Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.2 1 10 0.5
Ετσι και Ετσι
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοριτσιών
 
4.5
Χώρος
 
6.5
Privé service
 
4.5
Live Shows
 
2.0
Μουσική
 
8.0
Εξυπηρέτηση μαγαζιού
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
4.0
Πρόσβαση/parking
 
9.5
VFM ποιότητα/κόστος
 
2.0
Πεμπτη βραδυ και δεν ειχα κ πολλα να κανω κ ειπα να παω μια επισκεψη να δω αν υπαρχει τπτ καλο..
Ηταν η 2ρη φορα που πηγα μονος μου ετσι για τον χαβαλε να ποιο 1-2 ποτα κ να παω για υπνο.
Μπαινω μεσα στο μαγαζι κατα τις 2 το βραδυ. Το καλο ειναι οτι εχει 2 εισοδους το μαγαζι. Μια μπροστα που ειναι ο κεντρικος δρομος της πολης κ η αλλη εισοδος ειναι απο πισω απο το παρκινκ (που ειναι μεγαλο) κ ετσι δν μπορει να σε δει κανενας.
Μπηκα λοιπον μεσα ωραια φωτα κ πολυ δυνατα η μουσικη. Κανω ενα περασμα απο το μαγαζι δν υπηρχε ανθρωπος (ωραια λεω θα περασω καλα), αραζω κ ερχετε το αφεντικο για να παραγγειλω (βασικα ηρθε για να δει ποιος ειμαι για μην μπλεξει. τον ειχανε μαζεψει πριν απο καιρο) του ειπα οτι ειμαι απλος πελατης να πιω 1-2 ποτα να τα πω με καμια γκομενα κ οτι δν υπαρχει λογος να φοβαται, οτι ειμαι ντοπιος κτλπ κτλπ.
Το μαγαζι ειχε 3 γκομενες. παρε την μια κ χτυπα την αλλη. δυστυχως δν ειχε τπτ καλο. αραζω λοιπον με την καλητερη που ειχε κ τα λεμε. κερναω ενα ποτο 20ε (οκ λεω μεσα μου) αρχιζει το μπαλαμουτι αλλα οχι πολλα πραγματα. κερναω αλλο 1 (20ε????!!! FuCK) μου τον εβγαλε εξω κ αρχισε το φραπε. μεχρι εκει!! οποτε λεω ας παω λιγο παραπερα την κουβεντα κ ρωταω χυμα, Γαμησακι προσφερεις η οχι? μου λεει ναι.. Ωραια!! Δωρακι? 150ε μου λεει. Της λεω δλδ εχω χαλασει 40ε σε 2 ποτα για εσενα κ αλλα 20ε για 2 μπυρες για εμενα κ θελεις αλλα 150 + το hotel για να σε γαμησω μιση ωρα? Δλδ παμε στα 210 ευρω ? Δν παω να τα δωσω στην Ελλη? Ποια ειναι αυτη μου λεει.!!! εκει εκλαψα, οπως εκλαψα και τα λεφτα που εδωσα!
Τεσπα ειναι ωραιο μαγαζι. καποιες φορες φερνει κατι καλα κομματια κ αν κανεις καλο κονε με το boss μπορει να σε φτιαξει. εγω επειδη πηγα μονος μου κ δν με ηξερε δν καταφερα πολλα πραγματα!
Αν παω παλι θα σας πω τα νεα!!

Πληροφορίες

Είσοδος
0
Ημερομηνία
April 23, 2019
Τιμή ποτού κοπέλας
20
Service κοπέλας
  • Παρέα
  • Χάδια
H είσοδος επιτρέπεται
  • Ζευγάρια
  • Μόνες γυναίκες χωρίς συνοδο
  • Μόνους άντρες χωρίς συνοδό
Ποιότητα Κόσμου
Καλουτσικη
Αισθητική χώρου
Καλη
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού