Αναζήτηση

Review Detail

8.7 6 10 0.5
Πιπινάκι όλο νάζι!!!
Overall rating

8.4
Ένα καλοκαιρινό μεσημέρακι του Ιουλίου και αφού ήμουν μόνος στο σπίτι αποφάσισα να καλέσω γιά τη Μέλανι!
Δεν είχα δει πουθενα κάποια κριτική αλλά ψηνόμουνα από τις φωτό που έβλεπα στις αγγελίες της και έτσι αποφάσισα να κάνω τον κασκαντερ και τελικά δεν έχασα!
Το γραφείο με εξυπηρέτησε άμεσα και μετά από ένα διώρο περίπου, τσουπ και χτυπάει το κουδούνι....
Ανοίγω και βλέπω μπροστά μου ένα πανύψηλο πιπινάκι με ένα κοντό καλοκαιρινό φορεματάκι και απίστευτα μπλέ ματάκια να μου χαμογελάει!!!
Αν και μιλούσε σπαστά Ελληνικά πρότιμησα να μιλάμε στα Αγγλικά, και κατόπιν του ολιγόλεπτου social time, την άρπαξα στα φιλιά και την οδήγησα στην κρεβατοκάμαρα!
Ψηλό μωράκι όλο νάζι, με μικρό στήθος αλλά απιστευτα οπίσθια γιά πολύ γλύψιμο, όπου το νινάκι της ήταν καθαρό και μοσχοβολιστό! Το τίμησα δεόντως, όπου μετά ξεκίνησε αυτή να με παίρνει στο στόμα!!!
Πίπα υγρή με deep throat ύστερα από την απαιτούμενη καθοδήγηση!
Δεν άντεξα και πολύ και κατέθεσα στο στομάτακι της, όπου τα έφτυσε!
Γρήγορο ντουζάκι και έτοιμη γιά το δεύτερο γύρο! Δυνατό σφηροκόπημα σε όλες τις στάσεις με ανάλογο dirty talking
από πλευράς της και αποκορύφωμα το doggy style με αρκετό spanking στα οπίσθια όπου είχα και το τέλειο view και τελικά κατέθεσα στην αναφερόμενη στάση!
Δεν δυσανασχέτησε σε τίποτα και ήταν πολύ πρόθυμη σε ότι της ζήτησα!
Πολύ καλό το social time μαζί της στο ενδιάμεσο.
Γενικά ένα ευχάριστο κορίτσι με πολύ ωράιο φιλί με γλώσσα όπου σου την καταπίνει σχεδόν.
Έμεινα απόλυτα ικανοποιήμενος γιά τα χρήματα που έδωσα σε σχέση με αυ΄τα που μου προσέφερε!
Προτείνεται ανεπυφύλακτα γιά αυτούς που αναζητούν gfe κατάστάσεις!

Πληροφορίες

Ημερομηνία
July 20, 2011
Πόλη
Αθήνα
Χώρα
Ελλάδα
Χώρος
Incall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €