , πίπα η μία και η άλλη να την γλείφει και τουμπαλίν , να με χύνει η Masha , να τα γλύφει η άλλη , που είσαι ρε σειρηνάκη να μας κάνεις ταινία.
Ήρθε η ώρα για αλεξίπτωτο , με καβαλάει η Masha και άντε να κοπανιέται και η Nika πότε να με φυλάει , πότε να μου γλύφει τις ρόγες πότε να φυλάει και να χαϊδεύει την Masha .
Πάμε για ιεραποστολικό με Mash και η Nika να μαλακίζεται και να με χαστουκίζει.το γυρίσαμε στα τέσσερα και η Masha να γλύφει την Nika και από πίσω να δίνω ρυθμό. Πόσο να αντέξω ο κακόμοιρος ετελείωσα στα στοματάκια τους.
Ημίχρονο για μπανάκι-ποτά-τσιγάρα-κουβέντα.
Στο δεύτερο ημίχρονο δεν είχε τόση ένταση αλλά ποικιλία είχαμε , αυτήν φορά είχαμε σφυροκόπημα με τα αλεξιπτώτου πλαγιάς με την Nika, αντέχει και ανεβάζει στροφές. Η Masha να χαϊδεύεται, να χύνει παραδίπλα, να γλωσσοφιλιάζεται με μένα ή την Nika, να της βάζει δάκτυλο από πίσω , να ρίχνει σκαμπίλια η μία στην άλλην και ντριν η ειδοποίηση , γαμώ τον μπελά μου , φεύγει σφαίρα η Masha αφού έχει ζητήσει συγνώμη και την συγκατάθεση μου , και πάει για μπάνιο. Η Nika επί του έργου συνεχίζει ακάθεκτη. Ήρθε και το τέλος να με βρίσκει στο στοματάκι της κυρίας.
Παλικάρια αξίζει το ντούο με τις κυρίες. Εάν διαθέτετε χρήματα δοκιμάστε το.



Πληροφορίες

Ημερομηνία
July 18, 2019
Πόλη
αθηνα
Χώρα
ελλαδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1½ ώρα
Κόστος €
230
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Deep Throat
Extra ball
Ναι
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού