Αναζήτηση

Review Detail

8.7 6 10 0.5
Πανέξυπνο μουτράκι...
Overall rating

8.2
Για να μην παρεξηγηθώ θα διευκρινήσω από την αρχή ότι την Nikka την πήρε φιλαράκι μου στο ένα δωμάτιο και εγώ ήμουν στο άλλο με την Anna του ίδιου γραφείου...Απλά γράφω εγώ κριτική γιατί το φιλαράκι μου δεν το έχει...το άθλημα...Επίσης θα καταθέσω και τις απόψεις μου γενικότερα για την αξιαγάπητη κορασίδα...Με το που μπήκε μέσα το αστεράκι τα μάτια μου καρφώθηκαν πάνω της και δεν ξεκόλλαγαν....1.80 με τα τακούνια,εμφάνιση φοιτητριούλας,ωραίο σωματάκι,μικρο βυζάκι(δεν με χαλάει προσωπικά) γιατί μετά την είδα και γυμνή που τα λέγαμε όλοι μαζί...Από τα λεγόμενα του φίλου άριστη πίπα,τον εξαφάνισε μου είπε και γενικότερα πολύ καλή συμμετοχή και στον αγώνα...
Όσο για το social-time,ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ....Θα την δοκιμάσω σε διήμερο ραντεβού(αν βοηθήσει η τιμή) οπωσδήποτε γιατί το αστεράκι το'χει...Έξυπνες ατάκες,πολύ φλερτ μεταξύ μας....Πιο πολύ σημασία δίναμε ο ένας στον άλλον παρά στα ζευγάρια μας...Τώρα θα μου πείτε γιατί ρε μεγάλε δεν πήγες με αυτήν και πήγες με την άλλη?Κέρναγε ο φίλος μάγκες και είχε τον πρώτο λόγο....Αλλά σε λίγο καιρό θα υπάρξει κριτική και απο προσωπική εμπειρία για να ικανοποιήσω το απωθημένο μου...Το νου σας οι μεγαλύτεροι και παντρεμένοι....Είναι φουλ ερωτεύσιμη η κυρία....Φιλάκια ''νεγάκι"...Θα τα ξαναπούμε σίγουρα...

Πληροφορίες

Ημερομηνία
May 19, 2012
Πόλη
Αθήνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
130
Εξτρά €