Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 1 10 0.5
Call Girls 06 July, 2015 533
ΟΜΟΡΦΟΥΛΑ
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Αντιγράφω από το topic του κοριτσιού, προσθέτοντας λίγα ακόμη, επειδή δεν σκόπευα να ανεβάσω κριτική.

ΟΜΟΡΦΟΥΛΑ (Μελαχρινό όμορφο κορίτσι, με όμορφα μάτια)

ΜΙΚΡΟΥΛΑ (Πολύ μικρούλα, εφηβικό βελούδινο σωματάκι)

ΠΟΝΗΡΟΥΛΑ (Όταν μπήκε μέσα διαπίστωσα ότι το στόμα της δεν το άνοιγε, της ζήτησα φιλιά με γλώσσα και μου είπε ότι ήταν έξτρα 10 € , ενώ από το γραφείο είχα πάρει την διαβεβαίωση, από το ευγενικό κορίτσι, ότι τα φιλιά με γλώσσα συμπεριλαμβάνονται στις υπηρεσίες της, τότε όταν της έδειξα την πόρτα εξόδου αμέσως άλλαξε γνώμη κι επίσης ενώ πλήρωσα για κάτι έξτρα, που δεν θέλω να αναφέρω, στο τέλος ψιλοκορόϊδεψε).

ΣΕΡΒΙΣ (Θα έλεγα λίγο πάνω από μέτρια, δε χαλιέσαι αλλά δεν τρελαίνεσαι, δεν ευχαριστιέσαι γλωσσόφιλα, πολύ σημαντικό για μένα, στο στοματικό κάνει τσαχπινιές τη μία τον εξαφανίζει την άλλη τον γλύφει πάνω πάνω σαν να γλύφει παγωτό και σε κοιτά πονηρά, άλλος χαλιέται κι άλλος φτιάχνεται, πάντως λόγω σωματότυπου παίρνει πολύ καλές στάσεις στο σεξ).

ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ (Πολύ καθαρό κορίτσι)

ΤΟΥΡΚΑΛΑ; (Δε ξέρω μπορεί, μου είπε ότι γεννήθηκε στην Τουρκία κι ότι η μητέρα της είναι Τουρκάλα, όταν όμως της είπα ότι και η δική μου καταγωγή είναι από τα Βουρλά (ο πατέρας μου γεννήθηκε εκεί και ήρθε στην Ελλάδα με τον διωγμό το 1922), σταμάτησε να λέει οτιδήποτε) ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ.

ΠΡΩΚΤΙΚΟ (Δεν πήρα, εξάλλου έχει τόσο στενό νινάκι κι ευχαριστιέσαι τη διείσδυση).

ΑΞΙΖΕΙ; (Για μία φορά ναι, λόγω του νεαρού της ηλικίας της, αλλά κι επειδή έχει στενό νινάκι).

Όπως έγραψα στην αρχή δεν είχα σκοπό να ανεβάσω άλλες κριτικές κι αυτό διότι με στεναχώρησαν κάποια σχόλια και υποδείξεις που μου έγιναν στην τελευταία κριτική μου. Εγώ γράφω κριτικές με χαρά διότι περιγράφω αυτά που βιώνω και κατά κάποιο τρόπο τα μοιράζομαι με σας τους φίλους – μέλη του φόρουμ, δεν έχω ισχυρισθεί ποτέ μου ότι γράφω τέλειες κριτικές, ούτε πρέπει να ακολουθούμε άλλους που πιθανόν να γράφουν πολύ καλύτερες κριτικές, γράφω επαναλαμβάνω πως πέρασα με την κοπέλα επειδή είμαι αγαπησιάρης – αγαπούλης μπορεί πιθανότατα να είμαι ανοιχτοχέρης στη βαθμολογία των κοριτσιών, αλλά δεν υπάρχει καμία σκοπιμότητα. Επομένως σε όσους αρέσουμε για τους άλλους δυστυχώς δε θα μπορέσουμε.
Αποφάσισα να ανακαλέσω την απόφασή μου πρώτον επειδή έχει δίκιο ο Mad όταν λέει ότι αν σταματήσουμε όλοι να γράφουμε κριτικές θα κλείσει το φόρουμ και δεύτερον για τον ίδιον τον Mad που τον πάω πολύ και δεν θέλω να του δημιουργήσω κι εγώ άλλα προβλήματα. ΠΑΡΟΝ ΣΤΙΣ ΚΡΙΤΙΚΕΣ λοιπόν όχι όμως στα τεστ για ευνόητους λόγους.
Παράκληση στους πολύ καλούς φίλους xxxxxxx,xxxxxxxx,xxxxxxxxxxx να βάλουν νερό στο κρασί τους να αναθεωρήσουν κι εκείνοι και ν' αρχίσουν ν' ανεβάζουν ξανά κριτικές τους.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
July 10, 2015
Πόλη
Αθήνα
Χώρα
Ελλάδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
100
Εξτρά €
30
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Τα φτύνει
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Extra ball
Δεν ζητήθηκε
Dress Code
Τηρήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Ηλικία Πελάτη
51
Οικογενειακή Κατάσταση Πελάτη
Σχέση-Παντρεμένος
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 11 July, 2015) 11 July, 2015
Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.

Έσβησα τα ονόματα με τυχαίο νούμερο χ γιατί
1) δεν είναι σωστό να πιέζουμε ονομαστικά τα μέλη.
Όποιος θέλει ας βάζει κριτικές όποιος δεν θέλει δικό του θέμα
2) Γιατι υπάρχουν και άλλα μέλη που δεν αναφέρθηκαν και τα εχω σε εκτίμηση

Και πάμε στο ζουμί,
Οι κριτικές είναι η καρδιά της ενημέρωσης,άσχετα από το αν ΔΕΝ συμφωνούμαι με την βαθμολογία πολλών,
Ο απαράβατος κανόνας για να μην τρώμε μούφες,είναι να ξέρουμε με ποιο μέλος ταιριάζουν τα γούστα μας.
Πχ εγώ γουστάρω μοντελοπιπινα και ο άλλος φακλάνες που δεν θα κοίταζα ποτέ μου,
δεν θα του πω και δεν θα μου πει τι να μου / του αρεσει.
Πουλί μας είναι όπου θέλουμε το βάζουμε.

Επειδή έχει παραγίνει το κακό και γίνανε όλοι ευαισθητούληδες και δεν γράφουν κριτικές γιατί τους σχολιάζουν,
σκέφτομαι να κλείσω το φόρουμ για ένα τριήμερο, να πάτε να ενημερώνεστε στους δίπλα από τις μούφα κριτικές τους και σχόλια και να διαβάζετε τις καφρίλες τους,
ενώ εγώ θα είμαι σε μιά γωνία και θα γελάω.
Γιατι αν δεν βάζετε κριτικές δεν υπάρχει ενημέρωση,
αν δεν υπάρχει ενημέρωση κερδίζουν μόνο όσοι έχουν στόχο το πορτοφόλι σας και κανείς άλλος, αλλά χάνουν πολλοί, εμείς τα λεφτά μας οι καλές κοπέλες δουλειά και έμμεσα τις χάνουμε και εμείς γιατι δεν έρχονται ή φεύγουν κλπ.
Οι παπαριές του είδους, ότι ενημερώνω τους φίλους μου γιατι οι άλλοι με κράζουν,
δεν στέκουν,τους φίλους πάρτους τηλέφωνο ή κάνε ένα φόρουμ για τους φίλους σου.


Υσ. θα πάθουν ήττα και οι δίπλα που μας βρίζουν γιατι και αυτοι από εδώ ενημερώνονται και αντιγράφουν κριτικές.
A
admin
11 July, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η επανεμφάνιση του ασώτου!
B
beverly
11 July, 2015
Ρε παιδια σε αυτη την κριτικη καλο θα ηταν να μην συμπεριλαμβανονται οι αριθμοι . Προσωπικα βγαζω το συμπερασμα μου διαβαζοντας μονο το γραπτο . Αν εβλεπα μονο τη βαθμολογια θα ειχα παραπλανηθει . Ο φιλος ενημερωνει πολυ σωστα και η κριτικη του περιγραφει τι περιπου θα συναντησεις , ωστοσο η βαθμολογια του ( ειμαι σιγουρος οτι δεν το κανει επιτηδες ) , ειναι πολυ μακρυα απο το γραπτο.
P
pink-floyd
11 July, 2015
Προσκυνω!
F
freesniper
12 July, 2015
Εξαιρετικη κρητικη κ.ΛΙΑΡΙ, μιας κι εγω δεν ειμαι εμπαθης και αναγνωριζω τις αγνες σας προθεσεις ηθελα να σας το δηλωσω.Αυτο βιωσα κι εγω με την συγκεκριμενη αλλα δεν εχει καμμια σημασια αν συμφωνουμε απλως και μονο επικροτω.
Ο λογος ομως που ποσταρω αυτη τη στιγμη ειναι ο,τι ενω σας εξηγησα στο φορουμ ο,τι δεν σας εκανα υποδειξεις φαινεται ο,τι ησαστε ευαισθητος και σας πειραξε.
Πραγματικα δεν εριξα καμμιαν μομφη στο προσωπο σας και ιδιως καποιος που σας μιλαει με ευγενεια θα περιμενα απο εσας να θεωρηθει ληξαν.
Σιγα μην σας πειραξει κατι που ειπε καποιος που ουτε φιλος σας ειναι ουτε γνωστος πολλω δε μαλλω δε γνωριζετε τις ηθικες του αξιες και το ποιον του.
Μη μου δινετε αξια σας παρακαλω πολυ,για συνουσιες ομιλουμε και κρινουμε και αυτος ειναι ο λογος της υπαρξης αυτης της ιστοσελιδος, να'στε ευαισθητος οταν χρησιμοποιητε το πραγματικο σας ονοματεπωνυμο , εδω ειμαστε ως επι τω πλειστον εις την ανωνυμια.Ευαισθητος στον κοινωνικο σας ομιγυρω που σας γνωριζουν και τους γνωριζετε το καταλαβαινω αλλα εδω?
Μπορειτε να κανετε οποιαδηποτε κρητικη στις κρητικες μου ακομα και να με λασπολογησετε ποσως με ενδιαφερει γιατι πολυ απλα καταγραφω μια συνουσια δεν επιδιωκω τα ευσημα ετσι και αλλιως δεν γνωριζετε και αν ειμαι μαστρωπος,ειμαι ο ακας ο φαντομας για να το χαλαρωσω λιγο.
Ειναι τοσο πολλα τα σοβαρα πραγματα να ασχοληθουμε που πραγματικα θλιβομαι να αναλωνομαστε σε συζητησεις για το αν ο ΑΝΩΝΥΜΟς ΑΚΑΣ ΘΙΧΤΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΩΝΥΜΟ ΛΙΑΡΗ.
Με σεβασμο παντα
A
akas
12 July, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έληξε η παρεξήγηση ίσως κι εγώ δεν έπρεπε να ήμουν τόσο ευαίσθητος.
L
liaris
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Αποτελέσματα ανά σελίδα: