Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 23 10 0.5
Call Girls 15 July, 2014 5504
Φιλαράκι
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Την Μελίνα την συνάντησα το καλοκαίρι μετά από άλλη μια αποτυχημένη προσπάθεια για συνάντηση με τη Βερόνικα. Το ραντεβού κλείστηκε σε ξενοδοχείο.

Έχει ξανθά μαλιά, γλυκό και συμπαθητικό προσωπάκι με όμορφα γαλαζοπράσινα ματάκια και δεν θυμίζει πολύ ελληνίδα, αν και είναι. Το σώμα της είναι τούμπανο, σχετικά σφιχτό, ζουμερό με στήθος σιλικόνης, κώλος ολοστρόγγυλος και τουρλωτός, άκρα πολύ περιποιημένα, μουνάκι πεντακάθαρο και λαχταριστό και δέρμα λείο και απαλό σαν μετάξι. Όλα τα παραπάνω έδιναν έναν αέρα αρκετά ως πολύ επαγγελματικό από εμφάνιση. Θα προτιμούσα κάτι σε λίγο πιο amateur.

Στον αγώνα φιλάει υπέροχα, βαθειά και παθιασμένα, κάνει καλό στοματικό βαθύ και υγρό με περιποίηση παντού. Δέχεται περιοποίηση, μου έδωσε όμως έντονα την εντύπωση πως δεν την πολυενδιαφέρει και ότι προφέρει αυτή την υπηρεσία επειδή απλά υπάρχει. Στο σεξ είναι αρκετά έμπειρη σε σημείο έντονου επαγγελματισμού παίρνοντας πρωτοβουλίες, διαβάζοντας τον πελάτη και κάνοντας εναλλαγές στάσεων από μόνη της, χωρίς προτροπές. Η καλύτερή της στάση είναι το reverse cowgirl στο οποίο μεταχειρίζεται το πίσω σύστημα με μεγάλη μαεστρία.

Στο social time κάνει την έκπληξη, αφού έχει τη δυνατότητα για υψηλού επιπέδου και βάθους συζήτηση με ευρεία γκάμα θεμάτων. Από όσο μιλήσαμε μου φάνηκε σκεπτόμενο και πολύ συνειδητοποιημένο παιδί. Από τα καλύτερα διαλείμμματα αγώνα.

Δύσκολα θα την ξανασυναντούσα, καθώς η πολύ επιτηδευμένη (επαγγελματική) εμφάνιση και ο τρόπος προσφοράς των υπηρεσιών της μου άφησαν περισσότερο τη γεύση από studio session παρά από gfe/pse που δίνει μια cg. Θα μπορούσε να ήταν μια καλή φίλη γιατί ο χαρακτήρας και η συμπεριφορά της εύκολα κερδίζουν συμπάθειες.

Σε γενικές γραμμές πρόκειται για μια έντιμη πρόταση που δεν θα απογοητεύσει και αξίζει μια δοκιμή από όσους δεν έχουν το δικό μου κόλλημα για τα περί εμφάνισης και τρόπου προσφοράς των υπηρεσιών.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
August 08, 2014
Πόλη
ΑΘΗΝΑ
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
130
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
Ξεσκούφωτη
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Extra ball
Ναι
Πλαστικές επεμβάσεις
Στο στήθος
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Συνεννόηση με το γραφείο
Εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Δύσκολα..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού