Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.9 29 10 0.5
Massage GIrls / Μασαζοκόριτσα 20 November, 2015 239373
Όταν λέμε μασάζ, εννοούμε μασάζ
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Τη ζωίτσα την έψαχνα καιρό μέχρι που ένα φιλαράκι απο δω μέσα μου πάσαρε το φόνι της. Χωρίς να την έχω συναντήσει ξανά, πίστευα οτι θα με ξεκούμπωνε. Κ δεν έπεσα έξω. Συνεννόηση πολύ εύκολη μέσω τηλεφώνου, αρχίζοντας επισημαίνω και το μόνο μείον που μπορώ να γράψω για τον μούναρο. Αν γυρνάς με αυτοκίνητο και δεν ξες απο κέντρο Αθήνας, τότε υπολόγισε κανα μισάωρο περίπολο μέχρι να βρεις που ακριβώς παίζει η Ζωή. Το κορίτσι είναι ενα χαμογελαστό πλάσμα που σπάει αμέσως τον πάγο, σου εξηγεί τι μπορεί να κάνει, ακούει τι περιμένεις απο αυτήν και τα δίνει όλα στον αγώνα δίχως να βιάζεται. Το μουνάκι της είναι σκέτη καύλα, οι μηροί της με λαδάκι σε στέλνουν στον αγύριστο, θαρρώ πως γουστάρει να την αφήνεις να παίξει μόνη της μπάλα, την ανάβει. Ξέχασα να της πω οτι είμαι foot addict προς τα τελειώματα που το κατάλαβε κέρδισε το respect μου. Αθλητικό κορμί, μπουτάρες και deep house για όσους δεν έχουν κολήματα με το κορμί τους. Συστηνεται ανεπιφύλακτα αν κ καταλαβα οτι δεν έχει ανάγκη απο πολλούς παίκτες....Θα την ξαναδω για πλάκα

Πληροφορίες

Ημερομηνία
February 16, 2017
Πόλη
Χαβουζόν
Διάρκεια Μασάζ
1h
Τιμή €
70
Χώρος
Incall / Στο χώρο της
Τεχνική στο μασάζ
Tantric
Είδη massage
Prostate massage
Happy Ending ?
Ναι / Yes
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού

8 thoughts on “Ζoi Massage Girl”

  1. george Ο/Η george λέει:

    Και σε μένα ρε παιδιά !!!

  2. FF Ο/Η FF λέει:

    Και σε μένα αν θες

  3. PATMAN Ο/Η PATMAN λέει:

    Δες πμ (οποίος θέλει επίσης πμ ).Να είσαι καλά .

  4. dif dif98 Ο/Η dif dif98 λέει:

    @patman Καλημερα μπορεις να μου το στειλεις 
    σε Ευχαριστω πολυ

  5. PATMAN Ο/Η PATMAN λέει:

    Λαμπρουκος έχω το τηλέφωνο της ζωής (μου το είχε δώσει όταν την είχα συναντήσει και δούλευε σε ένα μασατζιδικο στην Καλλιθέα ).Αν θέλεις στο δίνω σε πμ (έχει και βαιμπερ ).Να είσαι καλά .

  6. MaD or BaD Ο/Η MaD or BaD λέει:

    @lamproukos δεν την βρίσκω ουτε εγώ τώρα, αν πέσω πάνω στο προφιλ θα το ποστάρω.

  7. karibof Ο/Η karibof λέει:

    αν δεν κανω λαθος πρεπει να δουλευει στο oasis massage 

  8. MaD or BaD Ο/Η MaD or BaD λέει:

    @lamproukos Αν δεν κάνω λάθος δουλεύει μέσω ΦΒ με το όνομα Tandra Zoe

Comments are closed.