Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.9 29 10 0.5
Massage GIrls / Μασαζοκόριτσα 20 November, 2015 239439
Η Ζωή ξεχωρίζει
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Προσυπογράφω την κριτική του Southy. Η Ζωή είναι όντως μια περίπτωση από μόνη της.
Δύσκολα θα προσέθετα κάτι καινούργιο. Προσωπικότητα που ξεχωρίζει αμέσως, με την αμεσότητα και την οικειότητα, από την πρώτη στιγμή, με τη γήινη φιλοσοφία για τη ζωή, με την τρέλα που βγάζει ως άμυνα στο επάγγελμα που διάλεξε. Γνωρίζει πολύ καλά τις τεχνικές tantra και κάνει τα πάντα για να σε ξεκλειδώσει. Σε βοηθά να βιώσεις τον βαθύτερο ερωτισμό σου. Η ενέργεια που κυκλοφορεί στον χώρο που περιβάλλει τα δυο γυμνά σώματα είναι ιδανική για όσους έχουν κάποια εμπειρία στο σπορ αυτό, ή αφήνονται στον καλώς εννοούμενο "εγωκεντρισμό". Δύσκολο για τους “κακομαθημένους” σοφιστικέ άντρες! Πιστεύω ότι προσεγγίζει κανείς αυτόν τον ερωτισμό αν απαλλάξει το μυαλό του είτε από τα στερεότυπα σεμνοτυφίας / υποκρισίας είτε από τη φαλλοκρατία, που επικρατούν στην κοινωνία μας.

Ευθύς χαρακτήρας η Ζωή, συνειδητοποιημένη, σωστή επαγγελματίας σ' αυτό που προσφέρει, με μεγάλη ευελιξία στο πρόγραμμά της, που προσαρμόζει κατάλληλα, για να καλύψει τις επιθυμίες του πελάτη (ρητές ή άρρητες)! Συμπαθητικό πρόσωπο και σώμα νέας γυναίκας, ασκημένο, και φυσικά απολύτως ερωτικό. Ζει αυτό που σου προσφέρει με πλήρη δοτικότητα, με απλότητα και φυσικότητα.

Παραφράζοντας τον Southy: “Συστήνεται ανεπιφύλακτα στους ελεύθερους από περιρρέουσες φαντασιώσεις άντρες, μήπως κι εξοικειωθούν κάπως με το σώμα και τον ερωτισμό τους, μακρυά από πολύπλοκες νοητικές λειτουργίες…”

Πληροφορίες

Ημερομηνία
October 31, 2016
Πόλη
ΑΘΗΝΑ
Διάρκεια Μασάζ
1
Τιμή €
70
Χώρος
Incall / Στο χώρο της
Τεχνική στο μασάζ
εξαιρετική
Είδη massage
  • Nuru massage / Body Slide Massage
  • Prostate massage
  • Αισθησιακό / Ερωτικό μασάζ
Happy Ending ?
Ναι / Yes
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού

8 thoughts on “Ζoi Massage Girl”

  1. george Ο/Η george λέει:

    Και σε μένα ρε παιδιά !!!

  2. FF Ο/Η FF λέει:

    Και σε μένα αν θες

  3. PATMAN Ο/Η PATMAN λέει:

    Δες πμ (οποίος θέλει επίσης πμ ).Να είσαι καλά .

  4. dif dif98 Ο/Η dif dif98 λέει:

    @patman Καλημερα μπορεις να μου το στειλεις 
    σε Ευχαριστω πολυ

  5. PATMAN Ο/Η PATMAN λέει:

    Λαμπρουκος έχω το τηλέφωνο της ζωής (μου το είχε δώσει όταν την είχα συναντήσει και δούλευε σε ένα μασατζιδικο στην Καλλιθέα ).Αν θέλεις στο δίνω σε πμ (έχει και βαιμπερ ).Να είσαι καλά .

  6. MaD or BaD Ο/Η MaD or BaD λέει:

    @lamproukos δεν την βρίσκω ουτε εγώ τώρα, αν πέσω πάνω στο προφιλ θα το ποστάρω.

  7. karibof Ο/Η karibof λέει:

    αν δεν κανω λαθος πρεπει να δουλευει στο oasis massage 

  8. MaD or BaD Ο/Η MaD or BaD λέει:

    @lamproukos Αν δεν κάνω λάθος δουλεύει μέσω ΦΒ με το όνομα Tandra Zoe

Comments are closed.